Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:40, Cmq napisał:

A ja mówię że dziecinada z tą całą płcią - znajomi i tak wiedzą kim jestem, a po cholerę to
obcym? Kolejna fotka.pl się szykuje, brakuje tylko możliwości wrzucania zdjęć pakerów/blondie
z google obrazy.

Bo gram.pl i Fotka.pl mają cechę wspólną - to serwisy społecznościowe. Mają pomagać w zawiązywaniu nowych znajomości i byłoby miło gdyby wszyscy podawali prawdziwe dane. Jak ktoś nie chce to niech po prostu niech nie podaje, zamiast podszywać się za kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:50, Ninger napisał:

Bo gram.pl i Fotka.pl mają cechę wspólną - to serwisy społecznościowe. Mają pomagać w zawiązywaniu
nowych znajomości i byłoby miło gdyby wszyscy podawali prawdziwe dane. Jak ktoś nie chce to
niech po prostu niech nie podaje, zamiast podszywać się za kogoś innego.

Ale mają zupełnie inną grupę docelową (choć ostatnio sam zaczynam mieć wątpliwości) i ostatnią rzeczą jaką mnie interesuje jest płeć rozmówcy - i nie jestem w tym sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 21:40, Cmq napisał:

A ja mówię że dziecinada z tą całą płcią - znajomi i tak wiedzą kim jestem, a po cholerę to
obcym? Kolejna fotka.pl się szykuje, brakuje tylko możliwości wrzucania zdjęć pakerów/blondie
z google obrazy.


Hm, zawsze znajdzie się ktoś, komuś coś się nie spodoba. Cóż, zasmucę Cię, ale ponad 80% forumowiczów jest za oznaczeniami płci, tak więc nie masz najmniejszych szans, na to, żeby obecny stan rzeczy zmienić. Przykro mi, life is brutal... Zresztą, na gram.pl już możesz wrzucać zdjęcia, na GramSajty, lub nawet jako avatarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:54, Probos napisał:

Hm, zawsze znajdzie się ktoś, komuś coś się nie spodoba. Cóż, zasmucę Cię, ale ponad 80% forumowiczów
jest za oznaczeniami płci, tak więc nie masz najmniejszych szans, na to, żeby obecny stan rzeczy
zmienić. Przykro mi, life is brutal... Zresztą, na gram.pl już możesz wrzucać zdjęcia, na GramSajty,
lub nawet jako avatarki.

Nie zamierzam z tym dyskutować - jak mi się nie podoba, to zawsze mogę sobie pójść. :> Co najważniejsze, mam nadzieję że nie stanie się to jakimś przymusem i dostanę degrada za ustawioną złą płeć - to już by był absurd. I tak swoją drogą, przez ten dzień tylko raz widziałem znaczek kobiety - u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:53, Cmq napisał:

Ale mają zupełnie inną grupę docelową (choć ostatnio sam zaczynam mieć wątpliwości) i ostatnią
rzeczą jaką mnie interesuje jest płeć rozmówcy - i nie jestem w tym sam.

Oba serwisy są dla ludzi :) Forumowicze chcieli możliwości odróżniania płci więc mają. Co nie zmienia faktu, że ustawianie sobie płci mylącej innych jest dziecinne i jak ktoś się chce zbuntować przeciwko temu to powinien ustawić sobie nieokreśloną i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:56, Cmq napisał:

Nie zamierzam z tym dyskutować - jak mi się nie podoba, to zawsze mogę sobie pójść. :> Co
najważniejsze, mam nadzieję że nie stanie się to jakimś przymusem i dostanę degrada za ustawioną
złą płeć - to już by był absurd.

Jest taki przymus w tym temacie Budo nawet cytowal regulamin: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10038#u_926 Poza tym po co wprowadzać w błąd innych forumowiczów,chyba,że masz marzenie zostać kobietą,ale od tego już jest chirurg plastyczny.

Dnia 06.12.2007 o 21:56, Cmq napisał:

I tak swoją drogą, przez ten dzień tylko raz widziałem znaczek
kobiety - u siebie...

Słabo patrzysz albo patrzysz tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuk jeszcze miał, bo mu do avka pasował ;) Fajnie się forum przegląda ;) Te znaczki dodają forum hmmm ,,trochę koloru" ;) Mnie sie pomysł podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak swoją drogą, przez ten dzień tylko raz widziałem znaczek

Dnia 06.12.2007 o 21:56, Cmq napisał:

kobiety - u siebie...

Bo widocznie nie pisujemy w tych samych i mijamy się w tym temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli można doprosić się o zmiany na forum. Fajnie. :)

Mi osobiście nigdy tych znaczków nie brakowało, gdyż nie miewam problemów z odróżnianiem płci (nawet przez internet :P), jednak przeciwko nowościom nie będę protestował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:17, przemas15 napisał:

O czym rozmawiacie??

Hmmm... [przewija o kilka postów w górę]. Po zużyciu wszystkich sił na to skomplikowane śledztwo... Dochodzę do wniosku, że o znaczkach przy avatarach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:21, Tajemnic napisał:

> O czym rozmawiacie??
Hmmm... [przewija o kilka postów w górę]. Po zużyciu wszystkich sił na to skomplikowane śledztwo...
Dochodzę do wniosku, że o znaczkach przy avatarach!

Jak zmienić tą ikonkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:06, mati285 napisał:

Poza tym po co wprowadzać w błąd innych forumowiczów,chyba,że masz marzenie zostać kobietą,ale
od tego już jest chirurg plastyczny.

Nie wiem po co ta ciekawość. Jeszcze jakiś pedofil-gej się mną zainteresuje, eh?

@Ninger
Rzecz w tym że już takiej opcji (nieokreślonej) nie mam.

Paladynka
Miło zauważyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:24, przemas15 napisał:

> > O czym rozmawiacie??
> Hmmm... [przewija o kilka postów w górę]. Po zużyciu wszystkich sił na to skomplikowane
śledztwo...
> Dochodzę do wniosku, że o znaczkach przy avatarach!
Jak zmienić tą ikonkę???

Klikasz w "?" koło awatarka. Logujesz się na swoje konto i w swoich danych masz opcje zaznaczenia płci. Zapisujesz zmiany i szlus :)

@Cmq cieszę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:25, mati285 napisał:

Klikasz "?" i w Moje Dane wybierasz gramowicz bądź gramowiczka.

Dzięki za podpowiedz już mi się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować