Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddał skarb, którego pragną miliony

142 postów w tym temacie

/.../

Zgadzam się z Tobą w 100%.
---
Według mnie te sarkastyczne podsumowanie jest całkowicie nie na miejscu.
Co, chłopak miał się zabić, żebyście zrozumieli, że też ma jakieś uczucia? Pewnie wtedy też byście napisali, że tatuś by zapłacił i by miał drugie życie. Sku....bańcy. ;/
To jest całkowicie nie na miejscu nabijanie się z czegoś takiego. Nie wiem, czy wiele dzieci tak naprawdę byłoby w stanie zrobić coś takiego. Tym bardziej, że dzieci jeszcze nie mają jako-tako wyrobionej informacji o wartości, a takie Wii dla niego z całą pewnością było dobrą zabawką.
Porażką to jest to, co Wy tu napisaliście. Pewnie sk...ubańcy nawet 2 zł biednym nie dajcie, a drwicie z tego, co zrobił ten chłopak, niezależnie od tego, na co go [jego rodziców] stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:22, lordfett napisał:

Wyobraź sobie, że zawsze czytam je ze zrozumieniem. Zaitsev leci stereotypem, że cała młodzież
(choć jak trafnie zauważono, porównanie 9-latka do młodzieży to też błąd) jest zdeprawowana.
To tak, jakby założyć, że każdy z nas (a więc Polacy) to pijak i złodziej.

Prędzej biedne dziecko podzieli się z drugim, niż te bogate. To naprawdę miły gest ze strony
tak młodej osoby (z zamożnymi rodzicami) i nie widzę tu powodu do wyśmiania. To moje skojarzenie:
każdy news Zaitseva kojarzę z nieco naciąganymi dowcipami, które w zbyt dużej ilości nie przystoją
takiemu portalowi, jak gram.pl. Choć może nie tyle nie przystoją dowcipy, co nie wypada umieszczać
pseudo-humoru.


Zgadzam sie z tym całkowicie. Dzielenie wszystkiego na "dobre" i "złe" jest dobre dla dzieci w przedszkolu, a nie dla czytelników gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
To co zrobił ten chłopak było wspaniałe. Chodzi mi tutaj o gest.
I nie wiem, dlaczego na końcu jest taki ironiczno-sarkastyczny komentarz.
Przecież w Ameryce Nintendo Wii jest czymś... jest jedną z najbardziej pożądanych rzeczy!
( Ja osobiście wole PC :P). Ten dziewięciolatek jest jednym z najporządniejszych ludzi o jakich słyszałem.
Ma dar. A ten komentarz go oczernia. I nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem skąd u Zaitseva tyle sarkazmu. Co by nie oddał, biorąc pod uwagę, że to 9latek, to mu się pochwała należy. Nawet jakby to był pluszowy miś.

Drogi Zaitsevie, zajmij się jakąś pracą chartyatywną, to Ci przestanie jad kapać z klawiatury, bo zrozumiesz parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest to syn biznesmena? Może miał kupić sierotom kabriolety?
Jeżeli dzieciaki nie będą mogły skorzystać z urządzenia- sprzedadzą go i dostaną za to pieniądze. Wtedy kupią sobie coś innego, np. ubrania.
Cieszę się, że są ludzie na tym świecie, co uszczęśliwiają innych. Nawet jeśli jest to na pokaz- zawsze jakoś pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując Vilmara "jakąś Argentyną powiało na gramie" ;). I trochę to śmieszne dla mnie, ale w końcu charytatywne.

Fumiko --->

Ja natomiast lubię czytać newsy i arty Zaitseva, które mogą być nawet przesiąknięte sarkazmem i ironią do bólu ;). Myślę, że w dzisiejszych czasach trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić :P. Dlatego, iż jest on jednym z moich ulubionych newsmanów, korzystając z tej nowej opcji, wystawiam mu 5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terraz wszyscy daja do domow dziecka wszystko bo jake biedne te dzieci sa
a teraz toi takie sieroty w domach dziecka to standart wlasny komputer,telewizor,mp4 i takie tam
ja naleze jak wiele ludzi do spolecznosci przecietnej mam pceta a na konsole no comennt
TERAZ POZOSTAJE ISC DO DOMU DZIECKA I CIESZYC SIE LUKSUSAMI ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:46, lukase napisał:

TERAZ POZOSTAJE ISC DO DOMU DZIECKA I CIESZYC SIE LUKSUSAMI ;D


Tak? No to zapraszam, pokażę Ci kilka domów dziecka. Gwarantuję Ci że tego samego dnia odszczekasz te głupoty co teraz wypisujesz i ze wstydu się spalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować