Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire Earth III - dziś premiera!

22 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, że polska wersja gry Empire Earth III już dziś trafi do rąk miłośników RTS w całej Polsce. To kolejna część popularnej strategii czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się na przestrzeni wieków - od epoki kamiennej po futurystyczną wizję nadchodzących stuleci.

Przeczytaj cały tekst "Empire Earth III - dziś premiera!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poprzednich części odbiłem się po krótkim czasie tak więc z trzecią częścią również nie będę kombinował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już mogę kupić kuzynom na gwiazdkę;-) Oni lubią EE, a nowa część ich zadowoli plus CoD4 i mam ich z głowy;-)
Ale czekałem na premierę i dopiero teraz zamówię bo po przedpremierowej edycji wieśka mam lekki uraz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno : Tyle RTSów ostatnio wychodzi (lub ma wyjść w najbliższym czasie), że nie będę wiedział, za który się zabrać w styczniu, po zakupie nowego PC. :-)
A przecież dochodzi jeszcze tyle innych tytułów do nadrobienia, w które z powodu zbyt słabego PC zwyczajnie grać nie byłem w stanie.
Jeszcze tylko ten miesiąc , góra dwa męczarni ze starym Duronem. ;-P
A EE III kupię na 99.9% :-). Tylko nie wiem jeszcze, kiedy. :-? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekiwana premiera nareszcie dziś ! Ja niestety nie kupię sobie tej gierki ponieważ już sobie coś ciekawego upatrzyłem, ale nigdy nie przepadałem za takim rodzajem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie ma co się zachwycać, najgorsza z dotychczasowych odsłon Empire Earth.

Skąd wniosek z dostępnego od dawna dema.
- ekonomia spłycona do minimum
- grafika jak dla mnie gorsza od tej z EEII o do tego niezoptyalizowana, poprostu wymagania wielkie a nie widać na ekranie jakoś żadnego efektu tak dużych wymagań
- do tego ta komiksowość wyglądu jednostek (może komuś się to będzie podobać ale to zupełnie odbiega od tego co otrzymywaliśmy w EEI i EEII i co mnie np. bardziej odpowiadało)
- muzyka taka sobie w EEII była dużo lepsza
- co do mapy strategicznej, największej modyfikacji EEIII w stosunku do poprzedniczek, jakoś mnie to nie zachęca w każdej z gier z serii Europa Universalism było to lepiej rozwiązane, element źle wykonany (moim zdaniem nie potrzebny, a napewno już nie w takiej formie - ale to tylko moje zdanie).

Podsumowując, zrobili z świetnej strategi jaką było Empire Earth to samo co z serią SimCity (po świetnym SimCity 4) zrobiono tworząc SImCity Societies. Totalne uproszczenie rozgrywki. Liczyłem na rozwinięcie koncepcji EEII i EEI którą chyba najbardziej lubiłem. EEIII po demie napewno nie kupię bo wolę za ta kasę kupić komplet EEII i EEI i jeszcze mi na Chipsy zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować