Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

No, już chyba wszystko działa, jak należy, dzięki!

PS Gram Lee? A co to? Trza zobaczyć, hm...

PPS Będzie jakiś konkurs z laptopem? Soool...! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest opcja zrobienia własnej ankiety:) Xfire na razie nie wiem o co z tym chodzi, a pomiędzy własnym tekstem a blogiem nie widzę różnicy, tylko to, że komentarzy nie można dodawać. Określenie płci też jest fajne, nie chcieli zmieniać nazw statusów to znaleźli inne rozwiązanie. Ciekawe kiedy będą następne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:00, Gryczka napisał:

Gr.. macie też tak, że do "Własnego tekstu" nie można dodawać screenów ?


Czasem tak się zdarza, ale wkrótce problem będzie usunięty.
Mikołaj swoje lata już ma i trochę trzeba po nim posprzątać i popoprawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe bajery xD, tylko mi się nie podoba podział listy znajomych ;/ lepsze było jak od razu cała listę znajomych wyświetlało ;), ale to tylko 1 minus jaki zauważyłem w tych nowych bajerach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze zawaliliscie z ankietami, co chwile doszukuje sie nowych błedów.
Z własnym tekstami nie jest lepiej, jedynie okno xfire trzyma poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten podział raczej ma więcej plusów niż minusów. Jak kogoś interesują "znajomi" danej osoby to czasem musi przewijać nieźle w dół by te setki ludzi zobaczyć. Ale dobrym pomysłem (chyba) byłoby danie możliwości wyboru ile osób na stronę ma przypadać (z pewnymi ograniczeniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:15, Laid back napisał:

Czasem tak się zdarza, ale wkrótce problem będzie usunięty.

Do tego mam jeszcze pytanie : nie da się jakoś usunąć podpisów obok avatara (Gryczka, użytkownik gram.pl, delegat) ?

Dnia 07.12.2007 o 15:15, Laid back napisał:

Mikołaj swoje lata już ma i trochę trzeba po nim posprzątać i popoprawiać ;)

Wierzę ;)
Harpagan ------>
A ja sie dziwiłem, że z 50 znajomych zrobiło mi sie 20 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym zgłosić błąd, a nawet dwa.
Otóż:
-Ankieta. - Nie pojawiają się ,,paski" Czy tez ,,słupki" informujące o wynikach.
- Własny tekst- Zrobiłem sobie na GS spis treści (u samego dołu, zaraz przed lista znajomych). Linki są, i wszystko by było ,,Ok" gdyby nie to, że:
a) Niektóre litery zapisane są w sposób mniej więcej taki- )(&*^*
b) Gdy się klika linki okazuję się, że ,,Błąd 404. Strona nie istnieje" (czy jakoś tak. )
Byłbym wdzięczny, za poprawienie tych błędów, gdyż utrudniają mi (oraz moim czytelnikom) pracę.
Help mi, please. Jek to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... muszę przyznać, że ten rok dla Gram.pl będzie rokiem dużych zmian. Tzn. nie aż takich wielkich, lecz sporo ciekawych rzeczy zostało dodanych. Należy do tego Edycja Postów (nareszcie!), trochę zmieniona Strona Główna, ikony płci czy też możliwość dodania ankiet na swoim GS. :)

Ps. Skoro na Miko(Gramo?)łajki Miko(Gramo?)łaj taki hojny, to ciekawe, co nam przyniesie na Gwiazdkę? :>

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem, przy głosowaniu w ankiecie pojawiają się słupki z % odpowiedzi. Ta... tylko czemu jeden głos jest uznawany za 100%? Zdziwiłem się trochę jak zobaczyłem łącznie 800% odpowiedzi, a same paski rozciągnęły gs dwa razy. ;)

No i jeszcze marudzenie na dodawanie obiektów. Po imeem zostają mi jakieś dziwne rzeczy tylko. We wpisach jest dobrze... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do prośby możliwości wstawiania komentarzy do ankiet. Również widziałem różne anomalie związane z oddawaniem głosów ale już chyba wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:09, dambialko napisał:

fajne prezenty:] a o co chodzi z tym własnym tekstem ?????


Wstawiasz sobie tam co chcesz :) dostajesz rubryczkę w wyznaczonym miejscu i możesz sobie umieścić tam co tylko Ci się żywnie podoba. Przykładowo u mnie banerek z last.m (niedziałający :/ nie wiem czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Niby fajnie, ale nadal nie działa dodawanie linków we Własnym Tekście. Nie dość, że adres wariuje, to jeszcze polskie litery w treści odnośnika zmieniają się na coś dziwnego... Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować