Zaloguj się, aby obserwować  
robert-21

Baldurs Gate II - gra przez neta

74 postów w tym temacie

Gre przeszedłem kilkanaście razy i na kompie chyba mam gdzies sejwa z kaplanem magiem albo wojownikiem magiem. Poza tym ma ktoś stałe ip żeby serwa założyć? I jako klasy postaci preferuje wszystko co wiąże się z magami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem chętnym do gry, mam tylko kilka uwag, do ewentualnych pytań, które pewnie się wkrótce pojawią:

- jeśli ktoś z was ma wewnętrzne IP np. Internet z sieci kablowej, to na 99% może zapomnieć o grze, bo prawdopodobnie porty wymagane do gry będą zablokowane, a admin sieci nawet palcem nie kiwnie
- pamiętajcie o tej samej wersji gry (patch, wersja językowa) i tej samej ilości FPS wyświetlanych na sekundę (bez tego gra wam nie ruszy)
- najlepiej jak grę założy osoba ze stałym zewnętrznym IP (pamiętajcie o haśle, chyba że chcecie, aby wpadł wam nagle do gry jakiś Chorwat;)

Na razie to tyle, niemniej życzę wam udanej gry, bez takich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racij zbyt wielu magów wnosze to żeby jeden z was był złodziejem albo jeszcze lepiej złodziej/wojownik. Najlepjej jak byście mogli podać swój numer gg. Przedsutujemy jak ma się odbyć gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie ja tez moge grac... poziom 18 łowca, bg nie ukonczylem ;] bo mam problem w twierdzy straznika... wiem ze musze znalezc krzesiwko i hubke w podziemiach githanki, ale nie wiem JAK TRAFIC do tych podziemi... pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:43, GanD napisał:

Nie jestem chętnym do gry, mam tylko kilka uwag, do ewentualnych pytań, które pewnie się wkrótce
pojawią:

- jeśli ktoś z was ma wewnętrzne IP np. Internet z sieci kablowej, to na 99% może zapomnieć
o grze, bo prawdopodobnie porty wymagane do gry będą zablokowane, a admin sieci nawet palcem
nie kiwnie
- pamiętajcie o tej samej wersji gry (patch, wersja językowa) i tej samej ilości FPS wyświetlanych
na sekundę (bez tego gra wam nie ruszy)
- najlepiej jak grę założy osoba ze stałym zewnętrznym IP (pamiętajcie o haśle, chyba że chcecie,
aby wpadł wam nagle do gry jakiś Chorwat;)


już pisałem w odpowiednim wątku, że ten problem rozwiązuje program hamachi:P:D, więc osoby z wew. IP mogą spokojnie grać w sage bg i iwd:D:D

a tak wogóle to może bym zagrał:D:D, tak z 8-10 razy przeszedłem bg2 kilka razy wojem, łowcą, czarodziejem, a teraz jakby mi sie zachciało to bym soie przeszedł paladynem:D, albo czymś takim (na single teraz gram z utrudniaczami krasiem wojem:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do jutra będzie skład to jutro o 14.00 możemy zacząć grać. Tylko podajcie swoje gg to omówimy wszystko; kto kiedy ma czas wolny itp. Tylko podajcie swoje gg teraz to równo od 18.00 dziś do 12.00 jutro przysyłajcie swoje wątki o której macie czas wolny i jaką klasą byście grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować