Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Na jakim sprzęcie gracie?

1486 postów w tym temacie

AMD64 3000+ (na (939)
GeForce 6600 - Nvidia
1Gb Ram (Kingstone i GoodRam - bez problemów)
Seagate HDD 120 GB SATA
Philips 17'' - skrzynka z płaskim kineskopem
mysz optyczna - Media Tech i klawiatura manty
płyta główna Gigabyte K8 Triton z PCI-E
Działa zajebiście(na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:08, KrzysztofT napisał:

[ M ] moge spokojnie grać :)))
>
>
>

Skoro tak twierdzisz :)
Kiedyś na 9800PRO grałem w Dooma3 z detalami na Ultra i FPS bardzo często spadał poniżej 20.
Więc coś kręcisz...



..a niby dlaczego mialbym sciemniac...wazne ze mi plynnie chodzi..a wasze problemy to nie moja sprawa....czasami jak wchodze do nowego pomieszczenia za pierwszym razem drzwi sie otwieraja o sekunde pozniej niz powinny bo sie dogrywa....lecz jak sie otworza to wszycho plynnie chodzi....smiga mi spoko oczywiscie bez AA i z patchem do wersji pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:16, mistrzgry napisał:

> [ M ]

>twierdzisz :)

Dnia 16.03.2006 o 14:16, mistrzgry napisał:

> Kiedyś na 9800PRO grałem w Dooma3 z detalami na Ultra i FPS bardzo często spadał poniżej
20.
> Więc coś kręcisz...
>


..a niby dlaczego mialbym sciemniac...wazne ze mi plynnie chodzi..a wasze problemy to nie moja
sprawa....czasami jak wchodze do nowego pomieszczenia za pierwszym razem drzwi sie otwieraja
o sekunde pozniej niz powinny bo sie dogrywa....lecz jak sie otworza to wszycho plynnie chodzi....smiga
mi spoko oczywiscie bez AA i z patchem do wersji pl



To się ciesz :p
I co ty masz z tym patchem do wersji PL? Jakiś special edition patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:18, KrzysztofT napisał:

> > > > > ...AMD Athlon 1700xp
> > > > > 768 RAM
> > > > > Radeon 9600 128 Ram 128 Bit
> > > > > Doom 3 śmiga mi na ultra bez AA .......w 1024x768x32......na
razie
> nie
> > narzekam:)))
> > >
> > > >
> > > >
> > > > Hehe. To się uśmiałem. D3 z detalami na Ultra potrzebuje 500MB pamięci


zwykły patch do wersji pl........jak zainstalowałem gre i zacząłem grać za pierwszym raze bez patcha....nie dało się spokojnie grać.....od razu poszukałem patcha...i śmigam na ultra

Dnia 16.03.2006 o 14:18, KrzysztofT napisał:

na textury.
>
[ciach - M]
To się ciesz :p
I co ty masz z tym patchem do wersji PL? Jakiś special edition patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 08:16, Michał Raven napisał:

Nawiązujac do twojej sugestii postanowiłem zmienić konfigurację: AMD Athlon 64 3500 Ghz,1 GB
ram, Geforce 6600 GT i dysk 160 GB. Jakie jest twoje zdanie na temat tej konfiguracji???

Jeżeli chcesz podkręcać procesor to można kupić nieco słabszego Anthlona i go podkręcić i będzie to samo a reszta jak najbardziej wporządku :)
Jeszcze coś sie zapytam nieistotnego, co ludzie trzymają na tych dyskach po kilka set GB? Ja mam 80GB od pół roku i go nawet w 1/8 niezapełniłem a mam poinstalowane kilka gier, zdjęcia itp..
Aha jeszcze jak kupujesz ramy (tylko słyszałem) to kingstony nie są najlepsze, sam mam takie i jakoś mi to nieprzeszkadza ale zawsze dobrze popytać się ludzi co o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:30, roctez napisał:

> Nawiązujac do twojej sugestii postanowiłem zmienić konfigurację: AMD Athlon 64 3500 Ghz,1
GB
> ram, Geforce 6600 GT i dysk 160 GB. Jakie jest twoje zdanie na temat tej konfiguracji???

>
Jeżeli chcesz podkręcać procesor to można kupić nieco słabszego Anthlona i go podkręcić i będzie
to samo a reszta jak najbardziej wporządku :)
Jeszcze coś sie zapytam nieistotnego, co ludzie trzymają na tych dyskach po kilka set GB? Ja
mam 80GB od pół roku i go nawet w 1/8 niezapełniłem a mam poinstalowane kilka gier, zdjęcia
itp..
Aha jeszcze jak kupujesz ramy (tylko słyszałem) to kingstony nie są najlepsze, sam mam takie
i jakoś mi to nieprzeszkadza ale zawsze dobrze popytać się ludzi co o tym sądzą.

Ja wolę bez ... miałem kiedys starego pentium III 600 Hz i go podkręciłem i ... grill :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:31, szary paladyn napisał:

Ja wolę bez ... miałem kiedys starego pentium III 600 Hz i go podkręciłem i ... grill :(


Heh, mi sie raz Duron spalił ale i bez podkręcania, załoba w domu była aż do kupna nastepnego procka ;) a tak na serio to wszyscy mówią o niezawodności Pentiumów a to co krok słysze, ze sie komuś spalił, to zepsuł w jakiś inny sposób, ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:37, roctez napisał:

> Ja wolę bez ... miałem kiedys starego pentium III 600 Hz i go podkręciłem i ... grill
:(

Heh, mi sie raz Duron spalił ale i bez podkręcania, załoba w domu była aż do kupna nastepnego
procka ;) a tak na serio to wszyscy mówią o niezawodności Pentiumów a to co krok słysze, ze
sie komuś spalił, to zepsuł w jakiś inny sposób, ehh..

Lepiej bo kumpel miał ... MIAŁ !!! Atlona 2300 ( podkręcony z 2000 na 2300 ) i co zrobił ... Włączył sobie swój NOWY komputer i przez następne dwadzieścia minut wietrzył pokój jeśli łapiecie o co chodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:30, roctez napisał:

Jeżeli chcesz podkręcać procesor to można kupić nieco słabszego Anthlona i go podkręcić i będzie
to samo a reszta jak najbardziej wporządku :)


Nie jestem fanem podkręcania kompa, więc wolę kupić droższy i szybszy procek niż tańszy i wolny, a potem go podkręcać.

Dnia 17.03.2006 o 13:30, roctez napisał:

Jeszcze coś sie zapytam nieistotnego, co ludzie trzymają na tych dyskach po kilka set GB? Ja
mam 80GB od pół roku i go nawet w 1/8 niezapełniłem a mam poinstalowane kilka gier, zdjęcia
itp..


Może trzymają tam obrazy płyt, pilki mp3, filmy???

Dnia 17.03.2006 o 13:30, roctez napisał:

Aha jeszcze jak kupujesz ramy (tylko słyszałem) to kingstony nie są najlepsze, sam mam takie
i jakoś mi to nieprzeszkadza ale zawsze dobrze popytać się ludzi co o tym sądzą.


Dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:11, Michał Raven napisał:

> Jeżeli chcesz podkręcać procesor to można kupić nieco słabszego Anthlona i go podkręcić
i będzie
> to samo a reszta jak najbardziej wporządku :)

Nie jestem fanem podkręcania kompa, więc wolę kupić droższy i szybszy procek niż tańszy i wolny,
a potem go podkręcać.

> Jeszcze coś sie zapytam nieistotnego, co ludzie trzymają na tych dyskach po kilka set
GB? Ja
> mam 80GB od pół roku i go nawet w 1/8 niezapełniłem a mam poinstalowane kilka gier, zdjęcia

> itp..

Może trzymają tam obrazy płyt, pilki mp3, filmy???

> Aha jeszcze jak kupujesz ramy (tylko słyszałem) to kingstony nie są najlepsze, sam mam
takie
> i jakoś mi to nieprzeszkadza ale zawsze dobrze popytać się ludzi co o tym sądzą.

Dzięki.:)

Od ostatniego wypadku ja tez nie jestem tego fanem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam starocia,którego można oddać do muzeum:
Procesor Pentium II 350 Mhz
Dyski twarde(razem 3) 25 GB
194 MB RAMu
karta graficzna Voodoo 2
win. 99 SE
i grywam na nim głównie w klasyczen RPG,strategi oraz starsze strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: nVidia Quadro FX 4500 512 MB PCI-Express x16
Procesor: Procesor Intel® Pentium® 4 Extreme Edition HT 3,74GHz
HDD: HDD MAXTOR 7V300F0 300GB 16MB NCQ SATA-300
DVDRW: nagrywarka stacjonarna JVC DR-MH300 HDD/DVD-R/RW/RAM
CDRW: CD-RW Plextor x52/x32/x52 ATAPI BOX Premium/T3 czarna
MUZYKA: INTERFEJS AUDIO HERCULES 16/12 FW,
PAMIĘĆ: Kingston DDRII 4GB/400 (2 x 2GB) CL3 ECC Registered Single Rank x4
PC3200, CL3
PŁYTA GŁÓWNA: IIntel® Desktop Board D975XBX Features
Kiedys pisałem o tym sprzęcie ale dodałem jeszcze drugi taki dysk twardy: HDD: HDD MAXTOR 7V300F0 300GB 16MB NCQ SATA-300 i dołozyłem pamięc: PAMIĘĆ: Kingston DDRII 4GB/400 (2 x 2GB) CL3 ECC Registered Single Rank x4
PC3200, CL3
teraz jest juz potwór a nie komputer:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chala sie przyznawac no ale coz =P

Athlon 1.8 XP+
GeForce 2 MX (i tu mnie najbardziej boli ;/)
Ramu to z ~650
muzyka zintegrowana
monitor 17'' LG jakis szajs =P
czasem nagrywarka x* czasem x48 czasem czytnik DVD
plyta najlepsza pod sloncem =P K7S5A =D =P
myszka logitecha zwykla taka czarna optyczna =)
klawierka zwykla
wierza bo glosnikow ni ma =P
przyciski power i reset przesuniete nieco wyzej bo mam glupia obudowe =P
podkladka pod mysz z silikonem na nadgarstek
i cos jeszcze z wierzy wystaje ale nie wiem bo piszczy jak sie dotknie to nie ruszam juz =P =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować