gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Też tak sądziłem i sądzę, ale jesteśmy daleko od siebie już 9 miesięcy i wciąż związek ciągnie się dalej, ale mam w planach zakończenie tego w dość łagodny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:00, Earthshaker napisał:

Też tak sądziłem i sądzę, ale jesteśmy daleko od siebie już 9 miesięcy i wciąż związek ciągnie
się dalej, ale mam w planach zakończenie tego w dość łagodny sposób.


To po kiego grzyba ciągniesz ? I jak wegetację można nazwać związkiem ? Wiesz ja pogadać mogę z każdą dziewczyną z dostępem do neta. Liczy się bliskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, lepsze to niż powiedzieć "To koniec" albo "Było miło, ale się skończyło" , bądź wrzucenie kilku wulgaryzmów i lepiej powiedzieć to prosto w twarz niż przez telefon czy internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:03, Earthshaker napisał:

Przy następnym przyjeździe powiedzieć po prostu: "Nie ma sensu ciągnąć tego dłużej"

Możesz też rzucić wszystko i wyjechać do niejj a tam acząć pracować kupić/wynająć mieszkanie i tak dalej :P

Ja na twoim miejscu przemyślał bym ile dla ciebie jest ona warta.. jeśli mniej niż ryzyko o którym wcześniej napisałem to zerwij, jeśli jednak jest tego warta... decyzja pozostaje w twoich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:04, Bonzaii napisał:

Lol... w tym momencie wam będzie przykro dla ciebie to jest łagodny sposób?


Przynajmniej uczciwy co ma zerwać przez sms''a lub GG ??? Zachowałby się dojrzale i po męsku bo powiedziałby jej to w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:07, Ziomuś SmS napisał:

> Lol... w tym momencie wam będzie przykro dla ciebie to jest łagodny sposób?

Przynajmniej uczciwy co ma zerwać przez sms''a lub GG ??? Zachowałby się dojrzale i po męsku
bo powiedziałby jej to w twarz.


Ale po kiego grzyba ciągnęli to ? To jak człowiek pod respiratorem - gdy się go odetnie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym do niej wyjechać, ale jest to niemożliwe. Jestem niepełnoletni.
@Bonzai
Jeśli tak mówisz pewnie jesteś xD albo byłeś w poprzednim życiu kobietą. Nikt nie zna reakcji kobiety, a przypuszczanie można sobie "gdzieś" schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:11, Bonzaii napisał:

Ehh z tym umieraniem przesadziłeś powiedzmy przechodzi w śpiączkę :d


To ciekawe ? Kiedy serce przestaje bić a mózg wysyłać fale to jesteśmy w śpiączce ? Ogłoś tą teorię - może nawet nobla dostaniesz. ;)

Kiedy się odetnie ich od siebie uczucie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się