Zaloguj się, aby obserwować  
batmen1023

colin mcrae rally 04

102 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 13:45, batmen1023 napisał:

czekam

Ja powiem.Zamówiłem sobie colina4 i jeszcze nie mam, ale uzważam, że colin to super seria gier.Sam mam colina 2 ale z dodatkiem WRC.Jest super i nikt niech nie podważa mojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie kupiłem tą gre i uważam że jest świetna. Jak na razie przeszedłem 4wd na drugim miejscu i 2wd na pierwszym :) Co zrobić żeby odblokować Grupe B. Gra jest nawet świetna że jak ktoś do ciebie przyjdzie to można grać na 2-wóch. Jeśli by się ktoś jeszcze tutaj na forum znalazł to można by jakiś konkurs lub turniej zrobić ? Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 22:09, bula1111 napisał:

Jak mi pilot mówi np. 3 lewy... to znaczy, że mam jechać na 3 biegu w zakręcie??


tak, przynajmniej tak mi się wydaje bo w instrukcji pisze że jak pilot mówi 6 to gaz do dechy, to 3 to tak średnio czyli chyba na 3 biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już troche collina i niedawno sciągnłem sobie do niego generator kodów i gdzies posiałem kartke z tym kodem co go tam trzeba wpisać. Nie wie ktoś czy jest zapisany gdzieś na płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kuplem Colina 4 a wczesniej gralem w XPAND RALLY produkcji polskiego Techlandu. Porownujac: nie wiem co zachwyca wszystkich w grafice Colina. Zobaczcie jak wyglada Xpand Rally. Colin 4 przy XR to porazka, to jak gierka na Pegasusa. Polecam XPAND RALLY wszystkim ktorzy chca poznac co to realizm w grze. Tematyka ta sama. W XR wiecej tras i samochodow, wieksze mozliwosci tuningu i zarabia sie kaske na remonty i rozbudowe bryki. Mozna posiadac wiele samochodow. XPAND RALLY RULES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm....w Colinie grafika jest naprawdę estetyczna, w moim odczucui grafika w Xpand Rally nie była ładna tylko efekciarska. Z tym realizmem też przesadziłęs, gdzie Xpand Rally jest realistyczny bo ja nie widzę, jedną relistyczną rajdówką jaką grałem to Rally Trophy i Richard Burns Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy XR jest aż tak zachwycające. Ździeranie się opon jest duzo gorsze niż w colinie, grafika jest fajna ale czego sie czepiasz grafy w colinie praktycznie taka sama. W XR się zarabia kase ponieważ tam jeździsz na własną rękę a w colinie masz teamy, które opłacają wszystkie naprawy. Ty w colinie jeździsz dla nich, przecież najlepsze auto w wyścigach to najlepsza reklamówka a co dopiero w rajdach. Citroen z Loebem został mistrzem swiata to po zakonczeniu mistrzostw juz było w TV widać reklamówki citroena.
A więc oby dwie gry są fajne. Tylko trasy za krutkie dla tego najlepszą jest Richard Burns Rally pownni wydać 2 czesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tego colina 04.I mam też piątkę.I moim zdaniem-te gry się prawie od siebie nie różnią.Za mało czasu ich dzieliło.Ale wolę Colina 04.Najbardziej mi się podabają rajdy OS i wszystkie szwajcarskie.Z aut to Ford Transit i Mitsubishi Pajero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:22, pan m. napisał:

Mam tego colina 04.I mam też piątkę.I moim zdaniem-te gry się prawie od siebie nie różnią.Za
mało czasu ich dzieliło.Ale wolę Colina 04.Najbardziej mi się podabają rajdy OS i wszystkie
szwajcarskie.Z aut to Ford Transit i Mitsubishi Pajero

szwjcarskie? pomyliło ci sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin 04 to świetna gra, tylko oczy bolą (szczypią) jak siędługo gra. Jakimi jeździcie samochodami w 4wd i 2wd?
Ja w 2wd fordem puma albo jak odblokuje to golf, w 4wd to będzie lancer. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować