Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 23:01, Frytkasis napisał:

Mnie tam się wszystko podoba ;) Nie mam zastrzeżeń. I cieszę się, ze Mikołaj o gram.pl nie
zapomniał :D


To ktoś taki w ogóle istnieje ? :) Mnie najbardziej obdarował los, bo znalazłem na ulicy praktycznie nowiuśkiego SE k750I z kartą pamięci 512MB :D
BTW : IMO Święta > Mikołajki, bo można kartki wysyłać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:01, Frytkasis napisał:

Mnie tam się wszystko podoba ;) Nie mam zastrzeżeń. I cieszę się, ze Mikołaj o gram.pl nie
zapomniał :D

W zasadzie to nie mógł zapomnieć, ale ja też strasznie się ciesz z tych fajnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:06, Lak5 napisał:

W zasadzie to nie mógł zapomnieć, ale ja też strasznie się ciesz z tych fajnych prezentów.


Kto by się nie cieszył ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka ! Dlaczego nie mogę zmienić swojej płci na mężczyznę? Pisze mi, że wystąpił błąd, proszę spróbować za kilka minut. Czekam klikam zapisz dane i to samo... Help ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:21, Doreczek napisał:

Kurka ! Dlaczego nie mogę zmienić swojej płci na mężczyznę? Pisze mi, że wystąpił błąd, proszę
spróbować za kilka minut. Czekam klikam zapisz dane i to samo... Help ?:P


Natury nie oszukasz...

:D ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:21, Doreczek napisał:

Kurka ! Dlaczego nie mogę zmienić swojej płci na mężczyznę? Pisze mi, że wystąpił błąd, proszę
spróbować za kilka minut. Czekam klikam zapisz dane i to samo... Help ?:P

Ja bym jednak troszkę jeszcze sobie poczekał, lub zmień wyszukiwarkę, na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 18:26, Alien1981 napisał:

Powiedzmy że tez :p Ale ja wole czekać w niepewności, lubie miłe niespodzianki ;)

Nie spodziewałem się innej odpowiedzi :P Ale cóż to za niepewność, forumowcze zrobili apel o wprowadzenie tych znaczków i proszę na Mikołaja dostaliśmy te znaczki + parę innych nowości. Plan wygląda następująco, wymyślamy co dobrze byłoby jeszcze mieć na forum, zakładamy temat i na następnego Mikołaja znowu to dostaniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:26, boduczek napisał:

Plan wygląda następująco, wymyślamy co dobrze byłoby jeszcze mieć na forum, zakładamy temat
i na następnego Mikołaja znowu to dostaniemy :P


Ja chciałbym coś w rodzaju wewnętrznego komunikatora na gram.pl, ale do tego trzeba za dużo pracy. Może się kiedyś tego doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:59, Baal Namib napisał:

Jest IRC. To po co jakiś inny komunikator ?


Chodzi mi o coś w rodzaju GG, ale tylko na gram.pl. IRC jest czatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu żeby z gram robic fotke.pl, są wizytówki ułatwiajace kontakt, jest WW IRC, forum ...
Poza tym większość userów uzywa xfire/tlen/gg, i IMHO to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za zrobieniem takiego flashokienka jakie jest w graszu po kliknięciu na nick Gramowicza. Klikam na "Sephirath" u siebie na forum i pojawia się takie okienko z krótkim, najwazniejszym wycinkiem faktów ze statystyk - który to mój post, który temat odwiedzony, w co ostatnio gram (można by wpisać jedną gdzieś) + takie tam różne...

Imo fajny pomysł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:20, Rusell napisał:

Przede wszystkim przydałyby się odnosniki do statystyk przy xwce/statusie/poscie.

No to do tego zmierzam :) Ale miast linka najlepiej już po prostu dodać takie okienko - ciekawiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować