Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 09:47, lewak napisał:

Ja chciałbym coś w rodzaju wewnętrznego komunikatora na gram.pl, ale do tego trzeba za dużo
pracy. Może się kiedyś tego doczekamy...

Cóż, wtedy gg, tlen i inne upadłyby :P A na to nikt nie może sobie pozwolić. Nie wiem jak Wy, ale ja się zastanawiałem nad oceną każdego z gramowiczów, jeżeli moderatorzy takie coś mają to czemu nie my :P Wiem, że to trochę dużo roboty, bo i nas jest dużo, ale cóż nam więcej trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:36, boduczek napisał:

Cóż, wtedy gg, tlen i inne upadłyby :P A na to nikt nie może sobie pozwolić.

Jest przecież już komunikator dla graczy- xfire. A gg i tlen mają się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 10:40, AQ22 napisał:

Jest przecież już komunikator dla graczy- xfire. A gg i tlen mają się świetnie

Ale sądzę, że lewak myślał o czymś innym, czymś co zostałoby stworzone specjalnie na potrzeby forum ;) Czas świetności często mija bardzo szybko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:16, Sephirath napisał:

Ja bym był za zrobieniem takiego flashokienka jakie jest w graszu po kliknięciu na nick Gramowicza.


;D Nawet nie wiedziałem, że takie coś jest :P

Dnia 08.12.2007 o 10:16, Sephirath napisał:

pojawia się takie okienko z krótkim, najwazniejszym
wycinkiem faktów ze statystyk - który to mój post, który temat odwiedzony, w co ostatnio gram
(można by wpisać jedną gdzieś) + takie tam różne...


Popieram w 100 procentach, serio dobry pomysł :) Jeszcze dać w stylistyce forum (nie takie jak na graszu :P ) i będzie lux ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ymm, ja mam dość fajny pomysł dotyczący galerii na gramsajtach, można by było tak zrobić abyśmy sobie wrzucali odpowiednie obrazki do generatora galerii i co jakiś czas obrazki by się same zmieniały, podobna rzecz jest na stronie głównej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:48, Lak5 napisał:

Ymm, ja mam dość fajny pomysł dotyczący galerii na gramsajtach, można by było tak zrobić abyśmy
sobie wrzucali odpowiednie obrazki do generatora galerii i co jakiś czas obrazki by się same
zmieniały, podobna rzecz jest na stronie głównej .

ekhm.... jest na to prosty skrypt HTML:) Ale automatycznie (znaczy bez wpisywania skryptu, tylko dodając obrazek)byłoby fajniej i szybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.. tak se patrze i wywnioskowałem że na tym forum to chłopów jest o wiele więcej niż dziewczyn.. ja nie wchodzę we wszystkie tematy i tam może się dziewczyny piszą najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:16, Sephirath napisał:

Imo fajny pomysł ;p


A Imo zupełnie nie przydatne, jak ktoś chce zobaczyć statystyki, to ma do nich link z forum. Lepiej niech się wezmą za dodawanie skórek forum, na które czekamy... dwa lata?

EDIT: no i oczywiście jeszcze raz sprawdziłem dodawanie obiektów html we własnym tekście. Zgadnijcie co zobaczyłem...? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:00, Bartek 93 napisał:

ekhm.... jest na to prosty skrypt HTML:) Ale automatycznie (znaczy bez wpisywania skryptu,
tylko dodając obrazek)byłoby fajniej i szybciej:D

Skrypt HTML, powiadasz ? To podaj instrukcje, jak się go wpisuje (czy robi ;)), gdzie dokładnie i czy da się już u kogoś takie "cuś" obejrzeć ? ;) Z góry dzięki.
A odnosnie nowych funkcji w przyszłym roku, to też bym chciał nową skórkę. Milk robi sie powoli nudne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:47, Gryczka napisał:

> ekhm.... jest na to prosty skrypt HTML:) Ale automatycznie (znaczy bez wpisywania skryptu,

> tylko dodając obrazek)byłoby fajniej i szybciej:D
Skrypt HTML, powiadasz ? To podaj instrukcje, jak się go wpisuje (czy robi ;)), gdzie dokładnie
i czy da się już u kogoś takie "cuś" obejrzeć ? ;) Z góry dzięki.
A odnosnie nowych funkcji w przyszłym roku, to też bym chciał nową skórkę. Milk robi sie powoli
nudne ;D

Osz kurde... używałem tego skryptu przy stronie i działał... tylko z GS może być kłopot. Pisząc że może się udać nie popatrzałem na kod a nie pamiętałem że trzeba pisać nie tylko w sekcji Body :/ niestety będzio go trzeba przekształcić. Tu link http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/slidshw1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:41, Adham napisał:

> Imo fajny pomysł ;p

A Imo zupełnie nie przydatne, jak ktoś chce zobaczyć statystyki, to ma do nich link z forum.
Lepiej niech się wezmą za dodawanie skórek forum, na które czekamy... dwa lata?

Cytat z pamięci Laid Backa u niego na GSie: "Skórek na obecnej formule forum nie będzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:09, Sephirath napisał:

> > Imo fajny pomysł ;p
>
> A Imo zupełnie nie przydatne, jak ktoś chce zobaczyć statystyki, to ma do nich link z
forum.
> Lepiej niech się wezmą za dodawanie skórek forum, na które czekamy... dwa lata?
Cytat z pamięci Laid Backa u niego na GSie: "Skórek na obecnej formule forum nie będzie" :)

A może szykuje się nowa formuła forum , bardziej nowoczesna , fajnie by było :] Skoro tak wszystko już odnawiają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:12, Phelela napisał:

A może szykuje się nowa formuła forum , bardziej nowoczesna , fajnie by było :] Skoro tak wszystko
już odnawiają :]

Nie, wolałbym zostać przy obecnej formule. Schludna, przejrzysta i ładna (citrine roxx!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:12, Phelela napisał:

A może szykuje się nowa formuła forum , bardziej nowoczesna , fajnie by było :] Skoro tak wszystko
już odnawiają :]


phpbb ;-P

@Igor -> A nie sądzisz, że brak postępu jest cofaniem się? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:17, Sephirath napisał:

@Igor -> A nie sądzisz, że brak postępu jest cofaniem się? :-)

Być może, ale już przyzwyczaiłem się do gramowej formuły forum :) Mówiąc o nowej formule miałem na myśli taką z animowanymi avatarami, bannerami zamiast podpisów, prywatnymi wiadomościami etc. Co za dużo to nie zdrowo...
Poza tym nie powiedziałbym, że forum gram.pl nie ma postępów. Ot choćby tegoroczne prezenty od gramołaja :D Jest bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować