Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Niestety ;< Nikt tego nie widzi ;) A szkoda, bo by się okazało ile małolatów tu jest ;P(jeśli wpiszą prawdę). Ja mam 14 lat, to wszyscy wiedzą ;P

Edit: literówka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 07:43, Vasilli napisał:

Niestety ;< Nikt tego nie widzi ;) A szkoda, bo by się okazało ile małolatów tu jest ;P(jeśli
wpiszą prawdę). Ja mam 14 lat, to wszyscy wiedzą ;P


Może w dniu urodzin coś się pokazuje... heh ustawie sobie dzień przed urodzinami i się zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie powiedziałem co dostałem na mikołajki: no to tak najpierw sobie kupiłem grę painkiller: czarna edycja, potem jeszcze od mamy i taty dostałem 50zł. A i za tą forsę kupię pewnie sobie jakąś grę tylko jeszcze nie wiem jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 09:01, NuGGet napisał:

O co chodzi z tym skrzatem? :P Bo dopiero wszedłem na forum :)

http://ja.gram.pl/Gram%20Lee
http://www.gram.pl/news_9QTlHO4_Skrzat_Gram_Lee_mowi_dosc.html

Muniok.
Jeśli chcesz pochwalić się prezentami, napisz tutaj:
Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2113#u_516

Pozdrawiam.

PS: choć fajnie by było, gdybyście na Gwiazdkę także dali jakieś nowości, ale jeśli miałbym do wyboru nowości i naprawę błędów, wybrałbym to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:51, Gryczka napisał:

Server padł ? Na gramsajcie nie da się zeedytować ankiety, jakieś błędy. A ja tymczasem robię
nową ankietę ; ile trzeba będzie czekać, aż CDP-owcy to naprawią ? Odpowiedzi ; do jutra, w
przyszłym tygodniu. Nagrodą jest możliwość edytowania ankiety.


Jeśli w ankiecie zaczynają glosować ludzie to oczywiste jest, że nie można jej edytować. Można by było sobie wtedy wyniki pozmieniać i na co taka ankieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i teraz dodam jeszcze to, że dostałem na mikołajki tak: po pierwsze to grę painkiller: czarna edycja i od mamy i taty 50zł. I teraz myślę co kupić, pewnie jakąś grę tylko jeszcze nie wiem jaką. (ale na pewno będzie to gra komputerowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 09:39, pan m. napisał:

A jak się podaje datę urodzenia to ją widać gdzie na forum,czy tylko płeć widać?

Chodzą słuchy, że data wyświetli się tylko w dniu urodzin danego usera, aby inni mogli mu złożyć życzenia i takie tam ;) Bo ja np. ustawiłem, ale nigdzie tego nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet by było fajnie,ale poczekam d tego dnia 11 miesięcy i 1 dzień:)
A co do tych nowych paneli na gramsajty,to właśnie 2 tygodnie wymyśliłem jak takie zrobić,a tu masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znikający po pierwszym ustawieniu statusu płci znak zapytania nie jest błędem - specjalnie jest tak ustawione.

Również nie jest błędem wyświetlanie się filmów z YouTube, które się rozjeżdżają na GS-ach - filmy mają stałą wielkość i jeśli wychodzi poza ramkę, to przecież ręcznie nie zmienimy rozmiaru okienka filmu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie:jeśli do jednego wolnego panelu wkleiłem kod HTML z licznikiem ile do Euro 2012(jego wymiary nie wykraczały za panel)i coś poszło nie tak,to jak skasowałem i wziąłem normalny kod"imieniny",to czego nic nie wychodzi,tylko zamiast znacznika < pokazuje się normalnie widoczne &;lt;.Gdy wkleiłem ten sam kod do innego panelu,kod działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:16, Laid back napisał:

Również nie jest błędem wyświetlanie się filmów z YouTube, które się rozjeżdżają na GS-ach
- filmy mają stałą wielkość i jeśli wychodzi poza ramkę, to przecież ręcznie nie zmienimy rozmiaru
okienka filmu...:)

Akurat jest taka możliwość, ale okej, wywalę ten filmik gdzie indziej :P

To jeszcze fonty i centrowanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:43, Sephirath napisał:

> Również nie jest błędem wyświetlanie się filmów z YouTube, które się rozjeżdżają na GS-ach

> - filmy mają stałą wielkość i jeśli wychodzi poza ramkę, to przecież ręcznie nie zmienimy
rozmiaru
> okienka filmu...:)
Akurat jest taka możliwość, ale okej, wywalę ten filmik gdzie indziej :P


Po wstawieniu z Film Youtube/Google nie, ale w html można się bawić, tylko z przeglądarkami są problemy - nie bierzemy odpowiedzialności za efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:58, pan m. napisał:

A odpowiecie mi na moje pytanie 2 posty wyżej?:)


Twoje zgłoszenie błędu zostało przyjęte - spokojnie, prace nad poprawkami trwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować