Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV kolejnym ogromnym sukcesem Xboksa 360?

41 postów w tym temacie

W sumie to nie wiem, czy się cieszę z tej dodatkowej zawartości tylko dla użytkowników Xbox''a.
Nie lubię takich wyłączności na rzeczy, tylko dla jednej platformy, jeśli gra jest wydawana na kilka platform.

Co do GTA 4? Życzę mu (jej? :)) sukcesu nawet większego niż Halo3, ale wątpię, aby było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Don Mattrick z firmy Microsoft Interactive Entertainment zasugerował, że GTA IV przyniesie Xboksowi 360 podobne korzyści do tych, które konsoli giganta z Redmond zapewnił shooter Halo 3. Jego zdaniem sprzęt Microsoftu może się też pochwalić najlepszym współczynnikiem "cena/jakość".

Przeczytaj cały tekst "GTA IV kolejnym ogromnym sukcesem Xboksa 360?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno... co do screen''a.
Nie wiem co Wy myślicie, ale IMO drzewa na screenie wyglądają cholernie nienaturalnie, a grafika jest zbyt "świecąca się", natomiast cieniowanie jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, na razie to X360 prowadzi w kwestii cena/jakość. A GTA IV to przyniesie zyski wszystkim platformom. PC też ma być, panowie z Rockstara, proszę ja was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej uważam, że GTA IV będzie głównym powodem kupienia PS3ójeczki przez kilka (naście ?) tysięcy polaków. Do tego czasu (do premiery) pewnie potanieje. Wątpie by GTA IV odniosło sukces na Xpudle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PHI skoro juz M$ liczy na gta IV to jednak to prawda ze z exclusivami na 2008 maja cieżko...jaka szkoda ;)
Ale prawda jest taka że w 2008 X0 spadnie na 3 miejsce w rankingu konsol przez ofensywe mocnych tytulow od sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA IV mam wielkie nadzieje.... grałem we wszystkie części, a że mam zamiar kupić X360 będe mógł rozkoszować sie kolejną częscią... btw mam nadzieje że ją dopicują jak najlepiej sie da=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę PC, ale już myślę o nabyciu X360 właśnie dla GTA IV!!!! PS3 to giot :P Microsoft uczy się na błędach i rośnie w siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ilu tu fanboy''ów PS3! "XO spadnie na 3 miejsce w rankingu konsol przez ofensywę mocnych tytułów od sony". No sorry, ale Xbox też parę fajnych exclusive''wów na 2008 rok posiada. Dla przykładu - Gears of War 2, Halo Wars, Fable 2 i kilka innych.

"Czy facet zapomniał, że GTA4 jest też na PS3 i, że też będzie kosztować 59.90$". Autorowi chodziło o to, że na konsoli Microsoftu będą udostępnione ekskluzywne dodatki przez Xbox Live (za opłatą), więc pewnie MS sporo na nich zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować