gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

A ja Wam powiem coś... dziewczyny to najlepsze co może w życiu spotkać... ale też może być i najgorszym co może nas spotkać... wiem to z własnego doświadczenia, kiedy dziewczyna w której się zakochasz do obłędu, całymi dniami i nocami TYLKO o niej myślisz, śni się po nocach (dosłownie!) a ona nie się tobą NIGDY nie zainteresuje, bo... ty jesteś "inny". Bo nie jesteś przystojny jak Leonardo Di Caprio, inteligentny jak człowiek z NASA. Jesteś po prostu zwykłym szarym "kimś", nie wyrużniającym się z tłumu. Ale i to nie najgorsze. Sam osobiście widzę, że dla dziewczyn nie można na ogół być miłym, grzecznym bo one wolą cynicznych chamów. TAK, TAK, dokładnie tak... i to niestety jest smutne, bo wobec osoby tkwiącej w sercu nie da się być takim właśnie :/. Weźcie sie dziewczyny zastanówcie czasem, rozejrzyjcie dookoła, bo możecie nawet zabić całkiem nieświadomie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:54, Goyaka napisał:

Niektórzy tu piszą, że data jest pechowa w ich przypadku. Ja tego powiedzieć nie mogę, a ty?


Nigdy na to nie zwracałem uwagę, ale jakby spojrzeć z góry na moje życie to wydaję mi się że jestem bardziej farciarzem niż pechowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,gfdzie takie dziwwczyny spotykasz, ale ja raczej takich nie znam. Moze mam szczęście. Raczej te, które znam mają raczej poukładane w głowach i wolą tych milszych i opiekuńczych. Własnie takich szaraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:59, Goyaka napisał:

Nie wiem, gdzie takie dziwwczyny spotykasz, ale ja raczej takich nie znam. Moze mam szczęście.
Raczej te, które znam mają raczej poukładane w głowach i wolą tych milszych i opiekuńczych.
Własnie takich szaraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to może być cholernie trudne, ale na takie dziewczyny naprawdę nie warto zwracać szczególnej uwagi i zajmować sobie nimi głowę iż nie są zbytnio wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dziwnym środowisku się znalazłeś. Może jest kilka takich wśród nas, ale nie mów, że wszystkie dziewczyny są takie. Podobnie można powiedzieć o chłopakach ;P Rozejrzyj sie dobrze a zobaczysz, że to co napisałam - jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh te dziewczyny...one to by tylko chciały księcia z bajki i tyle :P.Nie patrzą na charakter tylko na wygląd :/.To chyba najbardziej boli ;/.Ja tam nie umiem być cynicznym chamem i nigdy nim nie chce się nim stać :P...a niech se szuka taka dziewczyna takiego ,ale będzie miała z nim same kłopoty ;).

@Nulinka

Dnia 01.12.2007 o 15:56, Ponet napisał:

W dziwnym środowisku się znalazłeś. Może jest kilka takich wśród nas, ale nie mów, że wszystkie dziewczyny są
takie. Podobnie można powiedzieć o chłopakach ;P Rozejrzyj sie dobrze a zobaczysz, że to co napisałam - jest prawdą.


Co najlepsze to idzie w obie strony ;)...i wychodzi gdzieś to na równi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:09, Nulinka napisał:

W dziwnym środowisku się znalazłeś. Może jest kilka takich wśród nas, ale nie mów, że wszystkie
dziewczyny są takie. Podobnie można powiedzieć o chłopakach ;P Rozejrzyj sie dobrze a zobaczysz,
że to co napisałam - jest prawdą.


Nulinka ale ja też zakochałem się w takiej. Ode mnie zwykłego szaraczka wolała ćpunów czy jakiś plebs, który był babiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:16, dawidos170 napisał:

> W dziwnym środowisku się znalazłeś. Może jest kilka takich wśród nas, ale nie mów, że
wszystkie
> dziewczyny są takie. Podobnie można powiedzieć o chłopakach ;P Rozejrzyj sie dobrze a
zobaczysz,
> że to co napisałam - jest prawdą.

Nulinka ale ja też zakochałem się w takiej. Ode mnie zwykłego szaraczka wolała ćpunów czy jakiś
plebs, który był babiarzem

No i dlatego na myśl od razu słowa "piosęki" Why good girls like bad boys, czy jakoś podobnie to leciało, uważam że to kwestia dorosłości obu stron...

Dorosłość, podobnie jak inteligencja nie jest jedna jedyna, jeśli wiecie co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:17, Ziomuś SmS napisał:

Dziewczyny to ZUO , ale też trzeba być głupim żeby tak latać za dziewczynami :P


Według ciebie :)
Załóżmy, że 50% ludzi to dziewczyny.
I ta jedyna jest dobra, a reszta to to twoje ZUO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:48, LUIGI93 napisał:


Według ciebie :)
Załóżmy, że 50% ludzi to dziewczyny.
I ta jedyna jest dobra, a reszta to to twoje ZUO ;P


<Uwaga joke> kobiety to nie ludzie krzyknij na ulicy: Człowieku! i zobacz która dziewczyna się obróci <joke> Dobra ale o co biega z tą jedyną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:54, Ziomuś SmS napisał:

<Uwaga joke> kobiety to nie ludzie krzyknij na ulicy: Człowieku! i zobacz która dziewczyna
się obróci <joke> Dobra ale o co biega z tą jedyną???

o to biega, że większość samców żyje w poszukiwaniu tej jedynej. tej, która będzie naszą drugą połówką, kimś dla nas idealnym itp itd. chyba to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:59, pizmak666 napisał:

o to biega, że większość samców żyje w poszukiwaniu tej jedynej. tej, która będzie naszą
drugą połówką, kimś dla nas idealnym itp itd. chyba to rozumiesz?


drugą połówką ??? ale ja jestem w całości. Hmm idealnym czyli że jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:54, Ziomuś SmS napisał:

<Uwaga joke> kobiety to nie ludzie krzyknij na ulicy: Człowieku! i zobacz która dziewczyna
się obróci <joke> Dobra ale o co biega z tą jedyną???


Chodzi o to, że jak taką znajdziesz, to nie będzie ona tym ZUEM o którym mówisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:03, Ziomuś SmS napisał:

drugą połówką ??? ale ja jestem w całości. Hmm idealnym czyli że jak ???


przenośnia... nie rozumiesz kompletnie na czym to polega? to, że faceci się interesują kobietami? bo jakoś nie chce mi się wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że sam jesteś takim szaraczkiem, a ona woli chamów, którzy się nią nie interesują itp. Powiedziałbym Ci coś na pocieszenie, ale niestety to normalne jest, tak jest faktycznie, bo nie jesteś pierwszą osobą która to mówi bo taki pogląd funkcjonuje już trochę. Nic nie zmienisz, to chyba taka natura kobiet jest. Nie dość, że trudno taką zrozumieć... ^^

Dnia 01.12.2007 o 15:56, Ponet napisał:

Jesteś po prostu zwykłym szarym "kimś", nie wyrÓżniającym się z tłumu.

To akurat już twoja wina. MUSI być coś, czym się wyróżniasz, pozytywnie oczywiście. Każdy ma własną osobowość, zainteresowania... impossible.

@Nulinka
Że co, że jak? Przecież to wcale nie jest dziwne... Wiadomo, że nie wszystkie dziewczyny są takie, ale spora grupa. Często można spotkać się z przypadkiem, że jakaś dziewczyna z mojego otoczenia jest z jakimś chłopakiem, a potem on ją rzuca, i zazwyczaj ona twierdzi że jest draniem itp i znowu takiego znajduje...
Więc np dawidos170 ma rację.

Żeby nie było, że jestem jakiś nieszczęśliwie zakochany- jak już mówiłem taki pogląd jest dość powszechny, toteż nie zdziwiłem się wcale wypowiedzią Poneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale po co wszyscy to robią latają za kobietami i odwalają takie cyrki??? Czy to z powodu reakcji chemicznych zachodzących w mózgu czy jak ??? Wiem że ludzie szukają tej tzw. drugiej połówki ale po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:17, Ziomuś SmS napisał:

No ok, ale po co wszyscy to robią latają za kobietami i odwalają takie cyrki??? Czy ty z powodu
reakcji chemicznych zachodzących w mózgu czy jak ???


tak, między innymi na pewno. z tego powodu, iż taką mamy naturę że kobiety nam się podobają i zabiegamy o ich względy. z tego powodu, choć to podświadomie pewnie, że gdyby nie one to i nas by nie było. ale to chyba oczywiste jest...
po to szukają drugiej połówki, żeby móc się dzielić z kimś sowim życiem, uczuciami, że pomóc komuś kiedy tego potrzebuję, żeby nie być samemu i umrzeć w zapomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się