gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 17:51, PolishWerewolf napisał:

Ty Keroth też, mimo że jesteś starszy ode mnie :P Nie łam się :) Nadejdzie w końcu odpowiednia
pora :) Mi koleżanka od 6 miesięcy powtarza żebym się zabierał do roboty :)


Może ona Ci coś nieśmiało próbuje zasugerować ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:56, Keroth napisał:

Może ona Ci coś nieśmiało próbuje zasugerować ;]?


Niee, odpada :) Ona ma innego więc raczej sugestia odpada :P Po prostu chyba mnie chce zmusić abym się za jakąś zabrał :P Ale ja się nie daję :) Mam jeszcze czas, po co sie spieszyć a potem żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy samotnośc jest zła - nie każdy w końcu musi mieć dziwczynę/chłopaka. Przecież niektórzy mogą mieć inn e powołanie, chodźby do kapłaństwa badź zostania zakonnicą. W końcu ci ludzie nie śa skazani na bycie samotnymi a jest im łatwiej gdyż nikt się nic wielkiego nie spodziewa po tym ( chybą, że trafi ktoś z odchyłami ). A czy kobieta mósi być od razu dziwczyną - czy nie może być po prostu przyjaciółką ? Wedłóg mnie dobra przyjaciółka jest równie ważna jak "dziewczyna". Można z nia pogadać o sprawch, o których z facetem raczej sobie nie pogadasz.


Mój pierszy post a więc wypada się przywitać.
Cześć wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:47, myniekka napisał:

Małe pytanie. Czy mój nick wygląda na damski? Pytam się, bo wiele osób bierze mnie za dziewczyne,
co jest pomyłką.


Szczerze mówiąc, to wygląda na bardzo damski i nie wiedziałem, że jesteś facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:18, Abi Dalzim napisał:

Szczerze mówiąc, to wygląda na bardzo damski i nie wiedziałem, że jesteś facetem :)


Nie wie ktoś czy można jakoś zmienić nick''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:20, Epiphany napisał:

Naprawde był wczoraj taki temat? Jakoś przeoczyłam :(
Najkrócej jak się da: dziewczyny lubią salsę i komedie romantyczne z Meg Ryan, a chłopaki -
piłkę nożną i gry komputerowe ;) ;) ;)


Eee... wybacz, że się wtrącam, ale ja lubie filmy z Meg Ryan ;) Chyba mam w sobie jakieś kobiece pierwiastki i pewnie dlatego zostałem rzucony.Ja też potrzebowałem rozlicznych prezentów [to złośliwy żarcik ;P] i okazywania mi miłości... A może, kurczę, facet po prostu też potrzebuje czuć się potrzebny [to już śmiertelna powaga]... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:19, myniekka napisał:

Nie wie ktoś czy można jakoś zmienić nick''a?


Podejrzewam, że jeżeli napiszesz maila do CDP z prośba to może zmienią jak podasz sensowne powody. :)
Nie jestem pewny, ale przecież można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:58, Yarr napisał:

Eee... wybacz, że się wtrącam, ale ja lubie filmy z Meg Ryan ;)


Właśnie dlatego napisałam o filmach z Meg Ryan, że również mój miły jest ich milośnikiem - w odróżnieniu ode mnie;)
Lubi prezenty i dowody miłosci chyba bardziej ode mnie, poza tym boi się myszy (a ja uwielbiam gryzonie). I jednocześnie ani ja nie jestem (chyba) typem chlopczycy, a on nie jest zniewieściały ;)
Nie neguję istnienia odmiennosci (czasem bardzo poważnych) pomiędzy kobietami a mężczyznami, ale często sa przesadzone, IMO. Stereotypy niby się sprawdzają w większosci przypadków, ale jak się zacznie analizować przypadki poszczegolne, to jakoś przestają się potwierdzać ;)

Jeśli jakaś panna Cię rzuciła z uwagi na tzw. kobiece pierwiastki, to cóż - glupia była albo młoda i niedoświadczona. Mężczyzna, który nie boi się okazywać swojej wrażliwości (domyślam się, ze o to mniej więcej chodzi), to prawdziwy skarb! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:12, Epiphany napisał:

Mężczyzna, który nie boi się okazywać swojej wrażliwości (domyślam
się, ze o to mniej więcej chodzi), to prawdziwy skarb! :D


Wiesz, popytałem dziewczyn czy lubią jak facet jest wrażliwy... zgadnij co odpowiedziały?
Młoda i niedoświadczona była, to fakt, ale rzuciła mnie z powodu niezgodności mojej postaci ze swoim wyobrażeniem... przynajmniej takie wnioski mi się nasuwają. Ale to naprawdę fajna osoba i utrzymujemy przyjacielskie kontakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:01, PolishWerewolf napisał:

Niee, odpada :) Ona ma innego więc raczej sugestia odpada :P Po prostu chyba mnie chce zmusić
abym się za jakąś zabrał :P Ale ja się nie daję :) Mam jeszcze czas, po co sie spieszyć a potem
żałować :)


Może i ja jeszcze młody jestem, ale powiem Ci, że zaczynam odczuwać brak połówki :). Inna sprawa, że zgadzam się w pełni, że szybko to się tylko pchły łapie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:29, Keroth napisał:

Może i ja jeszcze młody jestem, ale powiem Ci, że zaczynam odczuwać brak połówki :). Inna sprawa,
że zgadzam się w pełni, że szybko to się tylko pchły łapie ;).


Ja sie narazie dobrze czuję w stanie wolnym. Co mam się narzucać :P Jak przyjdzie ta jedyna to każdy się dowie :) Pcheł sie niestety szybko nie łapie, bo za szybko zwiewają :P

Dobra, wiem że offtop z tymi pchłami :P

Lepiej jest poczekać trochę czasu. Tak lepiej sie na tym wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:32, PolishWerewolf napisał:

Lepiej jest poczekać trochę czasu. Tak lepiej sie na tym wychodzi :)


Toteż ja nie mówię, że biegam z siatką na motyle za kobietami ;). Czekam sobie spokjnie, czekam - tylko bym chciał się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:29, Keroth napisał:

Może i ja jeszcze młody jestem, ale powiem Ci, że zaczynam odczuwać brak połówki :).


Dam Ci radę - im więcej myślisz o tym, że Ci brakuje, tym bardziej Ci brakuje; nie myśl zatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:35, Keroth napisał:

Toteż ja nie mówię, że biegam z siatką na motyle za kobietami ;). Czekam sobie spokjnie, czekam
- tylko bym chciał się już doczekać :)


Jak wielu :) Cierpliwość popłaca, pamiętaj. A czasem nagradza z nawiązką :) Jak tak czekasz to może Twój obiekt marzeń się w końcu spełni... Powodzenia bynajmniej :)

Hmm... Siatka na motyle... Dobry pomysł, tylko muszę znaleść odpowiednio dużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:35, Keroth napisał:

Toteż ja nie mówię, że biegam z siatką na motyle za kobietami ;). Czekam sobie spokjnie, czekam
- tylko bym chciał się już doczekać :)


Źle mówicie, jeśli bedzie tak czekał i czekał nic nie robiąc to trudno będzie o dziewczyne. Trzeba sie troche jakoś postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:19, myniekka napisał:

Nie wie ktoś czy można jakoś zmienić nick''a?


Prosze o zachowanie tematu!! to nie jest odpowiednie miejsce na uiszczanie takich pytan!!

zalozyciel tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w 100% sie zgadzam, bezczynnosc i myslenie ze sama przyjdzie to jest tak jak czekanie na wygrana w Totka... a gdzie mozna najszybciej znalesc, poprzez swoich znajomych ktozy maja znajome:) wspolne wypady do barow/kina, i wtedy mozna mozna znalesc :) co do czata to watpie zeby ktos znalazl milosc swego zycia no ale zdazaja sie wyjatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się