gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Hmm a ja myslałem, że to tylko feromony i cała ta chemia.. ;-D
Ale poważnie to ciężko żyć z kobietami i równie ciężko bez nich. Choć obecnie zaczynam dostrzegać zalety luźnych związków. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, że to najcekawszy temat na tym forum i tylko dla niego tu teraz wpadam. :P
Lol o kobietach mozna mówic godzinami i pomysleć, że mój kumpel woli piwo od dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:03, HumanGhost napisał:

Hehe też znam takiego co woli piwo od dziewczyn. Ale moze to wynika z tego, że nie miał okazji
porównać jednego z drugim? ;-D


Wiesz co mu na to powiedziałem bo on mówi że na dziwczyny trzeba wydawać hajc to ja mu mówie na browar wydajesz i trzymasz 5 min a dziewczyne kiedy chcesz, to się troche zgasił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:47, Stwór napisał:

> "Dziewczyny są jak domino, jeden błąd i wszystko się wali."

Nie to problem w tym jak je postrzegacie:) zróbcie odwrotnie.. Czy zawsze to faceci muszą "sikać
w portki" ze strach przed tym co ona zrobi? Nie! "Bawmy" sie a jak jej się nie spodoba to nie
będziesz się przecież do niej dostosowywać.. Bądź jaki jesteś:)

Choć coś w tym jest.. Czasem wystarczy pierdołka a marudzą o nic:P Ale to ich urok:)

Ps. One same siebie nie potrafią czasem zrozumieć.. A co dopiero mamy my powiedzieć?;)

Właśnie... zawsze należy być sobą, no bo jak np. się zrezygnuje z większości swoich zainteresowań i zacznie zachowywać inaczej bo ona tak chce a jak nie to już zerwie to wtedy się już w jakimś stopniu nie jest sobą. Bo się kocha mimo wad a nie za zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic z kobietami trzeba sie opchodzic jak z jajkiem... male glupstewko (nawet smieszne twoim zdaniem a ja urani)... no ale bez kobiet to nie ma zycia... ja niewyobrazam sobie zycia bez kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:09, Milteen napisał:

Co tu duzo mowic z kobietami trzeba sie opchodzic jak z jajkiem... male glupstewko (nawet smieszne
twoim zdaniem a ja urani)... no ale bez kobiet to nie ma zycia... ja niewyobrazam sobie zycia
bez kobiety :)


Jak to się mówi.. Z nimi jest złe.. Ale bez nich.. Jeszcze gorzej:P hehe ----> coś w tym jest.. Ale tak na prawde to wspaniałe istotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:12, Stwór napisał:

złe


Przepraszam za 2x posty ale niało być źle:P mała literówka.. Szkoda że nie ma edycji postów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby byc z wiazku ktorym sie dwie osoby obdazaja uczyciem w zajemnoscia to trzeba robic i zmieniac siebie by dogodzic drogiej osobie... takie sa zasady w zwiazku... jezeli nie bedziesz sie zmienial (chodzi oczywiscie na lepsze i na to co partner/a chce w tobie widziec/dostrzegac to szybko z ciebie zrezygnuje bo niebedziesz odpowiadal/a jej/jemu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuz ja się ostatnio znieniłem ale mi się to podoba. Bo jak bym 24 h na dobe przed monitorem siedział to bym nikogo nie znalazł a tak wieksze szanse. Pozatym nikt mi nie kazał się zmieniać to była moja decyzja a przyczyniła sie do rozwoju sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ... "wspaniale"
Tylko gdy Cie zrania i zerwia a Ty nadal kochasz to wtedy jest zle...
Ale jesli mowimy o milosci wzajemnej to wtedy zwiazek nabiera takich barw ze cos pieknego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:13, Milteen napisał:

zeby byc z wiazku ktorym sie dwie osoby obdazaja uczyciem w zajemnoscia to trzeba robic i zmieniac
siebie by dogodzic drogiej osobie... takie sa zasady w zwiazku... jezeli nie bedziesz sie zmienial
(chodzi oczywiscie na lepsze i na to co partner/a chce w tobie widziec/dostrzegac to szybko
z ciebie zrezygnuje bo niebedziesz odpowiadal/a jej/jemu ...:)

Zmienić się można ale do pewnego stopnia, nikt nie stanie się wzorem cnut bo partnerka tego wymaga(oczywiście tego wprost nie mówi, ale swoim niezadowoleniem daje to do zrozumienia), albo zmieniać zainteresowania bo ona się tym nie interesuje to zacznij oglądać telenowele to będziesz miał o czym gadać. Zmiana na lepsze tak jeśli ktoś się zachowuje jak ham albo jest alkoholikiem lub ćpunem to niech sie wogóle cieszy że jakaś dziewczyna się nim zainteresowała pomimo wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak kocha sie takiego jakim jestes ale wady mozesz skorygowac dla dobra zwiazku i to sie powinno robic... :)
Co do telenowel to praktyka teraz jest taka ze zadna mloda kobieta w przedziale wiekowym 15-20 nie oglada telenowel, teraz co innego sie dla nich liczy:
- dyskoteki
- chlopaki
- knajpy
- db towazystwo
- sport
- moda
i wiele innych a nie telenowele... :) telenowele byly modne w XX w a nie w XXI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. ostatnio przez jedną dziewczynę jestem strasznie rozkojarzony na lekcjiach, całymi dniami myślę tylko o niej :) ale gdy juz ją zobacze jest cudownie! kobiety to najwspanialszy wynalazek Boga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:29, Milteen napisał:

No tak kocha sie takiego jakim jestes ale wady mozesz skorygowac dla dobra zwiazku i to sie
powinno robic... :)
Co do telenowel to praktyka teraz jest taka ze zadna mloda kobieta w przedziale wiekowym 15-20
nie oglada telenowel, teraz co innego sie dla nich liczy:
- dyskoteki
- chlopaki
- knajpy
- db towazystwo
- sport
- moda
i wiele innych a nie telenowele... :) telenowele byly modne w XX w a nie w XXI! :)

Co do zmian to jak mówiłem do pewnego stopnia.
Widze że wróżysz producentom telenoweli że za pare lat zbankrutują bo wg. ciebie telenowele oglądają ludzie starej daty, te rzeczy co wymieniłeś jedne dziewczyny preferują a inne nie, to tak jakbym ja stwierdził że wszyscy goście w przedziale od 15-20 lat grają bo to modne teraz, jedni wolą to inni tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy lubi co innego... kazdy ma swoi styl bycia i spedza wolny czas na tym co lubi... pewnie ty spedzasz na graniu a ja wole spacer z dziewczyna... wszystko zalezy od osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:36, wikweb napisał:

[...] jestem strasznie rozkojarzony na lekcjiach, całymi dniami
myślę tylko o niej :) ale gdy juz ją zobacze jest cudownie!

Przerąbane.
Przekonasz się, jak Ci ktoś ten narkotyk wreszcie odstawi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:41, Milteen napisał:

kazdy lubi co innego... kazdy ma swoi styl bycia i spedza wolny czas na tym co lubi... pewnie
ty spedzasz na graniu a ja wole spacer z dziewczyna... wszystko zalezy od osob :)


To czegos siedzisz przed kompem:P
A co do telenowel.. Coś mało dziewczyn znasz:P Och oglądają i to jeszcze w jakich ilościach.. hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:41, Milteen napisał:

kazdy lubi co innego... kazdy ma swoi styl bycia i spedza wolny czas na tym co lubi... pewnie
ty spedzasz na graniu a ja wole spacer z dziewczyna... wszystko zalezy od osob :)

Jakbym miał dziwczynę to spędzałbym bym pewnie większość czasu z nią, ale od czasu do czasu i tak bym grał w coś albo oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:45, Olamagato napisał:

> [...] jestem strasznie rozkojarzony na lekcjiach, całymi dniami
> myślę tylko o niej :) ale gdy juz ją zobacze jest cudownie!
Przerąbane.
Przekonasz się, jak Ci ktoś ten narkotyk wreszcie odstawi... :D


Lub ten narkotyk nie będzie taki cudowny jak się wydaje.. One na początku zawsze są wspaniałe.. Przed ślubem ćwierkają jak skowronki.. Po ślubie kraczą jak wrony:P hehe to tylko żarcik:) ale te żarciki gdzieś muszą mieć swój początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się