gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 18:47, Dominik000 napisał:

W pracy jedna dziewczyna zaczyna mówić do mnie "bejbe" . Jak mówię jej aby wsadziła
mięso mc chickena do tortilli i zwinęła ją. To mi odpowiada "dobra bejbe" Raz to mnie
w tyłek klepnęła. Ale u mnie nie ma szans, poza tym to na razie nie chcę mieć dziewczyny.
I to tak od razu po jednym dniu pracy! Nawet mnie nie zna.


Zrób tak:
ona: (...), bejbe
Ty: a może frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 10:48, Lasca napisał:

Ty: a może frytki do tego?


Mwuahahaha ;) Dobre ;P

Dominik ileś tam ;) - pewnie chce z Ciebie pożartować, jak nie wystraszyć :) Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:47, Dominik000 napisał:

W pracy jedna dziewczyna zaczyna mówić do mnie "bejbe" . Jak mówię jej aby wsadziła
mięso mc chickena do tortilli i zwinęła ją. To mi odpowiada "dobra bejbe" Raz to mnie
w tyłek klepnęła. Ale u mnie nie ma szans, poza tym to na razie nie chcę mieć dziewczyny.
I to tak od razu po jednym dniu pracy! Nawet mnie nie zna.


ale generalnie jakie Ty perwersyjne polecenia jej wydajesz
"Włóz mięso"
"zawiń tortille"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:03, Lasca napisał:

> W pracy jedna dziewczyna zaczyna mówić do mnie "bejbe" . Jak mówię jej aby wsadziła

> mięso mc chickena do tortilli i zwinęła ją. To mi odpowiada "dobra bejbe" Raz to
mnie
> w tyłek klepnęła. Ale u mnie nie ma szans, poza tym to na razie nie chcę mieć dziewczyny.

> I to tak od razu po jednym dniu pracy! Nawet mnie nie zna.

ale generalnie jakie Ty perwersyjne polecenia jej wydajesz
"Włóz mięso"
"zawiń tortille"

No tak właśnie. Czasem też "wstaw 6 mięs do pikantnego do frytury bo mamy już mało". W moich poleceniach nie ma ani trochę erotyzmu. A ona ciągle "dobra bejbe ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie Wasze posty poczytałem. Macie doprawdy straszliwe problemy :P Jak Was dziewczyna klepie w tyłek to jej szybkim ruchem skręćcie sutki (koniecznie dwa naraz dla lepszego efektu!). Ja ogólnie ostatnio jestem strasznie wkurzony. Wręcz się we mnie gotuje. Wszystko przez robotę - ciężką i stresującą (ale dobrze płacą). Muszę się hamować żeby nie wybuchnąć. Z tego też powodu nie próbuję żadnych bliższych kontaktów z dziewczynami, bo wiem że podczas ataku agresji mógłbym jej powiedzieć coś ''nieprzyjemnego'' lub odwinąć w pysk. W środę jak tylko skończy mi się zmiana idę do klubu schlać się do nieprzytomności. Biorę dwóch kolegów, żeby mnie przystopowali jakbym zaczął jakieś niekontrolowane jazdy robić.

Powodzenia w miłości dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:55, Kapizak1 napisał:

Heh, laska się z Ciebie nabija, a ty to na serio bierzesz :D

Ja to na serio biorę? Gdzie to wyczytałeś. I co według ciebie znaczy, że to na serio biorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 12:13, KannX napisał:

Powodzenia w miłości dzieciaki :)


O, o! Patrzcie! "Dorosły" się odezwał. Taki co gotów jest "odwinąć w pysk" dziewczynie, a na niepowodzenia stosuje "schlanie się do nieprzytomności"...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 12:20, Dominik000 napisał:

Ja to na serio biorę? Gdzie to wyczytałeś. I co według ciebie znaczy, że to na serio
biorę?


brać na serio - wierzyć w coś co jest udawane/nieprawdziwe :P

A najlepszym dowodem na to, że bierzesz na serio jej zachowanie jest to, że tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin forum czytales? Juz raz ci skasowalem twojego avatara, bo reklamuje pewna siec telefoni komorkowej. Ty go dales znowu wiec tym razem ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:44, Bartek Owczarek napisał:

O, o! Patrzcie! "Dorosły" się odezwał. Taki co gotów jest "odwinąć w pysk" dziewczynie,
a na niepowodzenia stosuje "schlanie się do nieprzytomności"...:P

Trafisz za to do Piekła... Tak apropo to KannX, jest dorosły :P

A co do tematu : w mojej nowej klasie większość dziewczyn wygląda jakby były z jakiegoś parku jurajskiego... ale z 3, 4 są nawet nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:52, RRohen napisał:

> O, o! Patrzcie! "Dorosły" się odezwał. Taki co gotów jest "odwinąć w pysk" dziewczynie,

> a na niepowodzenia stosuje "schlanie się do nieprzytomności"...:P
Trafisz za to do Piekła... Tak apropo to KannX, jest dorosły :P

A co do tematu : w mojej nowej klasie większość dziewczyn wygląda jakby były z jakiegoś
parku jurajskiego... ale z 3, 4 są nawet nawet :P

U mnie w nowej klasie połowa dziewczyn jest ładnych a nawet bardzo ładnych , normalnie poszczęściło mi się trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związki wewnątrz klasy są b. trudne do utrzymania i w ogóle b. nieciekawe. Wystarczy, że się pokłócicie, to nie dość, że cała klasa wie, to jeszcze nie masz jak unikać partnera/partnerki :| często nie ma jak wytrzymać psychicznie. No i w dodatku ok. 6h dziennie razem ze sobą + czas po szkole to często za dużo w tym wieku i po prostu związki się rozsypują. Ale za to jak ma się kilka ładnych dziewczyn w klasie to chociaż popatrzyć można ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:47, Bartek Owczarek napisał:

> Ja to na serio biorę? Gdzie to wyczytałeś. I co według ciebie znaczy, że to na serio

> biorę?

brać na serio - wierzyć w coś co jest udawane/nieprawdziwe :P

A najlepszym dowodem na to, że bierzesz na serio jej zachowanie jest to, że tu piszesz.

Tu są sprawy damsko męskie więc mogę pisać o czym chcę z tym związanym. Nie tylko o poważnych sytuacjach. Zresztą już tam nie będę pracował bo się przenoszę do innego McDonald''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:34, Dominik000 napisał:

Tu są sprawy damsko męskie więc mogę pisać o czym chcę z tym związanym. Nie tylko o poważnych
sytuacjach. Zresztą już tam nie będę pracował bo się przenoszę do innego McDonald''s.


i na co tyle darcia kołdry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 22:22, Lasca napisał:

> Tu są sprawy damsko męskie więc mogę pisać o czym chcę z tym związanym. Nie tylko
o poważnych
> sytuacjach. Zresztą już tam nie będę pracował bo się przenoszę do innego McDonald''s.


i na co tyle darcia kołdry?

Ja drzeć kołdry nie zacząłem. Odpowiadam. No może to trochę przeciągałem, ale ciekawiło mnie z kąd Bartek owczarek wywnioskował, że ja to na serio biorę. Ona tak się do mnie odzywała a ja to tak po prostu tu napisałem, aby pokazać jakie mogą być dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza sytuacja dziewczyna lata z markerem i koci ludzi a koledzy dla zwały powiedzieli że ja chce kota.
Podszedła do mnie spoglądnęła na mnie i prosto w oczy powiedziała :
O FUJ !
To chodziło o mój pewnie wygląd a niby dziewczyny sa slodkie delikatne i grzeczne -.- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie powiesz, ze aż tak z tobą źle.
A tak w ogóle to dziewczyny są takie i takie, dlatego ja wole zadawać się z tymi spokojnymi a nie z tymi no z pod bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się