Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 20:13, Lamb3rt napisał:

Ciekawy nick... :P

Dlaczego?

Dnia 07.12.2007 o 20:13, Lamb3rt napisał:

A co do pomysłu - może po prostu zamienić miejscami kółeczko i znaczek? :)

Myślałem raczej o prawej stronie statusu, ale najlepiej zobaczy to ten, kto odpowiada za oprawę graficzną strony, bo sobie poprzestawia gdzie chce i oceni wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:07, mati285 napisał:

> Swietny pomysl,brawa dla Mikolaja ;) No wlasnie na Gramsjacie juz znalazlem te : " wlasny
tekst"
> czy "XFIRE" ale gdzie moge ustalic swoja plec?? [ smiesznie to brzmi :P ]
Klikasz na "?" i w rubryce Moje Dane zaznaczasz gramowicz lub gramowiczka.


Dzieks za odpowiedz ;] Mam jeszcze jedno pytanie ale nie zwiazane z Gramołajkami ;P A mianowicie co mozna zrobic zebt miec jakis podpis pod swoim post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:43, Laska-z-Polski napisał:

Czekaj... Mówisz to na 100% serio?!

Jasne,. że nie. :P

Dnia 07.12.2007 o 20:43, Laska-z-Polski napisał:

Hura! Koniec Laski-z-Polski ;D

Nie tak prędko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:43, Laska-z-Polski napisał:

Czekaj... Mówisz to na 100% serio?! Hura! Koniec Laski-z-Polski ;D

Tja... Taka opcja raczej nie wchodzi w grę. CDP wiele razy to już tłumaczyło, a poza tym takie info za żadne skarby świata nie wypłynęłoby do nas - gramowiczów - przed "premierą" :( W sumie to dobrze, bo zrobiłby się tutaj przeogromny bałagan... Ale z chęcią skasowałbym sobie to idiotyczne "FCBayern" z mojego nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:14, Igor FCBayern napisał:


W niektórych sytuacjach taka opcja by się przydała, ale uważam że mi to jest nie potrzebne, przez 100 dni może się gryzłem z tym nickiem, ale już mi jest to obojętnie i jak dla mnie ta opcja jest nie potrzebna, a co to by było jakby każdy zmieniał nicki i potem nie moglibyśmy kogoś odszukać ponieważ zmienił nick... Dla mnie to jest nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:07, Infes napisał:

> > Swietny pomysl,brawa dla Mikolaja ;) No wlasnie na Gramsjacie juz znalazlem te :
" wlasny
> tekst"
> > czy "XFIRE" ale gdzie moge ustalic swoja plec?? [ smiesznie to brzmi :P ]
> Klikasz na "?" i w rubryce Moje Dane zaznaczasz gramowicz lub gramowiczka.

Dzieks za odpowiedz ;] Mam jeszcze jedno pytanie ale nie zwiazane z Gramołajkami ;P A mianowicie
co mozna zrobic zebt miec jakis podpis pod swoim post?

Pod okienkiem "Treść" masz małe okienko "Podpis" i w nim właśnie wpisujesz jakiś swój tekścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to by była jednak prawda(w co wątpię),to padnę.Wiele osób zmieni nicki i potem nikog się rozpozna.Jak bym nicka nie zmieniał,no chyba,że zamiast pan m.na Pan M. ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z moim problemikiem?Bo przydałby mi się panel,a nie mogę z niego skorzystać.Ale,zawsze mogę w minutkę taki zrobić samemu,więc to nie kłopot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:17, Lak5 napisał:

>
W niektórych sytuacjach taka opcja by się przydała, ale uważam że mi to jest nie potrzebne,
przez 100 dni może się gryzłem z tym nickiem, ale już mi jest to obojętnie i jak dla mnie ta
opcja jest nie potrzebna, a co to by było jakby każdy zmieniał nicki i potem nie moglibyśmy
kogoś odszukać ponieważ zmienił nick... Dla mnie to jest nie potrzebne.

Ja też jestem tego zdania. Jak już powiedziałem, zrobiłby się tutaj taki bałagan, że nikt już nie wiedziałby z kim tak naprawdę rozmawia... Poza tym jeszcze nie widziałem forum, na którym można byłoby zmieniać sobie nicka... Po części rekompensuje nam to WT, ale najpierw trzeba do niego dobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak specialny występ w którym przewidziano:
występy zespołu/solisty/ki:
doda
doda
doda
doda
doda
doda
[i tka jeszcze 10 razy] xD

Premiera serialu:
Plebania
M jak miłość
anty lost
i serial na podstawie maluch racer

tzw. "FAJERWERKI":
normalne fajerwerki tylko takie których nie ma xD

to gram.pl przewidziało dla forumowiczów ?

nie...napewno nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 22:02, Lamb3rt napisał:

Bo Destro to jeden z pracowników CDP :P

Ach, o to chodzi:) Zapewniam, że "nadałem" sobie ten nick nie wiedząc że ktoś taki ma, a już całkowicie że ktoś z CDP. Wtedy jeszcze nie bardzo kojarzyłem nawet tą firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:52, YahooPL napisał:

Dla gramowiczów, którzy nie prowadzą gramsajtów też są przewidziane jakieś niespodzianki ???
:D

Postuluję po awansie dla każdego ;) Swoją drogą, dawno się nie widzieliśmy, witam więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:44, wadasa napisał:


Przestań spamować, i zapraszam cię do tego tematu - Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998#u_11383 , i widzę że już masz 3 lub 4 konto radzę uważać ponieważ teraz możesz dostać bana na adres ip i nawet nie będziesz miał dostępu do strony ... A jak byś szukał regulaminu to zapraszam : http://www.gram.pl/regulamin.asp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować