Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czterordzeniowy Q9300 45nm za 270 dolarów

32 postów w tym temacie

664 złote za Q9300 ahahah już to widze .. Pierwsze co w Komputroniku sie pokazą za 900 zloty albo i wiecej ,, w hurtowni pewnie za 750 pójdzie ...ehhh ;) no ale Intel Pnie się w góre w przeciwienstwie do AMD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jestem za AMD. A co do ceny Ludzie wy nie potraficie liczyć a przelicznik jest bardzo prosty:
cena_w_dolarach*kurs_dolara*1.22*1.1+kilka/kilkanaście zł/gr by cena była okrągła.
gdzie:
1.22 - cena z VAT
1.1 - przykładowa marża sklepu (10%)
czyli dla tego procka cena wyniesie:
270*2.46*1.22*1.1=891,36
czyli za 900 zł będzie w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, te 270$... W Ameryce:D Jak wejdzie do Europy produkt będzie kosztował też 270, ale euro. Chociaż i tak zakup procesorów czterordzeniowych jeżeli chodzi głównie o granie nie ma najmniejszego sensu, skoro gry mają problem z wykorzystaniem dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 270 dolarów :O!?
O kurcze, jak tylko w przyszłym roku będę składał komputer to raczej ten procesor znajdzie się w tabelce. Za niskie pieniądze mamy święty i co najważniejsze 4 rdzeniowy sprzęt :) Świetna wiadomość dla mnie i dla innych :)

P.S - kiedy mają być te procesory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, w komentarzu do artykułu o prockach AMD pisałem o wymianie procka na "odświeżonego" Athlona, ale zastanawiam się też nad przejściem na platformę Intela. Cena tego słabszego procka może nie jest kosmiczna, jednak cztery rdzenie nie są mi na razie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować