Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddał skarb, którego pragną miliony

142 postów w tym temacie

Ja też jestem sierotą.......
Biedną sierotą.........
I nie lubie chleba.........
A tak serio powtórze po wszystkich, dzieciak zachował się wspaniale, ale spójżmy na to z tej strony, przydała by się też jakaś giera na to Wii i może jakiś inny bogaty dzieciak by się pokusił o kilka takowych, bo po samej konsoli to im nic nie przyjdzie. Ale fakt faktem-congratulation kid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ci hamerykanie....
Może chociaż jakiś polak podpowie tym sierotom, że konsolę można sprzedać. Ciekawe jaki brukowiec o tym napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładny gest dla kogos kto ma Ojca bismesmena to moze oddawac konsole na prawo i lewo u nas jednak taki pomysł by nie przeszedł , wszyscy wiemy jakie holendarne ceny konsol mamy w Polsce jeśli chodzi o mnie tez bym oddał jak był bym bogaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile wy macie lat wy chyba nie wiecie jak jest oddać . Oddaliście chociaż miska dzieciakom nie wiec sie k... nie wypowiadajcie to co ze jego ojciec jest bogaty ale małemu zal sie zrobiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie gdyby nie końcowy komentarz...
oby więcej ludzi potrafiło się tak zachować.
Ojciec może być tylko dumny z syna który zapewne może mieć wszystko czego chce, ale mimo wszystko potrafi się tym podzielić z potrzebującymi - jak mało, nas ludzi stać na takie postępowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Prosta matematyka. Ojciec jest biznesmenem, dziecko ma 9 lat i pewnie bylo przywiazane do tej konsoli ale to juz szczegol, konsola warta nawet 1500zl wziawszy pod uwage ze tak ciezko ja dostac, wiec to moze jakies 2miesieczne kieszonkowe dzieciaka (bogaci ludzie zadko daja miliony kieszonkowego swoim dzieciom za nic, to sa ludzie przedsiebiorczy i tego samego ucza dzieci), wiec wedlug mnie sporo, a ilu z was dalo chociaz 2zl dla zebrajacych ludzi na ulicy, wyslalo sms za 5zl na jakas fundacje, przelalo chociaz 10zl na konto jakiejs firmy charytatywnej??? 5%??!! to max. I uwazacie ze to fair oceniac negatywnie zachowanie tego chlopaka??? bo oddal TYLKO konsole warta TYLKO 1000zl???!!! bo go stac na wiecej??? zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę ze sie wszyscy popisali umiejętnością czytania ze zrozumieniem :P:P

po pierwsze primo liczy sie nie to ze oddal droga konsole tylko to ze to była jego jedyna konsola a tatuś mu nowej nie kupi aż do stycznia czyli chłopak, 9 letni, w XXI wieku, miesiąc, bez konsoli na która go stać !!!!!! to jest tragedia a jednak sie na to zgodził

po 2 primo ultimo NIE należy dawać pieniędzy ludziom którzy zbierają na chleb itp na ulicy bo to w 99% żule co pójdą za róg i se winko kupią, lepiej zakupić chleb i mu go dać :P albo wpłacić na jakąś akcje charytatywną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować