gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 16:24, BANITA PL napisał:

Cholera nie chcę iść do wojska o podobno "Za mundurem panny sznurem" Nie ale nie wiem
dać jej jeszcze czas na zastanowienie czy nie? (Niewtajemniczonych zapraszam na stronę
[bądź 2] wcześniej)


Myślę, że najlepiej będzie jak sobie z nią dasz spokój. Dla was obojga będzie lepiej. Wydaje mi się że będzie mimo wszystko chciała za jakiś czas do Ciebie wrócić, co wtedy zrobisz to już od Ciebie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam w końcu zrobić? Czekać aż łaskawie odpowie? A może olać ją i znaleźć sobie następną? Szkoda tylko że z tą nic nie wyszło bo wydałem na sms''y z nią w kwietniu 80 zł gdy normalnie wydaje ok 10... ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 16:28, EmoDarius napisał:

Chłopak odpuść sobie, kolejna lekcja życia.Jak ona mówi że się zastanowi itp to znaczy
że ma cię w (_._) i na jakiś czas chce mieć od ciebie spokój, aż sobie nie odpuścisz.

Hm... nie wiem, może ja jakiś głupi jestem czy coś w ten deseń. Ale z zasady gdy dziewczyna powie "to" może oznaczać trzy rzeczy:
- Nie chce z Tobą być
- Ma na oku innego
- Targają nią różne uczucia (często sprzeczne).

Ja bym nie odpuszczał, ale nie warto podrywać na tak zwanego "natręta". Powoli z uczuciem. Dziewczyna nie zając, nie ucieknie. Jeżeli jednak nie wyjdzie, to najprawdopodobniej nie byliście sobie pisani.


Co do relacji damsko męskich. Mam już swoje lata (niedługo 18 na karku), ale jakoś nigdy nie miałem chcicy do dziewczyn jak większosć napalonych nastoletnich maczo debili. Jasne dziewczuny mi się podobają, ale żeby od razu lecieć do nich z kwiatkami, pchać się do nich drzwiami i oknami, nie dać im żyć i je duśic tylko dlatego, że "ty ją lubisz" i chcesz żeby była twoja. Apropo twoja... jak to brzydko brzmi. Tak można sobie nazywać rzecz, a nie istote rozumną jaką niewpątpliwe jest dziewczyna. Ale wracajmy do tematu.W zyciu byłem w 4 tak zwanych związkach... zawsze wydawało mi się że jak z nią będe to będzie super, mega lux git klan. Jednak zawsze, ale to zawsze musi się coś popsuć i zamiast super jest dennie. Nawet nie pamiętam w jaki sposób doszło do tego, że w związku z którąś z nich byłem, ale jestem w 100% pewny, że żadnej nie bajerowałem, nie śledziłe, nie prawiłem pustych komplementów czy coś w ten deseń. Jak narazie nie mam najmniejszej ochoty mieć dziewczyny (kurde, zawaliłem napisałem tak jakby dziewczyna była rzeczą...), ale przyjaciółke zawsze bardzo chciałem mieć, jak narazie naszczęscie taką mam i bardzo się z tego ciesze. Do tego ona jest już "zajęta" więc napewno z tego nic nie będzie (na szczęscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:53, BANITA PL napisał:

To co ja mam w końcu zrobić? Czekać aż łaskawie odpowie? A może olać ją i znaleźć sobie
następną? Szkoda tylko że z tą nic nie wyszło bo wydałem na sms''y z nią w kwietniu 80
zł gdy normalnie wydaje ok 10... ale cóż...


Znaleźć sobie następną... A co, tak koniecznie chcesz mieć dziewczynę, tylko żeby była?
Ja bym na Twoim miejscu odpuścił, i poczekał jak się sytuacja potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to aby mieć kogoś tylko po to żeby mieć ale fajniej jest jak się ma kogoś naprawdę bliskiego z kim można pogadać, przejść się po parku czy powierzyć mu swoje sekrety... Wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich potrzeb wystarczy przyjaciółka :p uwierz mi,to się udaje,bo sam mam 2 bardzo bliskie koleżanki/przyjaciółki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:53, bialas.102 napisał:

dlaczego kobiety się tutaj nie wypowiadają? xD

wypowiadaja poczytaj 649 stron to znajdziesz posty dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:53, BANITA PL napisał:

To co ja mam w końcu zrobić? Czekać aż łaskawie odpowie? A może olać ją i znaleźć sobie
następną? Szkoda tylko że z tą nic nie wyszło bo wydałem na sms''y z nią w kwietniu 80
zł gdy normalnie wydaje ok 10... ale cóż...

Uwierz mi na takie coś nie warto tracić kasy... Ile masz lat 14? Jak ponizej 18 to nawet nie warto kasy na laski marnować .. większej oto mi chodzi. Bo potem jak nic nie wyjdzie będziesz sobie w brodę pluł ,że wydałeś tyle kasy na marne ... To jest najgorsze. Nie poszukuj teraz desperacko dziewczyny bo to nie działa ... Uwieżrz próbowałem tak samo jak Ty i było gorzej niż źle. Teraz sobie poczekam do 18 i się troche przygotuje na spotkania z paniami i będzie gites. Nie warto marnować puki co sobie życia. Bo to wielkie ograniczenie. Pewnie ,że to fajnie miec dziewczynę móc się z kimś pokazać itp. itd. ale to nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz sobie poczekam do 18 i się troche przygotuje na spotkania

Dnia 27.05.2008 o 21:13, mlynar911 napisał:

z paniami i będzie gites.


Heh, czemu akurat do 18 ? Prawna granica dorosłości, to jednak nie granica "uczuciowa". Podam przykład - mój brat zaczął chodzić ze swoją dziewczyna, gdy miał 16 lat, a ona miała lat 15. Teraz mój brat ma lat 19 i wybiera się na studia, ona zaś lat 18 i w przyszłym roku będzie podchodzić do matury. Początkowo każdy myślał, że to kolejny chwilowy związek dwojga nastolatków. Nikt się nie spodziewał, ze tych dwoje nastolatków wejdzie razem w dorosłość, a ich uczucie będzie się dalej rozwijać. W końcu 90% par w ich wieku chodziła za sobą miesiąc, dwa, czasem pół roku, a potem koniec.

Chociaż z pewnością okres studiów mojego brata, a następnie jego dziewczyny, będzie dla nich prawdziwym okresem próby.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 12:32, BANITA PL napisał:

Panowie... Panie.... jakiś czas temu pisałem że udało mi się znaleźć dziewczynę....


Przeczytałem, poprosiłeś o radę i oto jestem <buf, mały obłoczek dymu>
Z tego co wyczytałem to musi być jakieś nieporozumienie ... w sensie ta znajomość. Bo jak może jednego dnia chcieć, a drugiego Tobą gardzić ? Rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale nie aż tak. Widać Cię okłamała, moim zdaniem nie jest w takim razie właściwą osobą, zwłaszcza jeśli Cię nie szanuje. Myślę, że powinieneś sobie odpuścić - już niczego nie zmienisz, a widać nie była Tobie pisana. Zapomnij, nie wróci moim zdaniem, poza tym widać to po jej zachowaniu. Przecież to nie do pomyślenia ! :/

Świat jest pełen pięknych i wspaniałych dziewczyn, ale trzeba cierpliwości, niestety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że widzisz mi chodziło bardziej o te 18 lat w kwestii prawnej ;] Bo nie pójdziesz do klubu czy baru mając 16 lat i się nie napijesz tak? ;] Chociaż tak naprawdę nic mi nie przeszkadza teraz się spotykać. Chociaz mając 18 lat i dowodzik czułbym się pewniejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:46, mlynar911 napisał:

Tylko ,że widzisz mi chodziło bardziej o te 18 lat w kwestii prawnej ;] Bo nie pójdziesz
do klubu czy baru mając 16 lat i się nie napijesz tak? ;]


Nie. Pójdę i się napiję. Bez problemu.

Dnia 27.05.2008 o 21:46, mlynar911 napisał:

Chociaz mając 18 lat i dowodzik czułbym się pewniejszy
;]

Daj spokój :| plastikowa karta ma Ci dodać pewności siebie ? To niczego nie zmienia oprócz tego,że będziesz mógł kupić alkohol i papierosy w większej ilości sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 06:39, dawidos170 napisał:

To niczego nie zmienia oprócz
tego,że będziesz mógł kupić alkohol i papierosy w większej ilości sklepów.

I właśnie głównie o to mi chodzi ;p Bo ostatnio coś ze sprzedawcami się stało i w kilku sklepach nie sprzedaja. Chociaż kiedyś było to bezproblemowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 07:32, mlynar911 napisał:

> To niczego nie zmienia oprócz
> tego,że będziesz mógł kupić alkohol i papierosy w większej ilości sklepów.
I właśnie głównie o to mi chodzi ;p Bo ostatnio coś ze sprzedawcami się stało i w kilku
sklepach nie sprzedaja. Chociaż kiedyś było to bezproblemowe ;]

Widzę, że chodzi ci tyklo o kupno alkoholu. Zawsze możesz znaleźć sobie pełnoletnią dziewczynę, ja znam parę takich związków. No chyba, że masz 15 lat, to raczej ciężko będzie dla obojga znaleźć siebie. A poza tym czy ty musisz pić? Ja tam dotykam alkohol 2 razy w roku i żyję i do tego mam ładną cerę i jestem z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sory, chłopcy, ale mi chodziło o najświeższą część dysputy. Czy na tej stronie wypowiedział się użytkownik z różowym znaczkiem? Nie. ;)

Dlatego też zwracam się do kobiet: pomóżcie biednym forumowiczom. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 07:32, mlynar911 napisał:

> To niczego nie zmienia oprócz
> tego,że będziesz mógł kupić alkohol i papierosy w większej ilości sklepów.
I właśnie głównie o to mi chodzi ;p Bo ostatnio coś ze sprzedawcami się stało i w kilku
sklepach nie sprzedaja. Chociaż kiedyś było to bezproblemowe ;]


Ehh młody :P Tak jak kolega powyżej napisał znajdź starszą ;) Ewentualnie wbijaj się na imprezy i podrywaj starsze bądź proś by Ci kupiły na słodkie oczka ;) To zadziała w większości przypadków. A co do sklepów - też tak miałem,że w pewnym momencie przestali sprzedawać - może ktoś w pobliżu miał kontrolę bądź zabrali mu koncesję i stąd te obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A poza tym czy ty musisz pić? Ja tam dotykam alkohol 2 razy w roku i

Dnia 28.05.2008 o 09:49, Dominik000 napisał:

żyję i do tego mam ładną cerę i jestem z tego zadowolony.


No to fajnie. Jednak niektórzy lubią sobie wypić czy to piwo czy coś mocniejszego. Ja żyję chociaż bywa,że dotykam alkohol dwa razy w ciągu dnia i też niebrzydki jestem... Jak ktoś lubi to niech pije - byle z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się