gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 16:02, Eloe napisał:

Od dzis oglądam tylko dramaty bo mam umysł nasiąknięty kiczem:)


A ja tam bardzo dramaty lubię. :D I się tego nie wstydzę. :D
A co do "kłutni" to jak tu prowadziłem z Eloe miła rozmową, gdzie tu kłtunia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:31, Lumbago napisał:

Ma ktoś z was dobry sposób na zapomnienie o kobiecie???????? bo nie daje sobie już z tym rady.
://///


Stary a czy istnieje jakiś sposób na to ? Bo chyba nie ma, niejedeni uciekaja do wódki i tym podobnych, ale to nie jest sposób. Podobno dobrym lekarstwem na zranione serce jest nowa miłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:38, Vaxinar napisał:

Podobno dobrym lekarstwem na zranione serce jest nowa miłość.

Nie wiem czemu, ale nasówa mi się stwierdzenie "Leczyć się trucizną" ogólnie to jedyny sposób by zapomnieć to znaleźdź coś co trwale przykuje wszystkie myśli do siebie, w tym właśnie nową miłość :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:56, Hubi Koshi napisał:

Nie wiem czemu, ale nasówa mi się stwierdzenie "Leczyć się trucizną" ogólnie to jedyny sposób
by zapomnieć to znaleźdź coś co trwale przykuje wszystkie myśli do siebie, w tym właśnie nową miłość :-]


Trucizną ? :| To dla Ciebie nowa miłość to trucizna, bo z tego tak wynika, trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:37, Vaxinar napisał:

Trucizną ? :| To dla Ciebie nowa miłość to trucizna, bo z tego tak wynika, trochę to dziwne.

<chichocze> Otóż wygląda to mniej więcej tak. Facet się zakochał, pobył przez jakiś czas z dziewczyną ona go rzuciła, facet chodzi struty jak nie wiadomo co. Potem znowu się zakochuje i możliwe że pójdzie to tak samo jak wcześniej. Miłość może być najwspanialszym lekarstwem, ale również najgorszą trucizną :-D oto mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:31, Lumbago napisał:

Ma ktoś z was dobry sposób na zapomnienie o kobiecie???????? bo nie daje sobie już z tym rady.
://///


Taa jest pare ale nie co drastycznych:

1. Strzelić sobie kulke w łeb - nie zachęcam.
2. Znęcać się nad innymi - głupi pomysł wiem wiem nie musicie po mnie jechać :D
3. Masturbować się.
4. Leżeć i wzdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:49, Van Waterflew napisał:

3. Masturbować się.

I co to niby ma pomóc ? :| Bo chyba tylko cieleśnie. :D

Dnia 20.02.2006 o 19:49, Van Waterflew napisał:

4. Leżeć i wzdychać.

TO już wcale nie pomoże, jedynie pogorszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo cierpiałem - tak serio. I wiedziałem, że jedynym sposobem jest zapomnienie. A więc schlałem się w knajpie, potem zrobiłem z siebie idiotę, a następnego dnia myślałem tylko o jednym - "czemu tak wszyscy wrzeszczą!?" Powiem Ci, że pomogło.
P.S. I to było piwo, a nie wódka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 20:18, Lumbago napisał:

Masturbowac sie hmm mi nie brakuje tego tylko jej. A być z kobietą to nie tylko sex.


Jeszcze zatęsknisz za tym ;P Ale co do tych męczarni - spróbuj pomyśleć o jej wadach, o przykrościach, które Ci sprawiła, o sprzeczkach, kłótniach itp. Jednym słowem obrzydź ją sobie do tego stopnia, aż stwierdzisz, że to zła kobieta była. Ale zrób to tylko wtedy, kiedy wiesz, że ona Cię nie chce. Na pewno potrwa to trochę, ale wierz mi - to działa jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:31, Lumbago napisał:

Ma ktoś z was dobry sposób na zapomnienie o kobiecie???????? bo nie daje sobie już z tym rady.
://///



Znalesc sobie inna dziewczyne i zapomniec o tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 20:30, Yarr napisał:

Jeszcze zatęsknisz za tym ;P Ale co do tych męczarni - spróbuj pomyśleć o jej wadach, o przykrościach,
które Ci sprawiła, o sprzeczkach, kłótniach itp. Jednym słowem obrzydź ją sobie do tego stopnia,
aż stwierdzisz, że to zła kobieta była.


metoda bardzo dobra, przetestowana.
Lumbago>>>> znalezienie sobie innej nie jest wcale takie łatwe, im więcej cie z nią łączyło tym gorzej, no chyba że zaczniesz spotykac się z jej przyjaciółką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że nadchodzi okres na miłość TO "wisi" w powietrzu! Ratuj się kto może ;).


Rany - obym się nie zakochał. znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:00, Keroth napisał:

Rany - obym się nie zakochał. znowu.


Pozwolisz, że zapytam. Ale jakieś nieszczęśliwe wspomnienia?

Czy może preferujesz bycie wolnym strzelcem?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:00, Keroth napisał:

Czuje, że nadchodzi okres na miłość TO "wisi" w powietrzu! Ratuj się kto może ;).


Rany - obym się nie zakochał. znowu.


Strasznie wisi.
Człowiek - zwycięstwo ewolucji, myśli inteligętnie, rozmawia, rozmyśla, ale na wiosnę to niewiele się różni od reszt folwarku :)
Normalnie straszna wiosna jest...
Ale ta straszność jest jednak przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:05, PolishWerewolf napisał:

> Rany - obym się nie zakochał. znowu.

Pozwolisz, że zapytam. Ale jakieś nieszczęśliwe wspomnienia?

Czy może preferujesz bycie wolnym strzelcem?? ;]


Powiedzmy, że wracają wspomnienie z zeszłego roku o których chciałbym zapomnieć, bo primonic nie wyszlo secundo obecnie _bardzo_ się z tą osobą nie lubię. A ponadto jakoś tak ogólnie człowiekowi brak drugiej połówki... cholerna wiosna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety bardzo mnie wzięło i z dnia na dzień jest coraz gorzej :///. Dobrze że chodze zaocznie do szkoły to widze ja tylko 2 razy w tygodniu po 8 godzin. A był okres kiedy widywałem ją 8 h na dobe codziennie i to nie z wyboru. Z inna to jest problem bo proubuje szukać, ale zaraz zaczynam o niej myśleć :/. Mam tego juz serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się