gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Co tu pisać należą do Płci Pięknej co nie :D
Ale te dziewuchy z mojego Gimnazjum to głupie są tylko im w głowie voodeczka Melanże eee po prostu głupiutkie i już a szkoda bo są dosyć ymhymm apetyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:39, Budyn napisał:

Jestem w 1 gimnu i widzę, że są takie głupie, że aż S.T.R.A.C.H! ;]


musisz sie jeszcze duzoooooooooo o nich uczyc!!!!
lubia zmieniac zdanie i zaskakiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:02, Norbi.7 napisał:

1. Nieprzewidywalne
2. głupie [zalezy jakie i kiedy]
3. ładne :P


1=>łoj pomyłka panowie pomyłka i to totalna! Kbiety są bardzo schematyczne!! 3a je tylko poznać..znaczy nie wszystkie sa identyczne ale zachowania są podobne
2-też totalna pomyłka!! Kobiety mają o wiele wiekszy iloraz inteligencji niż my panowie!
3 Tu sie zgadzam każda kobieta jest pod jakimś względem piękna...inna może mieć talie osy druga boskie oczy a trzecia?? może mieć piękną duszę

Ja bez gierek kompa i wszystkich udogodnień mógłbym przeżyć ale bez dziewczyny STANOWCZO NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprytne tak tak sprytne są i to jak, jeżeli sprytne to i inteligentne(w wiekszości), każda kobieta jest na swój sposób ładna. Ale trzeba pamietać, że niema ideałów, a jesli są to tylko nam sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uważałem, że nie istnieje takie zjawisko jak piękna i zarazem mądra dziewczyna :) Uważałem tak do czasu :) Poznałem fajną kobite, która jest młodsza, ale Panowie jest i mądra i piękna :D Nareszcie znalazłem to czego szukałem, więc jeżeli się chce to się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to postawie sprawe tak. Kiedy Bozia losowała ci statystyki jak byłeś noworodek to pewnie duuuużo wyrzuciła na szczęście, a wogóle to gratuluje :-P sam mam na oku sympatyczną, zwariowaną i bardzo inteligentną dziewczyne, mam tylko nadzieje że nie obrzuci mnie granatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:15, gregorik napisał:

dziewczyna jest jak wino :)


Masz racje potrafia zamieszać w głowie
Sa słodkie jak Wino
Powinno sie je smakować nie pić
Im więcej ich skosztujemy tym więcej chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 11:43, Michał N napisał:

Jeśli znajdziecie właściwą to najlepsze co wam się może zdarzyć


:) czyli od 4 lat jestem szczesliwym czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 11:44, gmx napisał:

> Jeśli znajdziecie właściwą to najlepsze co wam się może zdarzyć

:) czyli od 4 lat jestem szczesliwym czlowiekiem :)

farciarz chociaż ja od 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 06:35, Hubi Koshi napisał:

Jeśli mam być szczery to postawie sprawe tak. Kiedy Bozia losowała ci statystyki jak byłeś
noworodek to pewnie duuuużo wyrzuciła na szczęście, a wogóle to gratuluje :-P sam mam na oku
sympatyczną, zwariowaną i bardzo inteligentną dziewczyne, mam tylko nadzieje że nie obrzuci
mnie granatami


Niekoniecznie, poznałem też kiedyś (jak byłem młody i przystojny:) fajną, tak mi się wydawało dziewczynę, któa byłą wg mnie super hiper i wogóle. Piękna była, ale patrząc z perspektywy czasu chyba troche mniej inteligętna (nie znowu jakaś słodka idiotka) ale geniusz też z niej nie był. Bóg chyba mnie kierował a zwłaszcza tym, że się z nią nie związałem. Co do obrzucania granatami to sie nie przejmuj jeżeli na początku, będzie chiała Cie spławić, walcz dalej i sie nie poddawaj. Mój obecny cel westchnień też na początku jakoś tak mnie zbywał, ale teraz na gwiazdke dostałem ręcznie wykonaną przez nią kartkę świąteczną z wklejonymi jej zdjęciami i dedykacją, jak mi ją wręczałą to powiedziała, że daje mi ją ponieważ chce żebym o niej od czasu do czasu pomyślał :D To sie nazwa mieć szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się