Zaloguj się, aby obserwować  
batmen1023

colin mcrae rally 04

102 postów w tym temacie

Też tak myślałem, ale w pomocy dotyczącej tej gry jest napisane, że na kartach MX gra nie chodzi i wymganiach gry podana jest obsługa pixel shading, a moja karta jej nieobsługuje. Więc czy jest ktoś kto grał colina na karcie takiej jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam powazny problem z gra colin 04. Gra podczas przejazdu prędzej czy później ale prawie zawsze sie wiesza. Znika część tekstur samochodu i nie mozna nic zrobić proszę o pomoc. Moja konfiguracjia sprzetowa to galaxy gf 8600ge, athlon x2 4600 na płycie asum m2n4-sli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:00, Mateusz1003 napisał:

Hej, jak sie modyfikuję colina 4 żeby było można jezdzić poza torem???

Nie można jeździć poza torem w Colinie, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 19:37, Mateusz1003 napisał:

To w końcu można jezdzić poza torem czy nie???
To w końcu można jezdzić poza torem czy nie???

Widzę, że z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy, ale poświęcę się jeszcze raz i napiszę dużymi literami "NIE MOŻNA JEŹDZIĆ POZA TOREM".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 19:37, Mateusz1003 napisał:

To w końcu można jezdzić poza torem czy nie???

mysle ze tu chodzi oto azeby jezdzic po wyznaczonych torach gra jest super jak jej poprzednie edycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co wy chcecie jeździć poza torem ? Żeby pikselowaty las pozwiedzać ? W tej grze chodzi o wykręcanie jak najlepszych czasów, a nie o zwiedzanie okolicy :P A jeśli chodzi o coś innego to lepiej formułuj pytanie Mateusz1003 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 10:12, Rider of Rohan napisał:

Mozna zmienic jednostki predkosci z mph na kmh w opcjach?

Właśnie chyba nie da rady, ja sam szukałem tego w opcjach i ni ma;/ A szkoda bo ja nie lubie grać na mph;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 10:12, Rider of Rohan napisał:

Mozna zmienic jednostki predkosci z mph na kmh w opcjach?

Nie grałem w tego colina, ale mi sę wydaje, że w poprzednich edycjach się dało, więc w tej się też ta, sprawdź w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 10:14, NuGGet napisał:

Właśnie chyba nie da rady, ja sam szukałem tego w opcjach i ni ma;/ A szkoda bo ja nie lubie
grać na mph;/


Mi tez to przeszkadza z deczka :/ Przeoralem cale opcje i nic... Moze jakis kod czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 10:19, Rider of Rohan napisał:


Mi tez to przeszkadza z deczka :/ Przeoralem cale opcje i nic... Moze jakis kod czy co?

Kodów też raczej nie ma, szukałem już w necie, chyba że może jakieś mody czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam mały problem.
Kiedy włączam grę zawsze na początku (Po reklamie Codemasters i nVidii) pokazują się rajdy komputera.Moim problemem jest ,że kiedy oglądam te rajdy to np.komputer jest na lini steartowej a sekunde póżniej jest pod drzewem ,następnie jest na LINI końcowej.Kilka obrazków i skończył rAJD.Ok,myśle że nic się nie stało,no i włączam bylejaki rajd.Jestem przed startem i po chwili jestem na środku trasy.I jeszcze jedno.Trasy bardzo szybko się uruchamiają a w menu kiedy na sekundę klikne lewą strzałke to przesuwa mi się o 3 a nie 1 np.jestem w ,,opcje'''' to klikam lewą strzałkę i zamiast być w ,,szybkim starcie'''' to jestem w sieci.
Wymagania:
1 Gb ram
Athlon 3 ghz
Ati Radeon x800

Bardzo proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 10:12, Rider of Rohan napisał:

Mozna zmienic jednostki predkosci z mph na kmh w opcjach?

Nie, nie można. Nie ma takiej opcji i trzeba jeździć z mph ma liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odświeżam temat, ale chciałbym odinstalować Colina 4. Klikam na Usuń grę Colin McRae Rally 2004 i wyskakuje mi instalator ! W Dodaj lub usuń programy w ogóle nie ma Colina zaznaczonego jako program :/ Od razu mówię, że mam oryginalną wersję ( zamieszczam jej fotkę na dole... robiłem ją Se K510i więc może być trochę niewyraźna ;) )... Czy mógłby mi ktoś pomóc? Czy pozostaje mi tylko usunąć normalnym sposobem pliki od gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować