Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddał skarb, którego pragną miliony

142 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 08:48, Zaitsev napisał:

> Oddał jedną konsolę Wii na całą organizację?
Bo miał tylko jedną konsolę na całego siebie?


Eee... niezbyt rozumiem. Miał jedną konsolę dla siebie, to nie jest oczywiste? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym oddał wszystkie konsole bez wahania, po co mi coś takiego? ;>
A serio, faktycznie gest bardzo miły, choć 9 latek może jeszcze nie wie co tak naprawdę zrobił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ojca bizmesmena, to pewnie i tak mu znowu WII kupi. Co innego jak by mu ojciec specjalnie odkładał...
Ale to duży wyczyn, patrząc na to że dla niektórych młodych ludzi konsola jest więcej warta niż czyjeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie przypowieść o Wdowim Groszu? Najwięcej daje ten, kto ofiaruje wszystko co ma, a nie ten kto ujmuje drobną część z tego co posiada.
Jak dla mnie to ta właśnie przypowieść świetne pasuje do tej sytuacji, co nie zmienia faktu, że dzieciak postąpił wspanialomyślnie i bardzo dojrzale jak na 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami krytycy na tym forum. Może wy oddacie jakiś przedmiot rzędu 1000zł biednym dzieciom to wtedy pogadamy? Naprawdę sądzicie, że akcja była ustawiona przez Nintendo i/lub chłopak to zrobił dla rozgłosu? Żal mi was :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie rozumiem niektórych negatywnych komentarzy w tym temacie, nawet tekst Zaitseva wydaje mi się taki... szorstki. Moim zdaniem zachowanie tego chłopca naprawdę było ładne... I wierzę, że trudno byłoby znaleźć TU takiego drugiego, sam nie wiem, czy sam bym się na coś takiego odważył. Co do Wii, wiadomo, na konsolę jest "boom'', ale już mniejsza o to... Każdy teraz chce ją MIEĆ, ale nikt raczej by nie pomyślał o tym, by ją na coś poświęcić, dlatego mały zachował się naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko OK...

ale nie mógł tatuś z synkiem po prostu kupić z 10 WII dla sierot ? i przy okazji z 10 PS 3 ? i co tam jeszcze ma ?
albo dla kazdego po tej gierce... jak mają tyle kasy to co to dla nich.. NIC! a nie dawaj używany sprzet..
no ale ok nie czepiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na niektóre komentarze może sie wydawać, że niektórzy patrzą tylko na wartość materialną (1 konsola, czemu nie 100?). Zauważcie jednak, że dzieciak miał właśnie tylko 1. I to ją oddał. Trochę przypomina to "wdowi grosz" w nowoczesnej formie. A że ojciec kupi mu nową? Taka już kolej rzeczy. Ale przynajmniej jedną oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobił, a dla tych którzy uważają, że lepsza by była kromka chleba: policzcie sobie ile takich kromek chleba można dostać za taką konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować