Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddał skarb, którego pragną miliony

142 postów w tym temacie

Zaitsev... Jedziesz po stereotypach i szufladkowaniu amerykańskiej młodzieży, to raz. Dwa, że nadałeś newsowi formę drwiny. Nie każde dziecko byłoby w stanie oddać swoją rzecz (zwłaszcza, że drugą taką będzie w najbliższym czasie ciężko nabyć). Gest naprawdę miły i wcale nie dziwię się ojcu. News naprawdę żałosny - nie tematycznie, ale w sposób jaki jest napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jego ojciec ma tyle kasy żeby z taką organizacją współpracować, to na drugi dzień da kopertę w sklepie i pierwszy egzemplarz Wii z dostawy będzie młodego. A w domu ma pewnie PS3, PS2, PSX, Xboxa, X360, GameCuba, N64, NDS, GBA, GBC, GB, GBSP i wypasionego kompa. No może trochę przesadziłem :) Ale ogólnie rzecz biorąc to co zrobił jest na prawdę szlachetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gest może miły ale porównać jakie oni tam mają zarobki ehh jak ja bym miał kasy na pstryknięcie palcem też bm może pomyślał nad takim upominkiem, ale że nie mam to jedynie jakieś drobne do puszki mogę wrzucić. Bo spojrzeć co tam stoi za tatą to raczej nie jest sklep ale normalny dom. Chyba że zdjęcie robili w Sierocińcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 latka zaliczylbym raczej do dzieci a nie młodziezy... Poza tym nie rozumiem tego sarkastycznego komentarza na koncu. Czy dla Was wszystko co z Ameryki jest złe? Bo tak mozna wywnioskowac z tego newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lord Daro i lordfett

Ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem kiepsko stoi w tym kraju no ale myślę, że można się trochę wysilić od czasu do czasu, prawda?
Przeczytajcie jeszcze raz, pomyślcie i wtedy zobaczycie czemu akurat Zaitsev nadał temu newsy taki a nie inny ton.
Zgadzam się z nim w 100%.
News może ruszyć za serce ciężko myślących amerykanów i tylko ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można mówić że to wartość duchowa, skoro oddał młody innemu Wii swoje. i co komu po nim, telewizor ma? gry ma? gest gestem, ale nienajlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dostanie drugą konsolę, tatuś będzie szczęśliwy a dzieciaki z JEDNEGO domu dziecka będą się kłóciły w odwiecznym sporze "kto teraz gra?". No, ale liczy się gest...
Mimo wszystko, moje pierwsze skojarzenie: jeden na milion. :-) Tak mnie Gram wychował. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale pewnie wielu z Was jest w takiej sytuacji jak ja, więc postanowiłem interweniować w GRAM.pl w poniższej sprawie. Mam nadzieję, że mnie poprzecie. Treść pisma wysłana do CDProjekt:
"Szanowni Państwo.

Zwracam się do Państwa z prośbą, byście zrobili coś w końcu z tymi tzw. "Wirtualnymi Pieniędzmi". Kupując gry w Waszym sklepie zużywam je, następnie dostaję "zwrot" po rejestracji owej gry, więc nie sposób się ich pozbyć. To błędne koło i założę się, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Promocji w stylu: gra za wirtualne pieniądze, bądź 50/50 nie widuję, a mam już swój wiek i gadżetów kupować nie zamierzam. Tym oto sposobem w przeciągu bodajże 2 lat mam ponad 400 wirtualnych pieniędzy i nie wiem co z nimi zrobić. W tej chwili to jest chyba takie mieć dla samego "miecia", bo nie ma sposobności by je wydać. Kupując kolejne gry znów wzbogacę się o kolejne wirtualne pieniądze, ale pytam się po co? By mieć ich jak najwięcej? To nie ma sensu. Proszę przemyślcie to i ograniczcie ich liczbę, zlikwidujcie w ogóle, zróbcie jakieś promocje na gry za wirtualne, bądź ich część (ale jakieś sensowne, a nie zalegające na magazynach, bo nikt tego nie chce). Liczę na jakieś ustosunkowanie się Państwa do tej sprawy i przemyślenie tego tematu raz jeszcze, bo założę się, że wielu jest takich jak ja, którzy nie wiedzą co zrobić z wirtualnymi pieniędzmi.

Pozdrawiam,
paczek_11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 13:53, Lord Joker napisał:

Ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem kiepsko stoi w tym kraju no ale myślę, że można się
trochę wysilić od czasu do czasu, prawda?
Przeczytajcie jeszcze raz, pomyślcie i wtedy zobaczycie czemu akurat Zaitsev nadał temu newsy
taki a nie inny ton.


Wyobraź sobie, że zawsze czytam je ze zrozumieniem. Zaitsev leci stereotypem, że cała młodzież (choć jak trafnie zauważono, porównanie 9-latka do młodzieży to też błąd) jest zdeprawowana. To tak, jakby założyć, że każdy z nas (a więc Polacy) to pijak i złodziej.

Prędzej biedne dziecko podzieli się z drugim, niż te bogate. To naprawdę miły gest ze strony tak młodej osoby (z zamożnymi rodzicami) i nie widzę tu powodu do wyśmiania. To moje skojarzenie: każdy news Zaitseva kojarzę z nieco naciąganymi dowcipami, które w zbyt dużej ilości nie przystoją takiemu portalowi, jak gram.pl. Choć może nie tyle nie przystoją dowcipy, co nie wypada umieszczać pseudo-humoru.

I myślę, że w tym temacie nie będzie zgody, więc EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem po prostu: well done, boy. Chłopak ma serce, niewazne ile ma lat. Gdyby ludzie byli tacy jak ten malec, sądzę, że świat byłby o oczko lepszy. Jednakże to tylko moja opinia.

P.S. Na drugi raz darujcie sobie ten sarkazm na końcu. Ani to zabawne, ani nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gest miły, ale jak się zestawi to z informacją iż ojciec dzieciaka jest biznesmenem, to już nie jest tak wzruszająca. Dzieciak pewnie i tak dostanie niedługo nową konsolą Wii od starego.
Nie mniej jednak dzieciak ma dobrze poukładane we łbie. Amerykański dzieciak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic aż tak wielkiego. Wii nie mam, bo nie stać mnie na wszystkie zachcianki, a syn biednego milionera z Ameryki na pewno ma więcej pieniędzy niż ja. Oczywiście jest to miły gest, przecież oddał coś swojego co na pewno mógłby zostawić tylko dla siebie, ale nie wiem, czy aż tak ważny żeby pisać o tym w newsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować