gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 21:33, Treant napisał:

> W kinie idzisz na film i jak ona sie czegoś boi (film horror/triler) to co robi??;]
Po filmie usłyszysz, że nie lubi tego gatunku. A tak na poważnie, to wydaje mi się, że znajomość
oparta na powiedzmy wyłącznie wzajemnej fascynacji może źle się skończyć, jeśli okaże się,
że nie masz o czym z dziewczyną rozmawiać.


co fakt to fakt!!! kino duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:11, Treant napisał:

> chyba zoastane przy cukierni a jeszcze tam pracuje taka miła pani wiec mysle, ze bedzie
ciekawie,
> ale czy ona sie zgodzi.
A może po prostu na spacer? Bo w kinie to sobie pewnie za wiele nie pogadałeś...


Jakbyś wiedział ale po kinie było naprawde sympatycznie :P Myśle że cukiernia to dobry pomysł i Jej też się juz spodobał :P. Spacer- za duża chlapa teraz jest pozatym często pada. Ale spacer w pogodny diń jest niezastąpiony tylko romowa bez zbedności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pare razy oglądałem z kolezankami horror,w nocy i u mnie w hacie, to sie do mnie tak tuliły :))))))))))) Mówie wam, świetny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:38, dyrdup napisał:

Ja pare razy oglądałem z kolezankami horror,w nocy i u mnie w hacie, to sie do mnie tak tuliły
:))))))))))) Mówie wam, świetny sposób :D


zalezy na jaka sie panne trafi!!! po co ryzykowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:04, gregorik napisał:

a daj jakies swoje powiedzonko na ich temat.


Bart3k nie ma to ja podrzucę cytacik.
Pewna znana persona [niestety nazwisko mi umknęło] zwykła mawiać, że "kobiety dzielą się na:
damy i...
nie damy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:38, dyrdup napisał:

Ja pare razy oglądałem z kolezankami horror,w nocy i u mnie w hacie, to sie do mnie tak tuliły
:))))))))))) Mówie wam, świetny sposób :D

no właśnie o tym mowie...Tylko kore lubią horrory?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:33, Treant napisał:

Po filmie usłyszysz, że nie lubi tego gatunku. A tak na poważnie, to wydaje mi się, że znajomość
oparta na powiedzmy wyłącznie wzajemnej fascynacji może źle się skończyć, jeśli okaże się,
że nie masz o czym z dziewczyną rozmawiać.


To idź na taki który będzie oboje interesować.. A tak na serio to ja zabrałem jeną fajną dziewczynę do kina i wybraliśmy pierwszy lepszy film.. Była to kiła jakich mało:P Ale po filmie zamiast marudzić to śmialiśmy się z jego głupich i nie udanych scenek:) Więcej optymizmu i humoru:) na luzie chill out;)
Następnie zabrałem ją do fajnej knajpki (coś ala cukiernia) w moim miasteczku z kominkiem:) Oczywiście stolik przy kominku bo brzydka pogoda była (zimno, padało) .. Zamówilismy sobie gorącą herbatke i po kawałku pysznego słodkiego placuszka;) .. Dalej to moja tajemnica:P Cały czas było fajnie wesoło i sympatycznie.. Wszystko na luzie i z humorem.. Nie lubie pesymistów co bręczą i marudzą zanim coś zrobią:P

Optymizm rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze jak ktos mieszka w małym miescie?? gdzie nie ma kina,knajp itp.?? U mnie jest jakiś nar ale nikt do niego nie chodzi i oczywiście tawerna;/ żeby "większość" mieszkańców mogła gdzie chodzic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:38, dyrdup napisał:

Ja pare razy oglądałem z kolezankami horror,w nocy i u mnie w hacie, to sie do mnie tak tuliły
:))))))))))) Mówie wam, świetny sposób :D


One sie tulą tylko jak chcą:) jesli by nie chciala to by tego nie zrobila;P to nie zawsze działa;) do wszystkiego takiego trzeba dwojga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:44, Kukowsky napisał:

"Dziewczyny są jak domino, jeden błąd i wszystko się wali."


W jakim kontekście :P
A tak poważnie to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:44, Kukowsky napisał:

"Dziewczyny są jak domino, jeden błąd i wszystko się wali."


Nie to problem w tym jak je postrzegacie:) zróbcie odwrotnie.. Czy zawsze to faceci muszą "sikać w portki" ze strach przed tym co ona zrobi? Nie! "Bawmy" sie a jak jej się nie spodoba to nie będziesz się przecież do niej dostosowywać.. Bądź jaki jesteś:)

Choć coś w tym jest.. Czasem wystarczy pierdołka a marudzą o nic:P Ale to ich urok:)

Ps. One same siebie nie potrafią czasem zrozumieć.. A co dopiero mamy my powiedzieć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to jest jak sie nie wie na jakim gruncie sie stoii tak jak ja mam bo raz wydaje mi się ze juz jest dobrze a czasem, że to jeszcze nie to jak to wyczuć??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:44, BaRt3k. napisał:

no tak tylko ze jak ktos mieszka w małym miescie?? gdzie nie ma kina,knajp itp.?? U mnie jest
jakiś nar ale nikt do niego nie chodzi i oczywiście tawerna;/ żeby "większość" mieszkańców
mogła gdzie chodzic...:/


No ja mieszkam w małym miasteczku:) Blisko Poznania gdzie studiuje;) ale jest całkiem przytulne;) Choć kina nie mamy:) Zawsze do Poznania sie skoczy to nie problem.. Wystarczą chęci:)

Choć jeśli masz aż tak źle to zawsze można wymyślić kawke w domku.. Spacerek.. Film w domku też obejrzeć.. Zrobiłbyś popcorn;) Małe przyjemności a cieszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:47, Stwór napisał:

Nie to problem w tym jak je postrzegacie:) zróbcie odwrotnie.. Czy zawsze to faceci muszą "sikać
w portki" ze strach przed tym co ona zrobi? Nie! "Bawmy" sie a jak jej się nie spodoba to nie
będziesz się przecież do niej dostosowywać.. Bądź jaki jesteś:)

Dokładnie ale wiesz jak jest;] Chociaż to prawda powinniśmy być sobą

Dnia 04.01.2006 o 21:47, Stwór napisał:

Choć coś w tym jest.. Czasem wystarczy pierdołka a marudzą o nic:P Ale to ich urok:)

To też prawda;] Nieraz sie kłócą o taką maluteńką sprawe że normalnie chłopaków to do szału doprowadza...

Dnia 04.01.2006 o 21:47, Stwór napisał:

Ps. One same siebie nie potrafią czasem zrozumieć.. A co dopiero mamy my powiedzieć?;)

One same?-Nie wszystkie A my?-my mozeby tylko jak je nie rozumiemy to usiąść przed kompem i pograc w pasjansa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:50, Lumbago napisał:

Najgorsze to jest jak sie nie wie na jakim gruncie sie stoii tak jak ja mam bo raz wydaje mi
się ze juz jest dobrze a czasem, że to jeszcze nie to jak to wyczuć??????????????????????????

Problem w tym że sie nie da tego wyczuć.po prostu to jest niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:53, BaRt3k. napisał:

> Najgorsze to jest jak sie nie wie na jakim gruncie sie stoii tak jak ja mam bo raz wydaje
mi
> się ze juz jest dobrze a czasem, że to jeszcze nie to jak to wyczuć??????????????????????????

Problem w tym że sie nie da tego wyczuć.po prostu to jest niemożliwe...


Kurde bo nie wiem czy to na marne moje starania choć tak do konca nie na marne bo spedziłem z Nią najlepsze chwile mojego życia.

Chyba trzeba poprostu ostrzej zagrac i dowiedzieć sie tak czy tak bo ja już nie moge wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facetów ciągnie do dziewczyn ze względu, że ich nie rozumieją (z resztą jest tak pewnie w drugą strone), człowiek jest taki, że ciągnie go do tego czego nierozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:56, Kukowsky napisał:

Facetów ciągnie do dziewczyn ze względu, że ich nie rozumieją (z resztą jest tak pewnie w drugą
strone), człowiek jest taki, że ciągnie go do tego czego nierozumie;)

Raczej tego co nie rozumiane i tajemnicze;] a dziewczyny własnie takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się