Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megarecenzja Mass Effect - plik pierwszy

12 postów w tym temacie

Heh już po lekturze

Czas najwyższy trochę pofragowac z tych pukawek. Ciekawi mnie tylko jak będzie działał ten minigun nowy

Ale ja wciąż wole moje małe Flak Cannon (Flak Monkey!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOOHOO :D Zamówiłem EK zaraz po tym jak dowiedziałem się o jej zawartości. 20 godzin materiałów filmowych... CUDO! Czytajac ten artykuł wiem że nie żałuje zakupu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna by troche poprawic ten artykul, bo obrazki broni powinny byc kolo ich opisow, a nie losow :?
Dobrze, ze Epic wrocil do korzeni nic nie zastapi broni ze starego UT ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newb, tu racja ten flak cannon wygląda troche jak nie flak cannon. Co do artykułu to świetny. Super się fraguje zwłaszcza z link guna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi obrazkami to już chyba normalka- zawsze nie w tych miejscach co trzeba. Pamiętam identycznie było z TD unlimited, opisywali lotusa a zdjęcie lambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem fanem unreneal''a, a już o broni i pojazdach nie mówiąc. Po 2003 i 2004 spodziewam się kolejnego skoku oryginalności. Miejmy nadzieję, że tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w UT2003 bronie są przebajerowane ale w UT3 design jest jeszcze bardziej fantazyjny. Twórcy poszli po rozum do głowy i przywrócili stare pukawki, choć eksperyment z nowymi gunami w UT2003/2004 był konieczny jak dla mnie...
W UT2003 snajperkę zastąpiono "kijem miotającym pioruny" cokolwiek to było, w UT2004 dostaliśmy prawdziwą kamperę tylko dlaczego pojawiał się dym przed lufą? A teraz jakaś linia po wystrzale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smerf Ważniak powiedziałby:
"Papa Smerf nie nazwałby tego megarecenzją a nawet jej kawałkiem."

Coraz bardziej brakuje mi recek z prawdziwego zdarzenia na gramie. Czytanie `tygodniowej recenzji` w której tylko jedna cześć dotyczy samej gry jakoś mi nie pasuje.

Pytanko za 10 punktów, czemu komentarze dotyczą UT? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować