Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

Jakich gier na konsole nigdy byście nie chcieli zobaczyć na PC?

22 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 14:04, Kraju92 napisał:

Wymieniajcie gry które nigdy nie chcielibyście zobaczyć z konsol na peceta.


Hmm... nie wiem :P
A może Ty byś coś najpierw napisał,jako założyciel wątku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:05, dominik713 napisał:

> Wymieniajcie gry które nigdy nie chcielibyście zobaczyć z konsol na peceta.

Hmm... nie wiem :P
A może Ty byś coś najpierw napisał,jako założyciel wątku...?


Ja za bardzo nie interesuje się grami na konsole, dlatego chce usłyszeć wasze zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:13, LUIGI93 napisał:

Ja nigdy nie chciałbym zobaczyć Viva Pinata i innych podobnych do tego gier na PieCu.

Tak, viva pinata jest kompletnie debilna. takie gry to chyba tylko dla pięciolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:16, mateuszbanach0 napisał:

takie gry to chyba tylko dla pięciolatków.


Jakbyś zgadł, takie gry są dla nich.
Jeszcze niechciałbym jakichś tych gierek wii-owych, są jakieś nietakie i dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:19, LUIGI93 napisał:

> takie gry to chyba tylko dla pięciolatków.

Jakbyś zgadł, takie gry są dla nich.
Jeszcze niechciałbym jakichś tych gierek wii-owych, są jakieś nietakie i dla dzieci.


Eh ale wy dorośli jesteście ! Czasami na serio fajnie popykać w takie gierki ! Teraz na kompie gram w Lumines z PSP które mi się bardzo podoba na pewno razem z konsolką bym tę grę zakupił . Ale wy i tak pewnie nazwiecie to grą dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, sami dorośli prezentują swoje opinie. I zorientowani w temacie.
Wcale bym się nie obraził na Super Mario Galaxy na PC. Najlepsza platformówka która kiedykolwiek powstała, i nie wiem dlaczego jest kojarzona z grą dla pięciolatków. Bo to Mario?
Ludzie już chyba pozapominali, że w grach liczy się grywalność. A tej Wąsacz ma na kopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:27, Krejt napisał:

Ho ho, sami dorośli prezentują swoje opinie. I zorientowani w temacie.
Wcale bym się nie obraził na Super Mario Galaxy na PC. Najlepsza platformówka która kiedykolwiek
powstała, i nie wiem dlaczego jest kojarzona z grą dla pięciolatków. Bo to Mario?
Ludzie już chyba pozapominali, że w grach liczy się grywalność. A tej Wąsacz ma na kopy.


Nie chodzi mi o Mario, sam gram w Superstar saga i uważam, że jest świetny. Mi chodzi o Viva pinata, która jest kolejnymi simsami i jeszcze taka dziwna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy dorośli raptem wszyscy się zrobili. Otóż właśnie takie gry wymiatają! Jedyna gra, która mi się podoba na PSP to Loco Roco ;) A co do tematu. Hmm, na PC''cie nie chciałbym zobaczyć Zeldy, Mario, Pokemonów, MGS''ów (który niestety już był), gdyż uważam, że zupełnie zepsułoby to mistrzowski klimat tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:13, LUIGI93 napisał:

Ja nigdy nie chciałbym zobaczyć Viva Pinata i innych podobnych do tego gier na PieCu.


Akurat Viva Pinata jest na PC, nie została jeszcze wydana w Polsce. To, że jest kolorowa, to nie znaczy, że jest to gra dla pięciolatków. Nawet niektórzy dorośli by sobie z nią nie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:34, lewak napisał:

Akurat Viva Pinata jest na PC, nie została jeszcze wydana w Polsce. To, że jest kolorowa, to
nie znaczy, że jest to gra dla pięciolatków. Nawet niektórzy dorośli by sobie z nią nie poradzili.


Bo są cukierkowi złodzieje? Po co wypuszczać jakieś simsy słoniowe, mi spore wystarczy.
Zresztą to jest temat kto czego nie chce, ja nie chcę tej Vivy i nic mojej postawy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:27, Krejt napisał:

Ho ho, sami dorośli prezentują swoje opinie. I zorientowani w temacie.
Wcale bym się nie obraził na Super Mario Galaxy na PC. Najlepsza platformówka która kiedykolwiek
powstała, i nie wiem dlaczego jest kojarzona z grą dla pięciolatków. Bo to Mario?
Ludzie już chyba pozapominali, że w grach liczy się grywalność. A tej Wąsacz ma na kopy.


Zgadzam się w 100% :) A i Viva Pinata potrafi wciągnąć ;) Choć jest cukierkowo-kolorowa do bólu :P

No i tak po prawdzie... gdyby nie sam świat (nie patrząc na ten aspekt) i powiązania z serialem, Pokemony to bardzo grywalne produkcje. Mnie osobiście odstraszają Pikachu i inne, ale w gruncie rzeczy nie uwłacza to żadnej grze z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:37, LUIGI93 napisał:

Bo są cukierkowi złodzieje? Po co wypuszczać jakieś simsy słoniowe, mi spore wystarczy.
Zresztą to jest temat kto czego nie chce, ja nie chcę tej Vivy i nic mojej postawy nie zmieni.


Może tego nie zauważyłeś, ale młodsi gracze też w coś grają. Simsy są czymś zupełnie innym, w VP trzeba myśleć. To raczej przypomina uproszczoną grę ekonomiczną niż sima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:41, lewak napisał:

> Bo są cukierkowi złodzieje? Po co wypuszczać jakieś simsy słoniowe, mi spore wystarczy.

> Zresztą to jest temat kto czego nie chce, ja nie chcę tej Vivy i nic mojej postawy nie
zmieni.

Może tego nie zauważyłeś, ale młodsi gracze też w coś grają. Simsy są czymś zupełnie innym,
w VP trzeba myśleć. To raczej przypomina uproszczoną grę ekonomiczną niż sima.


Według twojego myślenia wszystkie RTS-y trzeba podciągnąć pod ekonomiczne gry, bo się tam buduje budynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:48, LUIGI93 napisał:

Według twojego myślenia wszystkie RTS-y trzeba podciągnąć pod ekonomiczne gry, bo się tam buduje
budynki.


Tym samym mówisz, że Viva Pinata jest RTSem... Następnym razem pomyśl, zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:51, lewak napisał:

> Według twojego myślenia wszystkie RTS-y trzeba podciągnąć pod ekonomiczne gry, bo się
tam buduje
> budynki.

Tym samym mówisz, że Viva Pinata jest RTSem... Następnym razem pomyśl, zanim coś napiszesz.


Nie, ekonomiczną grą jest zadbanie, by jakieś coś dobrze prosperowało jak w tycoonach.
W simach dbasz o to by mieli fajne życie i taki sam cel ma Viva pinata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować