gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

Fajnie, że za wzór stawiasz nam ptaki :D

Przykład z ptakami monogamicznymi obala myśl, że homoseksualizm jest przeciwny naturze i że jakiś gatunek miałby przez niego wyginąć.

Co do reszty, trochę to zabawne, że człowiek używający takich słów jak zboczenie, wynaturzenie itd. uważa, że nie jest uprzedzony. Piszesz, że widok dwóch obejmujących facetów cię odpycha. Z mojej strony, taki widok to dokładne przeciwieństwo tego, co mi się podoba, ale ja z tym jakoś nie mam problemów. Czy nie dlatego jesteś przeciwnikiem parad – czyż nie byłoby najlepiej, jakbyśmy się przed tobą chowali po piwnicach?

@Dark Templar

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

Najlepiej zabronić wszystkim posiadania własnego zdania... I każdą negatywną
opinię o homoseksualistach nazwać "atakiem".

Trudno nazywać inaczej stosowanie określeń typu „zboczenie” czy „wynaturzenie”. No chyba że tylko jedna strona ma prawo do używania obraźliwych słów, a gdy się takie postępowanie nazwie po imieniu, zaraz zaczyna się powoływanie na wolność słowa i insynuowanie, że się ją próbuje odebrać...

@Tokix

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

Ale to nie jest "własny pogląd" to jest zaburzenie człowieczeństwa .
Mężczyzna, jak i kobieta jest swego rodzaju połówką, która do spełnienia potrzebuje płci przeciwnej.
Niestety dwie te same połówki, nie mogą ze sobą poprawnie funkcjonować .

Co ma znaczyć „zaburzenie człowieczeństwa”. Jakaś nowomowa mająca na celu zmieszanie z błotem wszystkiego, czego się nie rozumie?
No i cóż za poetyckie słowa o "dwóch połówkach". Ja już swoją znalazłam. Tak się złożyło, że jest tej samej płci.
A propos w kwestii "jakości" związków homo i hetero:
http://www.eurekalert.org/pub_releases/2008-01/apa-elo011708.php

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

IMO. Homoseksualizm powinno się leczyć.

Jak, skoro nie jest to choroba, a próby zmieniania orientacji seksualnej u gejów i lesbijek spaliły na panewce?

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

Nie tylko zważając na przyrost naturalny (który i tak jest ubogi),

Skoro należy za wszelką cenę dbać o przyrost naturalny, to może zalegalizować gwałty i zmuszać kobiety do porodów raz w roku?
Ale skoro już żyjemy w demokratycznym państwie prawa, a nie totalitarnej dyktaturze, to może po prostu umożliwić bez przeszkód korzystanie ze sztucznego zapłodnienia?

Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

ale na sam fakt, do czego stworzono dwie, całkowicie inne płci .

Nie tobie decydować, do czego jestem stworzona jako kobieta. Matka Natura stworzyła ludzi dzieląc ich na dwie płcie, po czym zadecydowała, że większości będą się podobać przedstawiciele przeciwnej płci, a części przedstawiciele tej samej płci. Nie rozumiem, czemu tak trudno niektórym to po prostu zaakceptować? Boicie się, że gdyby tak się stało, mogło by to was nagle wciągnąć?

Jeśli będziecie chcieli kontynuować tą dyskusję, to prosiłabym, abyście to zrobili we właściwym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&u=6658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 22:09, Tokix napisał:


Czy myślicie, że po latach, mimo biegu czasu, uczucie do danej osoby, dalej gdzieś w
głębi może istnieć ?


A jak sądzisz, skąd się wzięło powiedzenie ''stara miłość nie rdzewieje''? (= Oczywiście, że może. Drobne zastrzeżenie: *prawdziwa* miłość - jak to już napisała Marlen. I jest jeszcze kwestia okoliczności towarzyszących - rozstanie? w jakich okolicznościach? codzienne kontakty? jakie? itp itd
Ale pewnie, ze może. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kur/../ !
Tutaj sie parada równości zrobiła !
Homoseksualizmowi mówię nie !
ot co ...: )

Dobra ... Nie ryjcie więcej tutaj beretu ... Homo to zuo !
Jestem tolerancyjny ... Ale do pewnej granicy :P
Po prostu brzydzi mnie to .

Spoiler

Hej, stykniemy się końcówkami ? : >


fu .

Calia - Jeżeli Ci to schlebia, możemy kontynuować konwersację ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 22:48, Tokix napisał:

Calia - Jeżeli Ci to schlebia, możemy kontynuować konwersację ;D


Z miłą chęcią ;) Cóż jeszcze takiego jest ładnego czego nie drukują w plejbojach bo myślą, że jest brzydkie? ;> (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zwrócić uwagę, że ten wątek nosi tytuł: "Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie" i prosiłabym o powrót do meritum, aby nieporozumień nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:36, Budo napisał:

Dziewczyny i faceci, czyli relacje damsko-męskie, męsko-damskie, damsko-damskie i ee
może tyle starczy xD

Definitywnie starczy, bo jeszcze byś się posunął za daleko, Budo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dłonie ponoć duże :D ale mi osobiście A75 całkiem odpowiada ^^ B też miłe ;) C to max... więcej to już cycuch. Bez obrazy Panie z C>

@Calia
normalne kobiety są najładniejsze!

@Budo
kończymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:02, Mr.Kubu napisał:

Ee... Jakoś zbytniego sensu w tym co tu napisałeś nie widzę. Ja jako osoba wierząca wiem,
czego Bóg oczekuje od związku miedzy kobietą i mężczyzną,


Mylisz jedną, ale bardzo istotną rzecz. Nie "wiesz" tylko "wierzysz, że". Jeśli uważasz, że Bóg czegoś oczekuje od ludzi to wchodzimy w kwestie wiary, a tu z definicji nie da się niczego udowadniać. Ty wierzysz w taki zestaw wartości, a są na świecie kultury w których wielożeństwo jest normalne i wg ich wiary jak najbardziej podoba się Bogu. Są takie, gdzie legalne i uznawane przez Boga są rozwody. Istnieją ludzie, którzy wierzą że Bóg pozwala im na np. zabicie dziewczyny, bo się przespała z chłopakiem. Wszyscy wierzą, że to ich poglądy są tymi właściwymi i że Bóg tak stworzył świat. No i fajnie, każdy może mieć poglądy jakie chce, ale na podstawie swojej ideologii nie można niczego dowodzić. Możesz napisać, że uważasz, że związek między dwiema osobami tej samej płci jest zboczeniem, ale żeby przyjąć Twój "dowód" trzeba również przyjąć Twój zestaw aksjomatów, a tak się składa, że zdecydowana większość ludzi na świecie ma inny.
Dlatego o związkach jak najbardziej możemy porozmawiać, ale prosiłbym by w to nie mieszać ideologii, ani tym bardziej czegokolwiek dowodzić na jej podstawie. Ja mam inną, Bóg w którego wierzę wygląda trochę inaczej, a jak się zaczniemy w to wgłębiać, to zrobi się całkowity offtop, o ile nie flame war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadacie się z taką wiedzą (a raczej takim tonem) o związkach homoseksualnych jakbyście w jakimś byli i się nie udał, stąd taka gorycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna napisała mi żebym przemyślał czy chcę z nią być i dał jej odpowiedź. Dziwne to jest gdy godzinę przed tym powiedziała, że jej zależy na mnie, jestem dla niej najważniejszy i nie chce mnie stracić. Odpowiedziałem, że również jest dla mnie najważniejsza. Jeszcze wcześniej napisała, że straciła przyjaciółkę i że jeśli chce może mi wszystko wyjaśnić ale też zapytała się czy będe w stanie ja pocieszyć. Odparłem na to żeby nie mówiła, że samo przejdzie oraz powiedziałem, że zachował bym się jak ciota gdybym ją bardzo dużo pocieszał na siłę. Ona następnie zadała pytanie przez sms czy ją kocham - chciała mnie sprawdzić. Odpowiedziałem, że za 1 razem nie będe wyznawał tego przez sms i nic nie mogę napisać. Ona następnie odpowiedziała, że cieszy się, że nie jestem takim idiotą co wyznaje uczucia przez sms.
Czuję, że ona mnie sprawdza, mam takie wrażenie albo już sama nie wie co robi ale jednak dam odpowiedź, że chcę z nią być. Dla mnie to jakieś dziwne wszystko było ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może to być przez to że straciła bliską przyjaciółkę, i chce sie upewnić czy ja kochasz czy nie bo jeśli nie to będzie miała dwa doły za jednym zamachem, i zapewne było by jej lżej, moim zdaniem powinieneś sie z nią spotkać i wyznać co do niej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 11:12, Budo napisał:


Bo one są dziwne, przyzwyczaj się ;]


Co konkretnie rozumiesz przez ''one''? ;] ;> q=

Ratefi Fakt, że niektóre dziewczyny sprawdzają swoich facetów. Ale na ogół same nie wiedzą po co dlaczego ani według jakich kryteriów [= Dziwne, ale się zdarza. Cord ma rację - spotkaj się z nią, powiedz jej co czujesz, daj jej to *odczuć* - nie wiem czy lubi kwiaty czy inne takie historie, ale na pewno doceni Twoje wsparcie. Dziewczyny na ogół nie potrzebują jakiegoś wielkiego pocieszania. Raczej chodzi o przytulenie [takie długie tulenie, jeśli zajdzie potrzeba to i przyjmowanie łez na klatę], pogłaskanie, pocałowanie - taki znak, że jesteś obok i nie musi sobie ze wszystkim dawać rady sama. Babsztyle takich rzeczy potrzebują. Szczególnie, jeśli tracą przyjaciółkę. Dla takiego babsztyla to naprawdę *bardzo* poważna sprawa. Powodzenia! O ile dobrze Cię kojarzę to sensowny jesteś i do rzeczy, więc dasz se radę ;)

[Rzecz jasna uogólniam itp itd, żeby potem nie było roztrząsania każdego słowa, jak to się już zdarzało ;) A słowa babsztyl używam często również w określeniu do siebie - to żeby nie było, że kogoś obrażam ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:54, Calia napisał:


>
> Bo one są dziwne, przyzwyczaj się ;]

Co konkretnie rozumiesz przez ''one''? ;] ;> q=

Na pewno płeć przeciwną, od której jesteśmy uzależnieni.
Nie martw się, nie jesteś wyjątkiem i zaliczasz się do: "one" ;D

Dnia 25.12.2008 o 22:54, Calia napisał:


Ratefi Fakt, że niektóre dziewczyny sprawdzają swoich facetów. Ale na ogół same
nie wiedzą po co dlaczego ani według jakich kryteriów [= Dziwne, ale się zdarza. Cord
ma rację - spotkaj się z nią, powiedz jej co czujesz, daj jej to *odczuć* - nie wiem
czy lubi kwiaty czy inne takie historie, ale na pewno doceni Twoje wsparcie. Dziewczyny
na ogół nie potrzebują jakiegoś wielkiego pocieszania. Raczej chodzi o przytulenie [takie
długie tulenie, jeśli zajdzie potrzeba to i przyjmowanie łez na klatę], pogłaskanie,
pocałowanie - taki znak, że jesteś obok i nie musi sobie ze wszystkim dawać rady sama.
Babsztyle takich rzeczy potrzebują. Szczególnie, jeśli tracą przyjaciółkę. Dla takiego
babsztyla to naprawdę *bardzo* poważna sprawa. Powodzenia! O ile dobrze Cię kojarzę to
sensowny jesteś i do rzeczy, więc dasz se radę ;)

[Rzecz jasna uogólniam itp itd, żeby potem nie było roztrząsania każdego słowa, jak to
się już zdarzało ;) A słowa babsztyl używam często również w określeniu do siebie - to
żeby nie było, że kogoś obrażam ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:54, Calia napisał:

Co konkretnie rozumiesz przez ''one''? ;] ;> q=


No Wy- kobiety, dziewczyny, płeć tzw piękna ;]
A może nie?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to między kobietami jest przyjaźń? ja zawsze myślałem że "niby przyjaźń" póki nie pojawi się facet... a potem to jedna przez drugą stroszy piórka, kokietuje i taki tam brazylijski serial się robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:07, Budo napisał:

> Co konkretnie rozumiesz przez ''one''? ;] ;> q=

No Wy- kobiety, dziewczyny, płeć tzw piękna ;]
A może nie?! :p


Ale żeby tak od razu wszystkie do jednego wora?... Takie jazdy to ma raczej mniejszość...

Tokix:
>Na pewno płeć przeciwną, od której jesteśmy uzależnieni.
>Nie martw się, nie jesteś wyjątkiem i zaliczasz się do: "one" ;D

Część pierwsza była miła. Część druga mnie zdruzgotała. q= Czemu my niby takie dziwne jesteśmy?... I dlaczego od razu wszystkie?

czaja24:
>to między kobietami jest przyjaźń? ja zawsze myślałem że "niby przyjaźń" póki nie pojawi się facet... a potem >to jedna przez drugą stroszy piórka, kokietuje i taki tam brazylijski serial się robi;)

Za dużo się romantiki naoglądałeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się