Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW uratował dwójkę dzieci?

177 postów w tym temacie

W tej całej sytuacji jest jednak drugie dno. Czy to przypadek czy potwierdzenie teorii, że hunterami w dużej mierze grają dzieci?:P Ciekawe czy on jest nocnym elfem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:54, Tal441 napisał:

omfg ja na jego miejscu bym uciekał... ciekawe czy by mnie dogonił...


Jeśli potrafisz biec szybciej niż 60km/h, to myślę że nie dogoniłby ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:43, Daeron napisał:

xD Mial dzieciak fart, ze gral akurat
w WoWa ;)

i że akurat łowcą, bo jakby grał np. magiem to dużo by nie zrobił :) chociaż magiem to jeszcze, jeszcze, ale wojownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie troche naciagane nie wiem jak on na 30lvl mogl sie tego nauczyc skoro tam tylko uczy sie czarow, a to kiedy i jak uzyc nic napisane nie jest. Mozecie sobie naciagac ale dziecko poprostu wiedzialo o tym od kogos innego. w wowie nie ma czegos takiego jak odwracanie uwagi halasem + popularne "fd" jest tylko FD i tak sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieciak pewnie troche nagina, ale wielkie gratz, ze sobie poradzil xD

do l4s3c7k4: nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia (odwrocenie uwagi krzykiem - taunt, fd - feign death)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na jego miejscu bym użył "Scare beast" i miałbym piętnaście sekund na ucieczkę :D:D a potem zastawił pułapkę mrozu aby zdobyć następne 10 xD, ale przecież w WoWie łośki są neutralne dla innych graczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pozytywny aspekt grania w WoW;) ...i kolejny argument za tym, by w WoW''a pograć tzw. "jeszcze tylko godzinkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować