gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2006 o 20:37, RadeXMaster napisał:

> U mnie w szkole jest Kilka ładnych panienek :D
> Ale jak czytam wasze posty wyżej to zgadzam sie z wami.
> Niektóre dziewczyny są ze tak popwiem głupie!...;/ Tak to nie pomyłka jak tak popatrzec
na
> niektóre to płakać sie chce...;/ no ale cóż.
> Ogolnie uważem ze dziewczyny sa spoko:D ale jak juz mowiłem tylko niektóre są naprawde
spoko
> ;]


głupie mi uwierz nie są...co niektóre są puste jak butelka shampana po sylwestrze....ale no
głupie nie są


Oj. Zdziwił byś się. Niektóre SĄ głupie. Niektóre , taki wyjątak od reguły. Ja nie mam dziewuchy i pewnie nie bede miał. Wiem jak wyglądam i jak sie zachowuje. Trudno, albo przywykne albo zwariuje. Całe moje życie to Kung-Fu i kompy. I nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:13, BaRt3k. napisał:

no to trzeba przyznac ze siostre masz zajefajną. Ja bym Chętnie i wtedy pojechał na syskoteke
:D


:) pewnie was rozczaruje ale siostra jest starsza (26lat) ale orginalna jest - po maturze wyjechala do niemiec gdzie zrobila magistra a teraz jest w izraelu i robi doktorat :)

a jak ja spytalem czy sie nie boi bo tam jak na wojnie, odpowiedziela:
"nie no, co ty, tylko raz na tydzien jakis autobus wysadza..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem żę głupiej to nie widziałem dziewczyny w życiu....nom niestety....puste tak ale głupiej to nie...a co do wyglądu to uwierz mi nie sugerują sie zawsze tym...przynajmniej te najbardziej wartościowsze....przykład to Ja a mam jedną z ładniejszych dziewczyn w liceum....jak już byliśmy razem to wtedy schudłem i nabrałem miesni troche...ale nie dlatego że oan tak chciała ona mnie kocha takiego jakim jestem poprostu chciałem żęby miała jak najlepiej...i na siłe nie zmieniaj sie bo to ma dziewczyna w Tobie kochac prawdziwego CIEBIE a nie reżyserowanego sztucznego jakiegoś chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:22, RadeXMaster napisał:

NO JAJA SE ROBISZ....SERIO?? <LOL> ONA MA WIEKSZE "JAJA" NIZ JA I KAZDY FACET JAKIEGO
ZNAM W TAKIM RAZIE :D


serio, a jak zaczynala robic tego doktora to najbardziej byly telefony do rodzicow "wysadzili cos 100m od mojej uczelni ale ja zyje" :) ale kiedys nerwy jej puscily - mowila ze fajki nie mogla odpalic - wysiadla kilka przystankow wczesniej niz zwykle zeby pojsc do biblioteki a autobus przystanek dalej zrobil "bum" :) ale ona ma takie szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:40, Lex napisał:

Ludzie pomocy !!! Od 2 lat chodze do klasy z pewną laską. Co mam zrobić ??? Zapytać czy coś
innego ??? Chyba wiecie o co chodzi ???


Słuchaj po pierwsze zacznij z nią wiecej gadać wiesz żarty i takie tam. Potem zacznij być coraz milszy tylko nie tak nagle powoli. Coraz dlaej i wkońcu zaproś ją gdzieś jeżeli się zgodzi to masz już 75% szans na sukces. Jeżelei nie to spróbuj innym razem poiwedzmy za 2 tyg. jężeli się nie zgodzi to daj sobie spokój. Jeżeli sie zgodzi no to tu musi działać Twoja inwencja twórcza. Potem już powinno być łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:16, RadeXMaster napisał:

heh ja sobie nie wyobrażam zabawy Z alkoholem...jestem abstynentem z wyboru ale to poza tematem
tak troche ale co tam


Kazdy sie bawi tak jak lubi. A alkohol nie jest potrzebny do dobrej zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One wolą inne rozrywki a nie siedzenie przed kompem jak by tak każda siedziała przed kompem to nie chodziły by na zakupy na balety i mozna by je było poznać tylko przez czata itp. dlatego ciesze się, że nie ma ich za dużo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och dziewczyn na forum jest bardzo dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać... A tak na poważnie wciąż niewiele dziewczyn interesuje się grami i w tym przypadku forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 14:05, .Sabina. napisał:

Och dziewczyn na forum jest bardzo dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać... A tak na poważnie
wciąż niewiele dziewczyn interesuje się grami i w tym przypadku forum...

Dokładnie ale kilka dziewczyn jest na tym forum np. TYHE, Soleila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 14:05, .Sabina. napisał:

Och dziewczyn na forum jest bardzo dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać... A tak na poważnie
wciąż niewiele dziewczyn interesuje się grami i w tym przypadku forum...

Zgadam się, bo mało co widziałem postów napisanych przez dziewczyny. One za bardzo nie lubią gier, komputerów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 19:03, Lumbago napisał:

Kurde podbijam do pewnej dziewczyny, ale nie wiem gdzie ja zabrać moze mi ktoś cos doradzi
oprucz kina bo juz z Nią byłem.


Jakikolwiek pub, pizzeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 19:04, Arclight napisał:

> Kurde podbijam do pewnej dziewczyny, ale nie wiem gdzie ja zabrać moze mi ktoś cos doradzi

> oprucz kina bo juz z Nią byłem.

Jakikolwiek pub, pizzeria?


Mam problemy finansowe t wym miesiacu może cos tanszego bo chce z nia rozmawiać a nie jeść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest masa miejsce. Na przykład możesz ją zaprosić na Pizze, Piwko, do restauracji. Ewentualnie do jakiegoś klubu, dyskoteki, albo innej okolicy zabawowej. Ewentualnie możesz ją też do siebie zaprosić, jeśli wiesz jak ją zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się