Zaloguj się, aby obserwować  
batmen1023

colin mcrae rally 04

102 postów w tym temacie

Sorki za drugi post, ale zapomniałem o tej fotce, a nie mogę w modyfikacji jej dodać :/
Daję dwie, jednak obydwie są trochę niewyraźne ;/

20071101181338

20071101181358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Proszę was o opinię czy jest sens tworzenia forum z tematyką do tej gry? Czy to się może sprawdzić? Macie jakieś propozycje, jakie działy powinny się znaleźć na forum z tą grą? Z góry dziękuję wszystkim za cenne porady.
http://www.szkody.lh.pl/viewforum.php?f=179&sid=92e7fc67471888ccd33df32574a471d4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje sie ktos czy gdzies jeszce mozna kupic Colina McRae 4 ??? W ofercie sklepu gram.pl tego nie ma, a ja bym sobie z checia popykal w niego ;D.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 12:12, pawelck91 napisał:

Witam, orientuje sie ktos czy gdzies jeszce mozna kupic Colina McRae 4 ??? W ofercie
sklepu gram.pl tego nie ma, a ja bym sobie z checia popykal w niego ;D.
Pozdrawiam

Skontaktuj się z redakcją PLAY oni dali kiedyś pełną wersję tej Colina mcrae rally 04. Od nich możesz kupić archiwalne numery. Bardzo dobra gra tylko w niektórych trybach jak dla mnie jest zbyt trudna. Ale grę ukończyłem, chcę się do niej zabrać jeszcze raz, ale ostatnio mam mało wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 13:18, Dominik000 napisał:

> Witam, orientuje sie ktos czy gdzies jeszce mozna kupic Colina McRae 4 ??? W ofercie

> sklepu gram.pl tego nie ma, a ja bym sobie z checia popykal w niego ;D.
> Pozdrawiam
Skontaktuj się z redakcją PLAY oni dali kiedyś pełną wersję tej Colina mcrae rally 04.
Od nich możesz kupić archiwalne numery. Bardzo dobra gra tylko w niektórych trybach jak
dla mnie jest zbyt trudna. Ale grę ukończyłem, chcę się do niej zabrać jeszcze raz, ale
ostatnio mam mało wolnego czasu.



Dzieki za info, ale mam jeszcze jedna prosbe, jaki jest adres ich strony ?:P
Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz stronę główną : http://www.playpc.pl/ a to też ci się pewnie przyda: 02-672 Warszawa,
ul. Domaniewska 52,
tel.: 022/2320900,
e-mail: play@axelspringer.pl
Poza tym to jeszcze masz przecież allegro i dział używki na gramie.

Na ich stronie nie widziałem sklepu, ale wiem , że kiedyś reklamowali sprzedaż archiwalnych numerów. Sprawdź, może w jakimś kiosku jest do kupienia trzy stare numery, bo od czasu do czasu tak robią jak KSgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze ktos mi pomoc?

Mianowicie potzrebuje kogos kto ma na plytkach z colinem 04 plik wmfdist.exe. Podobno znajduje sie on na CD4, ja niestety mam gre z "playa" i tego pliku tam nie ma, a potrzebny mi on do zaisntalowania patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:09, Kolumb95 napisał:

Na Allegro jeszcze pewnie są. Ja kupiłem za 19zł.


Hej. Masz moze jeszcze colina 04 ? Przeslalbysmi ww. pliczek z CD4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:40, Lukas813 napisał:

Która z częsci tej seri jest najlepsza do grania na kierownicy oprócz dirta?


04... może 3, ale w 3 daawno temu grałem...
Ale to i tak nie są simy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować