Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier, których rodzic kupować dziecku nie powinien

226 postów w tym temacie

Uwielbiam czytać takie newsy. Nie tylko w naszym kraju są ludzie, którzy uważają się za wszystkowiedzących, hej! A na przykład taki Mario - tożto łobuz! Skacze to to po głowach bidnych zwierzaczków... A tak poważnie, to jak ktoś ma nierówno pod sufitem to gry już szczególnie mu pomoga pogłębić ten stan.. tiaaa... Inną sprawą jest, że rodzice nie kontrolują w większości w co grają ich pociechy... Po prostu niektóre gry nie nadają się dla małych dzieci, właśnie po to są oznaczenia na pudełkach. Więc po co publikować takie bzdurne list? Ale jeśli Szanowna PrOfEsJoNaLiStKa (wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać :3) nie wie, to zrobiła reklamę kilku tytułom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że szanowna pani prokurator nie umieściła tam wszystkich wydanych (i nie wydanych) gier, bo przecież gry ogółem to zło, ale na szczęście już znam 10 najgorszych...
Hitman jest straszny, a ja jako fan serii mam pewnie już nieźle w głowie poprzestawiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a ja poweim tak:
Nie raz czytaliśmy że koleś w USA po zagraniu w którąś tam cześć GTA, idzie do sklepu, kupujeł gnata i zaczynanapier**lać w ludzi, innym przypadkiem pobicie matki taboretem (nie msuze wymieniać tytułu tej pozycji)
Faktem jest też że w gry typu Manhunt to muszą grać jakieś poje*y bo to co sie robi w tej grze jest chore, osobiscie grałem we wszystkie powyższe pozycje oprócz Killer-7, i faktycznie są dosć brutalne, a niektóre nawet bardzo brutalne i krwawe, ale jeśłi to jest tylko gra to co z tego? Z drugiej jednak strony to jeśli dziecku 11 letniemu (ukłony do ICE200 ;]) pokarzemy że można bez żadnych problemów, iajkich kolwiek konsekwencji zabić kogoś "tulipanem" to jak sie na kogoś wkurzy w szkole to rozwali "Kubusia" i wepchnie komuśw gardło, i mówi sie że dziecko miało patologie w domu. Według mnie to gry z nadmierna brutalnosćia powinny być wogóle zakazane (chyba że strzelanie do niemców, tak to można nawet brutalnie ;]) A czkolwiek autor artykułu nie popisał się przyklądami np. taki TimeShift - na końcu bohater bezpardonowo i brutalnie strzela w twarz lezącemu i bezbronnemu wrogowi, to chyba niezbyt honorowe. Tyle mojej wypowiedzi na ten temat. BEzsensownej brutalnosci w grach stanowcze NIE, ale z rozsądkiem bo jak zrobią Call of Duty 5 bez krwi to bedzei przegięcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buntujecie, się, ale fakt - są brutalne i nie nadają się dla dziecka. Jej opinie są trafne, ale nie oznacza to tym samym jednak, iż faktycznie szkodą, bo wciąż nie wiadomo jak to jest. Dlatego wszelkie komentarze typu LOL, pousuwałbym jako oznakę ignorancji i braku wniesienia czegoś nowego do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi takich ludzi, :o! I wmówcie mi że postal 2 jest mniej brutalny od Godfathera! ROFL! Przecież oni jej pewnie za to zapłacili, żeby zrobiła taką antyreklame i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Dark Messiach zapomieli. Jak zwykle. Niby profesjonalistka, a nie profesjonalistka.

Swoją drogą ciekaw jestem czy te wszystkie zakazy, nakazy okazały się tak zbawienne i przestępczość w USA diametralnie zmalała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz kto jest taki głupi żeby grać w gre a potem iść na ulice i sie w nią pobawić z kolegami ja już prawie wszystkie te gry przeszłem i żadnego kolesia niezabiłem ni nic nieukradłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu ci starsi nie rozumieją dzieci albo nie doceniają ich. Dobra są nie którzy tak nienormalni na punkcie gier, i kogoś zarżnie to już wielka afera i wszyscy myślą że reszta też tak zacznie robić. A takich nie normalnych jest taka malutka garstka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawiera sceny handlu narkotykami" Damn! to jest dopiero ostre i brutalne!
Tylko 900 wrogów w RE? To gdzie są w takim razie h''n''s?
Godfather "Rozpoczyna się "dziecięcą wersją" gracza, gdy ten widzi zabójstwo swojego ojca".- filmu nie oglądałem, ale podejrzewam że on też się tym zaczyna...
Ale i tak najbardziej podoba mi się: "Morze rozszalałej przemocy" :D
Szkoda że SoFa nie ma, ale on za stary na to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jej komputer biurowy nie udźwignął Bioshocka? :D
Patologia! Niech żyje patologia! :D

"Bo po prostu ci starsi nie rozumieją dzieci albo nie doceniają ich. Dobra są nie którzy tak nienormalni na punkcie gier, i kogoś zarżnie to już wielka afera i wszyscy myślą że reszta też tak zacznie robić. A takich nie normalnych jest taka malutka garstka......"
Lepsze wyjaśnienie - niektórzy ludzie są posrani tak z siebie, a agresję wyzwala w nich wiele współczynników. Niektórzy widzą łopatę i ich ręce świerzbią, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie pierwsza gra jest najbrutalniejsza xD Tylko szkoda, że nie napisała, która część, bo może to chodziło o jedynkę... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować