Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Still Life 2

25 postów w tym temacie

Już nie umiem się doczekać :), gdy zobaczyłem tą zapowiedź to mi się odrazu jakoś cieplej zrobiło :) Czekam z niecierpliwością na drugą część tej wspaniałej przygodówki. Ciekawe kto jest mordercą!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde... ludzie.. to wy dopiero sie dowiedzieliście ze bedzie kontynuacja ? :P
była już tym mowa kilka dni po premierze SL 1.... hehe.. no ale ok.. poczytam co tam nowego wymyślili

a co do SL 1 to.. przeszdłem ją.. i musze powiedziec ze bardzo bardzo mi sie podobała.. ten klimat... ta grafika... po prostu wszystko... to nie była zwykła przygodówka... to było coś wiecej.. naprawde.. grą można nazwac ...(myśli, myśli) .. chce dać dobry przykład.. no kurde wyleciało mi z głowy.... :/ no ok o to mi chodzi ze ta gra miała coś w sobie i jak o niej teraz pisze to normalnie mam bardzo dużą chęc zagrac w nią jeszcze raz.. i chyba bym tam zrobił .. no ale nie zrobie bo mam mało na dysku miejsca :P

pozdrawiam i jak coś wrzucajcie wiecej INFO na temat SL..

ps wesołych świąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 08:56, Deavid napisał:

Już nie umiem się doczekać :), gdy zobaczyłem tą zapowiedź to mi się odrazu jakoś cieplej zrobiło
:) Czekam z niecierpliwością na drugą część tej wspaniałej przygodówki. Ciekawe kto jest mordercą!?

Jak znam życie zrobią na odwal się i przedstawią najprostsze i banalne rozwiązanie
SPOILER


czyli Richarada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:04, Asthariel napisał:

> Już nie umiem się doczekać :), gdy zobaczyłem tą zapowiedź to mi się odrazu jakoś cieplej
zrobiło
> :) Czekam z niecierpliwością na drugą część tej wspaniałej przygodówki. Ciekawe kto jest
mordercą!?
Jak znam życie zrobią na odwal się i przedstawią najprostsze i banalne rozwiązanie
SPOILER


czyli Richarada.


Wielce prawdopodobne że, tak zrobią ale miejmy nadzieje że, rozwiązanie z części pierwszej nie okaże się tak banalne jak mówisz. Mam nadzieje że, to nie będzie Richard. Pożyjemy zobaczymy czy poszli na łatwizne, oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:47, Chester001 napisał:

w SL 2 .. dowiemy sie kto jest mordercą z częscii pierwszej.. oraz poprowadzimy 2 bochaterki
... niestety Macfersona uz nie bedzie :(

To logiczne , skoro akcja dzieje sie w wspołczesności. Ale i tak szkoda , zdecydowanie wolałem etapy w Pradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 18:34, Asthariel napisał:

To logiczne , skoro akcja dzieje sie w wspołczesności. Ale i tak szkoda , zdecydowanie wolałem
etapy w Pradze.

ja też bardzo żałuje... ta gra a w sumie jej cześc w Pradze miała klimat... i ta grafika .. właśnie takie gry lubie.. lecz jest ich mało... chyba jeszcze raz sobie odpale aby właśnie sobie pograc Macfersonem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:36, Chester001 napisał:


> To logiczne , skoro akcja dzieje sie w wspołczesności. Ale i tak szkoda , zdecydowanie
wolałem
> etapy w Pradze.
ja też bardzo żałuje... ta gra a w sumie jej cześc w Pradze miała klimat... i ta grafika ..
właśnie takie gry lubie.. lecz jest ich mało... chyba jeszcze raz sobie odpale aby właśnie
sobie pograc Macfersonem... :)


Chętnie zagram znów w tą gre, ale dopiero w święta.W grze jest okres świąteczny więc, będzie niezły klimacik :) Podwójna dawka emocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu pojawił się minutowy zwiastun Still Life 2:
http://youtube.com/watch?v=CGI6PpAvB1k
Ogólnie jestem nim zawiedziony, wywnioskować można z niego tylko (aż?), że klimat będzie podobny do części pierwszej, ale to akurat jak najbardziej zaleta ;). Poza tym oficjalna strona gry jest aktualnie modernizowana, więc na dniach powinniśmy otrzymać kolejne informacje i filmiki związane z kontynuacją przygód uroczej Victorii, a premiera już tej jesieni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:57, damianvs napisał:

Parę dni temu pojawił się minutowy zwiastun Still Life 2:
http://youtube.com/watch?v=CGI6PpAvB1k
Ogólnie jestem nim zawiedziony, wywnioskować można z niego tylko (aż?), że klimat będzie
podobny do części pierwszej, ale to akurat jak najbardziej zaleta ;). Poza tym oficjalna
strona gry jest aktualnie modernizowana, więc na dniach powinniśmy otrzymać kolejne informacje
i filmiki związane z kontynuacją przygód uroczej Victorii, a premiera już tej jesieni
:).


Sprostowanie: premiera w tym miesiącu (na świecie) bo w Polsce nie wiadomo kiedy bo nie ma jeszcze oficjalnego wydawcy, ale to chyba proste i logiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie nowości ze świata Still Lifie 2? Na stronie głównej gry można obejrzeć drugi materiał wywiadu z twórcami gry. Wywiad dotyczy teorii na temat kto jest głównym podejrzanym w Still Life. Typowane są postacie takie jak: Patrick (ojciec Victorii) i Richard (chłopak Vic).

http://www.stilllife-game.com/en/

Filmik nosi tytuł: Identity of Still Life''s serial killer i jest z angielskimi podpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście stawiam Richarda, ale jak to w kryminałach bywa, każdy może byc zabójcą, nawet Ci najmniej podejrzani (Vic!? :P).

BTW ciekawie kiedy w Polsce będzie premiera, pewnie z półrocznym poślizgiem, jak to u nas z zagranicznymi przygodówkami bywa (kiedy będzie u nas Tunguska 2???). Mam też nadzieję, że będzie pełna lokalizacja jak w jedynce, gdzie aktorzy spisali się na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 23:29, MaccCry napisał:

Ja osobiście stawiam Richarda, ale jak to w kryminałach bywa, każdy może byc zabójcą,
nawet Ci najmniej podejrzani (Vic!? :P).

BTW ciekawie kiedy w Polsce będzie premiera, pewnie z półrocznym poślizgiem, jak to u
nas z zagranicznymi przygodówkami bywa (kiedy będzie u nas Tunguska 2???). Mam też nadzieję,
że będzie pełna lokalizacja jak w jedynce, gdzie aktorzy spisali się na medal.


Tunguska 2: Puritas Cordis będzie miała polską premierę w maju 2009 a wydawcą będzie nie kto inny jak Cenega.
Victoria zabójcą? Nie to raczej nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 00:14, Cry napisał:

Tunguska 2: Puritas Cordis będzie miała polską premierę w maju 2009 a wydawcą będzie
nie kto inny jak Cenega.

Wiem, wiem. Ale sam maj mało mi mówi, co znaczy, że Cenega sama nie jest pewna dokładnej daty... Nie wiesz może jak sprawa będzie wyglądac ze spolszczeniem?

Dnia 09.04.2009 o 00:14, Cry napisał:

Victoria zabójcą? Nie to raczej nie jest możliwe.

To był joke z mojej strony oczywiście :P Chyba, że Vic ma schizofrenię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować