Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Na jakim sprzęcie gracie?

1486 postów w tym temacie

>Jak zabraknie mu mocy, dokupie 2 gb ramu i drugą 8800 GT i wracam do gry :D

Dnia 25.12.2007 o 01:25, MorTimer napisał:

Tez sie wciaz zastanawiam nad takim rozwiazaniem i mysle ze bedzie to calkiem rozsadne wyjscie
w przyszlosci :)


Nie wiem czy dokupienie więcej "ramek" ma jakiś sens - Win XP w trybie 32 bitowym nie jest w stanie zauważalnie wykorzystać więcej niż 2gb, a uruchomienie go w trybie 64 bitowym mija się z celem...no chyba, że Vista do czasu "zestarzenia" sie kompa będzie już lepsza od XP, ale w to jakoś nie wierzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to AMD Athlon X2 3800+, 1 Gb ramu, Geforce 7300 GT; o dziwo większość gier chodzi na wysokich detalach, a jakie było zaskoczenie kiedy Test Drive Unlimited działał u mnie na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych, a Gears of War na wysokich przy najwyższej rozdzielczości. Z kompa jestem bardzo zadowolony, jest szybki, sprawny i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na AMD Duron 800Mhz, 256Mb SDRAM 133Mhz,NVidia GeForce FX5200 :).Do nowszych gier nie starcza.Ale Warhammer 40k jakoś na nim łazi.Gram w sporo starszych ale jarych gier i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pentium 2,4 Ghz, 1 GB DDR 400 Mhz Kingston, Sapphire Ati Radeon 9800 Pro 128 MB, 80 GB HDD, Sound Blaster Live! no i oczywiście wspaniały Samsung SyncMaster CRT 17` .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 5600+ (2,8 GHz), ASUS M2N SLI Deluxe, 2GB RAM, GF 7900 GS. 500 GB HDD, Samsung SyncMaster 901n 19''''. Mam nadzieję, że na na jakiś czas wystarczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 3000+, 1,5 gb Ramu, GeForce 7600 GS, 250 GB HDD - sprzęt jak sprzęt, trochę już przestarzały ale póki co większość tytułów nowszych na średnich mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon X2 64 3600+ (nie zagina go na razie żadna gra)
2 GB RAM DDR 667 Mhz GoodRam (żadna gra nie wymaga więcej)
Galaxy GeForce 7900GS 256 / 256 z chłodzeniem Zalmana (prawdziwy killer końcówki 2006 roku z półki medium (wtedy go kupiłem, zadowolony do dziś); o dziwo do dziś gram we wszystkie tytuły PŁYNNIE [>30 FPS] na max detalach; wyjątek Crysis - średnie)
Hyundai B70D (bardzo dobry, zwycięzca wielu testów, niestety używam na kabelku D-SUB :( )
Dysk Seagate SATA2 160 GB (niestety, za mało...)
napęd Lite-On z LightScribe (działa do dziś)

Komputer z średniej półki... ale co ciekawe rok temu również do niej należał, tak więc kompletnie się nie zestarzał (zawdzięczam to szczęściu, że akurat wybrałem się na zakupy w takim momencie). Ani razu nie robiłem reinstalki; masa softu, 6 przeglądarek, mnóstwo gier - ani jednego zwisu. Po prostu wiem, jak korzystać z kompa :)

@Up: Widzę, że niektórzy mają w dobrych konfigach kaszany typu GF7300GT. Jeśli brak forsy: rozumiem. Jeśli niewiedza: współczuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel Core 2 Duo 2,33 GHz
Płyta główna Gigabyte z chipsetem G33
2GB Ram Kingston Value Ram CL5 800Mhz
GeForce 8600GT Gigabyte z układem chłodzenia Silent Pipe II
250GB HDD Seagate
Zasilacz 400W (mały ale narazie sobie radzi)
Windows Vista Home Premium
Crysis śmiga na Medium + parę rzeczy na High. Narazie wystarcza. ;] Lecz niedługo będzie pewnie trzeba się przesiąć na GF8800GTS i zasilacz 500Watowy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to aż mi wstyd pisać :P

Intel Easton D815EEA
PIII 933mhz
Radeon 9550 128mb
256 mb PC133 SDRAM
Maxtor 5T060H6

Hehe, na razie do Counter-Strike wystarcza :P Ale w tym roku rodzinka obiecała nowego xD

I najnowsza gra jaka mi poszła, to NFS: Carbon :D W szoku byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować