Zaloguj się, aby obserwować  
batmen1023

colin mcrae rally 04

102 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 21:03, amster22 napisał:

> Mam tego colina 04.I mam też piątkę.I moim zdaniem-te gry się prawie od siebie nie różnią.Za

> mało czasu ich dzieliło.Ale wolę Colina 04.Najbardziej mi się podabają rajdy OS i wszystkie

> szwajcarskie.Z aut to Ford Transit i Mitsubishi Pajero
szwjcarskie? pomyliło ci sie...


Ups..No rzeczywiście.Powinno być szwedzkie.Dam jeszcze wygląd mojego wozu z gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:11, pan m. napisał:

> > Mam tego colina 04.I mam też piątkę.I moim zdaniem-te gry się prawie od siebie nie
różnią.Za
>
> > mało czasu ich dzieliło.Ale wolę Colina 04.Najbardziej mi się podabają rajdy OS i
wszystkie
>
> > szwajcarskie.Z aut to Ford Transit i Mitsubishi Pajero
> szwjcarskie? pomyliło ci sie...

Ups..No rzeczywiście.Powinno być szwedzkie.Dam jeszcze wygląd mojego wozu z gry;)

audi quatroo, świetna bryka, a robisz nią dobre czasy?znaczy czy radzisz sobie z prowadzeniem jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy grają w serie cmr 05 lub 04 zapraszam na takie sobie forum gdzie sie scigamy, dopiero zaczynam(y) ale mysle ze cos z tego bedzie www.cmronline.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM
KUPIŁEM ORGINALNEGO COLINA 4 I NIE MOGĘ WEJŚC NA STRONE www.samochody.cdprojekt.com BO CIĄGLE WSAKUJE MI INNA STONA ZWIĄZANA Z GRAMI . ALE TAM NIC NIE MA O COLINE I O KODACH. JESLI KTOŚ MOŻE MI POMÓC TO PROSZĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:11, lukipuki napisał:

czy można odzyskać kod rejestracyjny do gry?? ponieważ mój został wyżycony :(

napisz do pomocy technicznej bo tutaj nikt ci nie pomoże bo to nie jest związane z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja jestem mile zaskoczony ;) spodziewałem się coś na styl Colina 3.
Napewno grywalność podskoczyła, letko podrasowano grafikę i dodano multiplayer dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty tam wiesz:D Nie żartuje każdy ma swoje zdanie, według mnie cmr 2, 3, 4, 5 to są super gry i w każda mi sie dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo wielki problem.
Odpalam grę i wszystko jest ok, włączam rajd i gdy już jadę gra co chwilę się zacina. Przez chwilę tnie a potem ląduje gdzieś na drzewie z rozwalonym wozem i dużą stratą, ruszam dalej i znów to samo.
Nie wiedziałem co może być przyczyną tego problemu więc uruchomiłem ponownie komputer z nadzieją że problem minie ale przeliczyłem się bo gdy włączyłem grę wyskoczył mi błąd aplikacji cmr4.exe. Teraz błąd wyskakuje mi za każdym razem.
Co może być przyczyną tego problemu?
Oto parametry mojego komputera:
procesor: AMD Athlon(tm) 1,80 GHz
pamięć: 256 RAM
karta graficzna: NVIDIA GeForce FX 5200
wolne miejsce na dysku: 113GB

POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Colinie 4 jest możliwość podłączenia pada lub zestawu z kierownicą ? Klawiaturą kiepsko sie kieruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że można pada podłączyc i kierownice chyba też ale pada napewno. Na klawiaturze jeżdzi się słabiutko na padzie o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:09, argon napisał:

Czy w Colinie 4 jest możliwość podłączenia pada lub zestawu z kierownicą ? Klawiaturą kiepsko
sie kieruje :(

Jest możliwość. Podłączasz, konfigurujesz jak chcesz i będzie działać na 100%. Ja grałem padem i gra się dobrze, na pewno lepiej niż na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:-)
Jestem od niedawna posiadaczem gry "Colin Mcrae Rally 04". Aktualnie steruję samochodami
przy wykorzystaniu klawiatury. Pytanie 1: Czy można prowadzić samochody z wykorzystaniem kierownicy.
Pyt. 2: Jeżeli tak to jaka kierownica jest optymalna i gwarantuje maksymalne wykorzystanie
możliwości gry - model, funkcje,producent. Pyt.3: Ile kosztuje. Z góry dziękuję za poradę
Tak na marginesie. Na razie jeszcze nie wygrałem żadnych mistrzostw aby odblokować kolejne funkcje gry i samochody - za mało posiedziałem nad gierką. Może kierownica pomogłaby mi szybciej osiągnąć mistrzostwo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję zakup tej fajnej rajdówki, ale nie mam pewności czy uruchomi się na mojej karcie graficznej. A więc czy Colin McRae Rally 04 chodzi na kartach Geforce 4 MX 440 64 MB RAM? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować