Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Ho, ho, ho!

Dzisiaj mamy 6 grudnia, a to oznacza, że Mikołaj był u nas w gramie i przyniósł prezenty (bo na rózgę nikt nie zasłużył ) :>

Oczywiście nie zapomniał o Was, przygotowując pakiet atrakcji.
Od dzisiaj specjalnie dla Was na gram.pl :

- możliwość oceny przeczytanego tekstu oraz baza autorów na www.gram.pl/autorzy.asp
- wreszcie możecie określić swoją płeć, nie musicie więcej zgadywać czy rozmawiacie z przedstawicielką płci pięknej czy… z kimś innym ;)
Możliwość ustawienia znajdziecie w Moje konto--> Mój adres

Zaglądajcie na swoje ( i oczywiście innych) gramsajty!
Od dzisiaj w zakładce Wygląd i Układ w dziale Układacz Strony jest możliwość stworzenia własnej ankiety. Zapytajcie Gramowiczów i Gramowiczki, czy podoba im się wasza strona, co sądzą o jakiejś grze, jakiej muzyki słuchają…
Możecie również dodać do trzech działów Własny tekst i umieścić rubrykę z czym tylko chcecie.
I jeszcze - dla graczy bardzo miły dodatek. Macie teraz możliwość umieszczenia na gramsajcie profilu z Xfire 

Mikołaj w tym roku był bardzo hojny… prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo hojny. Nie ma to jak raz na rok powstawiać kilka nowości, "żeby się odczepili" :P Ale za znaczki płci Wam wybaczam, bo spełniliście moje Mikołajkowe marzenie :) Fajny też jest motyw z profilem XFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekaliśmy się podziału na płeć. Widać, że ekipa gram.pl stara się wprowadzać coraz więcej zmian mających nam umilić życie (a których pomysłodawcami jesteśmy niejednokrotnie my sami ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:52, Laid back napisał:

Mikołaj w tym roku był bardzo hojny… prawda? :>

Oj tak :) Choć ostatnie mi się średnio przyda,bo GS-a nie posiadam,ale pomysł super zwłaszcza ankieta :) Może zachęci mnie to do założenia GS-a? Ale to już wszystko,więc skórek nie będzie? A może to i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet faajnie ;]]] tylko ja się zastanawiam czy nie mozna zrobić(i tak "Mikołaj"(a dokładniej CDP)) nie mógł dodać cus w typie www.gram.pl/autorzy.asp albo o moderatorach dla wszystkich osób... można by było to umieścić na statach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale jest kilka wad/błędów w zakładkach na sajcie, po pierwsze nie da sie do konca wyczyscic własnego elementu, po drugie nie da sie zmienić koloru przeplotu w zakładce ankieta, poza tym przydała by się w zakładce xfire opcja zmiany skórki w przypadku multiprofilów.
Poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:56, Mr. Cin napisał:

o jak fajnie:p tylko co jak np. ktoś poda na odwrót :P

Co ty kto by tak robił? (Zobacz post wyżej od swojego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba, lubię takie prezenty :-)

Świetne decyzje ze strony ekipy serwisu, jak najbardziej jestem zadowolony. Szczególnie podobają mi się nowe opcje na GramSajcie, zwłaszcza "Własny tekst". Szkoda tylko, że nie wprowadziliście Playstation GameCard, ale myślę że w kolejnych miesiącach i to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować