Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe, casualowe oceny w prasie growej?

37 postów w tym temacie

Tak bardzo madra pani. Najlepiej niech bedzie tak : Maluch Racer ocena 1/10 + brak - wszystko. Jezeli jestes casualem 9/10 + świetne wyścigi, prawie jak NFS, idealne do pogrania 5 min dziennie (dluzej sie poprostu nie da ;)) Itak jestes kretynem albo glupia blondynka (nic nie mam do blondynek ofc tylko stereotyp ;P) wiec nie zauwazysz roznicy - zero
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i z humorem :) Wszyscy newsmani powinni dysponować takim podejściem ;]

ps. jakoś taki blady i chudziutki jesteś Zaitsev;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Zaitsev - dobrze powiedziane. :P

W sumie, oceny w skali 10 i wypis wad oraz zalet wystarczają, a ta jeszcze chciałaby o czymś takim... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ta babka chce nie wprost zauważyć jacy to recenzenci są be, bo po prostu niepochlebnie oceniają produkty jej firmy dla cusuali i bidulka przez to mniej zarabia. Ot i wszystko, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.

Poważnie, co to za problem przejrzeć sobie średnią ocen gier w necie/gazecie i +/- gry. Przecież w kilka minut można sprawdzić w ten sposób kilka gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To zaskakujące, że redaktorzy oceniają gry według kryteriów ważnych dla rdzennych graczy a nie casuali..."

Innymi słowy casualom można wcisnąć byle crap, bo oni się nie znają i jeszcze tłumaczyć się, że dla nich to bez różnicy... LOL :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry typu casual nie powinno się poddawać tak wnikliwej ocenie jak normalne gry. Od tych drugich oczekuje się czegoś więcej, zwłaszcza, że gra się w nie, aby je przejść, a w gry typu casual można grać bez żadnego powodu, ot by się odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

momento :D, czy znaczy że casual games to są gierki robione na odpierdziel i dlatego powinny być traktowane bardziej pochlebnie ? pfff. gra jest dobra dostaje dobrą ocenę. jest zła zostaje pożarta przez recenzenta. słuszne to i sprawiedliwe. a jak ta pani ma problem z niskimi ocenami gier EA (przypuszczam że to powód) to niech robią lepsze gry. zdrowsze to wyjście niż się obrażać. ocena 1-10 jest dobra. porównać zawsze łatwo. a i recenzje są. ale jak kobitki co poniektóre mają problemy z czytaniem to już insza inszość (żeby nie było to nie tylko kobitki :D). ocena tekstu: 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej gram w gry dla "rasowych" graczy, lecz czasem najdzie mnie ochota by sobie odpalić jakąś gierkę dla casuali. I sorry, ale żeby przekonać się, czy taka gra jest dobra, czy nie, wystarczy mi normalna recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem to się załamałem, czy rzeczywiście Kathy Vrabeck jest za przeproszeniem aż taką idiotką czy po prostu kazali jej gadać takie dziewne i daloko odbiegające od prawdy bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, no a kto niby ma pisać, jak nie zawodowcy?? Może programy o gotowaniu też nie powinny być prowadzone przez kucharzy, tylko hydraulików?? Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować