gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 23:02, Budo napisał:

ale to jak zakochać się w śmiertelnym wrogu.


I nie czujesz tego dreszczyku emocji? ;]

Ja tam nigdy nie zakochałem się w nauczycielce, może dlatego, że dopiero wychowawczyni w gimnazjum była naprawdę ładna. Tylko, że po 3 miesiącach poszła na zwolnienie, bo była w ciąży i już nam jej nie oddali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 07:46, rick90 napisał:


> ale to jak zakochać się w śmiertelnym wrogu.

I nie czujesz tego dreszczyku emocji? ;]

Ja tam nigdy nie zakochałem się w nauczycielce, może dlatego, że dopiero wychowawczyni
w gimnazjum była naprawdę ładna. Tylko, że po 3 miesiącach poszła na zwolnienie, bo była
w ciąży i już nam jej nie oddali. :P


Po co komu jakaś nauczycielka?? skoro w szkole dookoła pełno ładnych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 23:02, Budo napisał:

....., ale to jak zakochać się w śmiertelnym wrogu. Wiecie o co mi chodzi :)


Nie koniecznie to musi być śmiertelny wróg :)
jeśli idzie się dogadać i nie jest wredna a do tego atrakcyjna to można się zakochać ale za zwyczaj nic z tego nie będzie. W końcu nauczycielka też człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 01:09, Xlol1 napisał:

Może być to zauroczenie, w końcu każdemu hetero spodoba się w ładna laska ;] Ale może
się zakochałeś. Może to twoja wybranka życia X


Wybranka życia...eh...chciałbym, ale trudno tak powiedzieć o kimś kto ma męża i dziecko :) Może gdybym miał 20 lat więcej i spotkał się z nią wcześniej w życiu to może...a tak to mogę tylko podziwiać jej urodę i z tego się cieszę :)

--> Nat-Sem

Z czego połowa pije i pali...dziękuje za takie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Starałem sie moja sytuacje zobrazować jak najlepiej.Jedno wiem na pewno....nikogo

Dnia 29.10.2008 o 11:26, FerraEnzo napisał:

jeszcze tak nie kochałem;)

Cóż... dziwna sprawa. Niby dziewczyna mówi, że lubiła się zabawić i kręcić z dwoma jednocześnie, ale z drugiej strony mówi też, że się zmieniła. Co do tych ukrytych ukłuć zazdrości - zawsze takie coś przechodzi przez głowę. To jest w naszej podświadomości. Ja jeszcze nie miałam tak, że mam chłopaka i nie odczuwam raz na jakiś czas drobnego ukłucia zazdrości. Albo podejrzliwości. To nie znaczy jednak, że chłopakowi nie ufam, czy poddaję w wątpliwość to co mówi. To jest co innego niż np. robienie awantur o byle co. A co do Twojej sytuacji... może porozmawiaj z nią na poważnie. Skoro ona się przed Tobą otworzyła to i Ty otwórz się przed nią. Przynajmniej mnie się to wydaje jakieś logiczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 19:20, mała16 napisał:

Albo podejrzliwości. To nie znaczy jednak, że chłopakowi nie ufam, czy poddaję w wątpliwość


Raczej każdy ma takie chwilę zwątpienia ale to wcale nie świadczy źle.Bo widać że Ci zależy,zreszta sam tak mam ;) Co nie oznacza brak ufności,bo ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony całkowity brak "zazdrości" może oznaczać, brak zainteresowania swoją "drugą połówką" a to też niedobrze. Trzeba po prostu uważać, lub znaleźć "złoty środek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 20:22, Infes napisał:

Raczej każdy ma takie chwilę zwątpienia ale to wcale nie świadczy źle.Bo widać że Ci
zależy,zreszta sam tak mam ;) Co nie oznacza brak ufności,bo ufam.

Wiadomo. Nie chodzi mi tutaj bynajmniej o taką zazdrość typu robienie awantur, sprawdzanie telefonu, czy ciągłe pytania: "gdzie wczoraj byłaś, skoro nie mogłaś się ze mną spotkać?". Chodziło mi raczej o to drobne ukłucie zazdrości, które występuje w nas podświadomie. Wiadomo, że takie coś występuje zazwyczaj, gdy nasza luba (w moim przypadku luby :)) rozmawia z płcią przeciwną. Zabronić przecież rozmów z kolegami jej nie możesz, ale ukłucie dość często się pojawi. Nie znaczy to jednak, że zaraz pójdziesz do niej z awanturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 22:25, rafisport napisał:

Teraz pora na mnie :) Mam pytanie. Czy zdarzyło się komuś z Was zakochać w nauczycielce,
czy tylko ja jestem jakiś inny?


Mi się zdarzyło ale miałem... 8 lat (1 albo 2 klasa podstawówki więc normalka), zależy od tego w jakim Ty jesteś wieku, a w jakim nauczycielka, poza tym mam nadzieję że chociaż jakąś młodą sobie wybrałeś, hehe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 21:54, oOreVenOo napisał:

Mi się zdarzyło ale miałem... 8 lat (1 albo 2 klasa podstawówki więc normalka), zależy
od tego w jakim Ty jesteś wieku, a w jakim nauczycielka, poza tym mam nadzieję że chociaż
jakąś młodą sobie wybrałeś, hehe. :P


Chodzę do drugiej gimnazjum,a nauczycielka ma 35 :D Ale dla mnie to idealny wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 23:32, rafisport napisał:

Chodzę do drugiej gimnazjum,a nauczycielka ma 35 :D Ale dla mnie to idealny wiek :)


To zanim osiągniesz wiek zbliżony do wieku idealnego, to Twoja wybranka będzie idealnie stara i zużyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:16, Logan10 napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, jak lubicie być podrywane na imprezach, w jaki sposób ?


Trafne pytanie ;) też się do niego dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:16, Logan10 napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, jak lubicie być podrywane na imprezach, w jaki sposób ?


A nie wydaje Ci się że każda kobieta inaczej reaguje na dany podryw. Zależy jaka ta dziewczyna jest. Bo jedna woli wprost np. a inna woli inaczej(być poderwana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:16, Logan10 napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, jak lubicie być podrywane na imprezach, w jaki sposób ?


To zależy jaka to impreza i gdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:16, Logan10 napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, jak lubicie być podrywane na imprezach, w jaki sposób ?

Nie każdej dziewczynie dobrze kojarzy się podryw imprezowy. Sam wiesz jakie są stereotypy - zwykle faceci podrywający na imprezach chcą dziewczynę na raz. No i nie zawsze wartościową dziewczynę spotkasz na imprezie. Niektóre nie lubią tej formy rozrywki. Nie ograniczaj się do imprez.

Już nie mówię o tym, że każda dziewczyna reaguje inaczej. Skąd wiesz, że tej, którą chcesz poderwać spodoba się podpowiedziana Ci tu metoda? Dlatego ja nie podpowiem żadnej. No, może poza tym - bądź sobą. Lepiej jak zobaczy, że choć nie jesteś idealny to masz swoją osobowość niż jak zobaczy wykreowany ideał z wyuczonymi formułkami "masz piękne oczy!". Żeby tylko oczu z uszami nie pomylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 18:12, mała16 napisał:

Nie każdej dziewczynie dobrze kojarzy się podryw imprezowy. Sam wiesz jakie są stereotypy
- zwykle faceci podrywający na imprezach chcą dziewczynę na raz. No i nie zawsze wartościową
dziewczynę spotkasz na imprezie. Niektóre nie lubią tej formy rozrywki. Nie ograniczaj
się do imprez.


Od razu będziesz wiedzieć czy dzięwczyna na jeden raz czy nie. Choć nie które po prostu nie mają nic przeciwko podrywowi na imprezach, to i tak będzie wiadomo czy dziewczyna myśli o dłuższej znajomości czy tylko na jedną noc. Ja tam osobiście nie wiem co o takich podrywach myśleć bo to większość o tych kobitek zależy czy jej się spodoba taki sposób czy nie,bo jak nie to Cię spławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was prośbę ... Spodobała mi się pewna dziewczyna, trochę z nią popisałem smsy i nie wiem gdzie ją zaprosić na pierwszą randkę. Macie jakieś propozycje ? "Pizza, kino" odpada. Chciałbym jakiś oryginalny pomysł. Fundusze 25/30 złotych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się