gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 12:45, Nertis napisał:

Ja musiałem z plotkami walczyć długi czas ,które krążyły po mojej klasie w gim :P...


Ja tak miałem nie tak dawno w sumie, ale co ciekawe plotki puszczały dziewczyny o.O Ale z tamtą panią wszystko skończyło się i tak szybciej niż zaczęło - i o dziwo nie żałuję.
A dziś mam ciekawą sytuację - w sumie jakoś półtoa miesiąca temu zacząłem rozmawiać z emo, z którą lata temu jeszcze do klasy chodziłem. Stosunki między nami układają się zresztą nadspodziewanie dobrze - podobne charaktery ;) Teraz przez niemal tydzień byłem chor na grypę, zaraziłem się zresztą od niej na jednym wieczornym spotkaniu. Przez to grypsko nie mogłem pojechać na PGA, a przygotowania do tego wyjazdu trwały naprawdę długo. Jako że dziś powracam (w szkole mnie nie było, ale garnę się na przygotowania do bierzmowania xD) w końcu będę miał okazję z nią porozmawiać (ja cię, tydzień jej nie widzieć to dla mnie mordęga...), no i chyba będzie się musiała jakoś odwdzięczyć za tą ''krzywdę'', którą mi wyrządziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:41, tykus napisał:

> Ja musiałem z plotkami walczyć długi czas ,które krążyły po mojej klasie w gim :P...

Ja tak miałem nie tak dawno w sumie, ale co ciekawe plotki puszczały dziewczyny o.O Ale z tamtą
panią wszystko skończyło się i tak szybciej niż zaczęło - i o dziwo nie żałuję.


Hehe ;)...nie ma w tym nic dziwnego ;).Dziewczyny są stworzone do puszczania plotek itp. :P. Co prawda to u mnie kumpel powiedział tylko o tym ,że ma dziewczynę to resztą się już zajęły dziewczyny (nie wiem skąd brały te wszystkie fotki które robiły ,ale były one fajne xD).

Dnia 26.11.2007 o 13:41, tykus napisał:

A dziś mam ciekawą sytuację - w sumie jakoś półtoa miesiąca temu zacząłem rozmawiać z emo,
z którą lata temu jeszcze do klasy chodziłem. Stosunki między nami układają się zresztą nadspodziewanie
dobrze - podobne charaktery ;) Teraz przez niemal tydzień byłem chor na grypę, zaraziłem się
zresztą od niej na jednym wieczornym spotkaniu. Przez to grypsko nie mogłem pojechać na PGA,
a przygotowania do tego wyjazdu trwały naprawdę długo. Jako że dziś powracam (w szkole mnie
nie było, ale garnę się na przygotowania do bierzmowania xD) w końcu będę miał okazję z nią
porozmawiać (ja cię, tydzień jej nie widzieć to dla mnie mordęga...), no i chyba będzie się
musiała jakoś odwdzięczyć za tą ''krzywdę'', którą mi wyrządziła :D


Czyżby coś zaiskrzyło ;)??I w jakim sensie chodziło ci o "musiała jakoś odwdzięczyć za tą "krzywdę" xD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:02, Nertis napisał:

> odwdzięczyć za tą ''krzywdę'', którą mi wyrządziła :D

Czyżby coś zaiskrzyło ;)??I w jakim sensie chodziło ci o "musiała jakoś odwdzięczyć za tą "krzywdę"
xD??


Pewnie o jakiś prezencik - niekoniecznie rzecz :)
Może dziwne, ale niektórzy zrozumieją :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:34, Ziomuś SmS napisał:

Hmm pokazanie kumplom wiadomości od dziewczyny ... genialne sam bym na to nie wpadł muhahaha
dzięki za pomysł :D


Nie katujcie już chłopaka ;). Pamiętajcie ,że uczymy się na błędach ;)...drugi raz nie popełni takiego samego błędu xD.

@LUIGI93

Dnia 26.11.2007 o 17:34, Ziomuś SmS napisał:

Pewnie o jakiś prezencik - niekoniecznie rzecz :)
Może dziwne, ale niektórzy zrozumieją :PP


Ta wypowiedź tytus''a była bardzo ciekawa :D...ale on wie czego chcę (chyba ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:46, Ziomuś SmS napisał:

Ej no stary on mi podsuną świetny pomysł :D hehe :D znowu robię się złośliwy :D


Pomysł??To nie jest chyba dobry przykład ,który można powtórzyć (chyba ,że masz na myśli komuś dopiec ;) )...a dokładnie o czym myślisz (jeśli możesz oczywiście wyjawić tą tajemnicę xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:51, Nertis napisał:

> Ej no stary on mi podsuną świetny pomysł :D hehe :D znowu robię się złośliwy :D

Pomysł??To nie jest chyba dobry przykład ,który można powtórzyć (chyba ,że masz na myśli komuś
dopiec ;) )...a dokładnie o czym myślisz (jeśli możesz oczywiście wyjawić tą tajemnicę xD).


Oczywiście. Miewam problemy z natrętnymi kobietami i jeżeli odwalę taki numer to obiekt który mnie wnerwia obrazi się na mnie i sobie podaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:54, Ziomuś SmS napisał:

Oczywiście. Miewam problemy z natrętnymi kobietami i jeżeli odwalę taki numer to obiekt który
mnie wnerwia obrazi się na mnie i sobie podaruje :D


To ty jesteś tak popularny??Mnie tak jakoś dziewczyny omijają lub mi się wydaje w tym momencie ;).
Troszkę to będzie chamskie z twojej strony...ale jeśli inne sposoby nie działają (typu "Odczep się odemnie" lub "&%(#($%" ) to będzie najlepszy sposób...ale patrz ,że to może wyjść także w odwrotną stonę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:59, Nertis napisał:

To ty jesteś tak popularny??Mnie tak jakoś dziewczyny omijają lub mi się wydaje w tym momencie
;).

eee uwierz mi to nie jest fajne -.-''

Dnia 26.11.2007 o 17:59, Nertis napisał:

Troszkę to będzie chamskie z twojej strony...ale jeśli inne sposoby nie działają (typu "Odczep
się odemnie" lub "&%(#($%" ) to będzie najlepszy sposób...ale patrz ,że to może wyjść także
w odwrotną stonę xD.

Heh jak już kogoś odstręczać od swojej osoby to przynajmniej ze stylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:44, Nertis napisał:

Ta wypowiedź tytus''a była bardzo ciekawa :D...ale on wie czego chcę (chyba ;) ).


A dziękuję ^^ Nie wiem czego chcesz, wiem czego ja chcę ;P
No, tak ogólnie to wróciłem xD Po spotkaniu jakieś pół godziny gadaliśmy pod jej domem, nawet nie wiedzieć czemu zachciało nam się stare czasy wspominać ^^ A jako, że wciąż jest mi coś winna to prawdopodobnie w łikenda garniemy się gdzieś razem (pewnie do Hadesu, taki miejscoy przyjemny pub, a że wujek jej za ladą robi to bronka możn za free dostać), a dalej co się będzie działo to już nie wiem, nie ręczę za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:52, tykus napisał:

> Ta wypowiedź tytus''a była bardzo ciekawa :D...ale on wie czego chcę (chyba ;) ).

A dziękuję ^^ Nie wiem czego chcesz, wiem czego ja chcę ;P
No, tak ogólnie to wróciłem xD Po spotkaniu jakieś pół godziny gadaliśmy pod jej domem, nawet
nie wiedzieć czemu zachciało nam się stare czasy wspominać ^^ A jako, że wciąż jest mi coś
winna to prawdopodobnie w łikenda garniemy się gdzieś razem (pewnie do Hadesu, taki miejscoy
przyjemny pub, a że wujek jej za ladą robi to bronka możn za free dostać), a dalej co się będzie
działo to już nie wiem, nie ręczę za siebie ;)



Ty to masz farta Tykus ja to z dziewczynami tak łatwo niemam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:52, tykus napisał:

A dziękuję ^^ Nie wiem czego chcesz, wiem czego ja chcę ;P


Chodziło mi w sensie "on chce" xD...troszkę źle napisałem :P.

Dnia 26.11.2007 o 18:52, tykus napisał:

No, tak ogólnie to wróciłem xD Po spotkaniu jakieś pół godziny gadaliśmy pod jej domem, nawet
nie wiedzieć czemu zachciało nam się stare czasy wspominać ^^ A jako, że wciąż jest mi coś
winna to prawdopodobnie w łikenda garniemy się gdzieś razem (pewnie do Hadesu, taki miejscoy
przyjemny pub, a że wujek jej za ladą robi to bronka możn za free dostać), a dalej co się będzie
działo to już nie wiem, nie ręczę za siebie ;)


No to masz fajnie ^^.W takim pub''ie przy jakimś browarku może się coś ciekawego zdarzyć ^^...idź na całość xD.

@sebol97

Dnia 26.11.2007 o 18:52, tykus napisał:

Ty to masz farta Tykus ja to z dziewczynami tak łatwo niemam :D


Zapewne ma ten wdzięk ,którego my nie posiadamy ;)...możemy mu tylko pozazdrościć...albo możemy sami się wziąć do roboty xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo! Gadałem ze Słonkiem moim (nie jestem z Nią.. tak do siebie ostatnio mówimy więc.. sam nie wiem co z nami będzie :P) I powiedziała mi że już dawno nie dostała żadnego prezentu.. :| Chyba nie muszę mówić o czym pomyślałem. Ale mam problem :P Dla mnie to nowa sytuacja :p Nie mam pojęcia co mogę Jej kupić :/ Pomożecie? :P :P Lat prawie 19 ;] ;] Nie będę pisał jaka jest bo.. zabrakło by miejsca :P Ale w ogóle jakiekolwiek pomysły na prezent ot tak dla 19 letniej dziewczyny?? :] Z góry thx ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś misowego pewnie odpada... to może coś hand made... nie wiem, ciężko tak strzelać. można coś połazić po sklepach i ew. w ciuchach, dodatkach pierdołach popatrzeć i na 6-tego jak znalazł ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:19, pizmak666 napisał:

coś misowego pewnie odpada... to może coś hand made... nie wiem, ciężko tak strzelać. można
coś połazić po sklepach i ew. w ciuchach, dodatkach pierdołach popatrzeć i na 6-tego jak znalazł
; )

Nie nie.. tak bez okazji :P Na 6-tego też będzie :p Heh.. a miałem za kasę z urodzin zrobić upgrade kompa.. ;] :D
No ciężko strzelać ale w ogóle jakieś pomysły na prezent :p Cokolwiek bo ja nie mam pojecia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepsze jest hand made. zawsze sporo uciechy jest i to się docenia. jakaś ładnie zrobiona wspólnie fotka, dodatki do ciuchów, jakieś pierdoły itp... nie wiem co jeszcze.

@M1chał
to lepiej powiedz coś o Niej więcej, bo tak na ślepo to tylko ogółami można strzelać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:22, syriusz.b napisał:

Przy okazji 6 - co można kupić dziewczynie - help bardzo need help :p Mało czasu - pomysłu
zero (misie odpadają, bo wiem, że ich nie chce)


ja kupuje na mikołaja maskotkę i ksiażke :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się