gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?

A w czym Ci to przeszkadza? Skoro nie chcesz mieć dziewczyny, nikt Cię nie zmusza. To, że się któraś w Tobie zakocha(czyt. zauroczy) nie znaczy, że musisz się z nią wiązać. A już na pewno taki fakt nie przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?

13 latek daje porady jak rozkochać w sobie laski, a jednocześnie nie może sobie poradzić z ich odtrąceniem. Nie wiem, może przełóż sobie sznurek przez nos to się odkochają. Potrafisz w ogóle coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jej jak naprawdę robi się Big Maci lub inne śmieciowe żarcie z McD, wtedy z pewnością zwątpi i się odkocha. W ostateczności możesz dać jej do powąchania to coś na czym smaży się żarło w Macu.

;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owned ! :D

Dominik: Piszesz pseudo poradniki (Długości wiersza dla przedszkolaków), w których opisujesz, jak to trzeba się lansować oceną z angielskiego, a nie wiesz jak sobie poradzić z dziewczyną? Pokaż jej swoje posty na gram.pl , swoje blogi, i na pewno stwierdzi, że jesteś... Bardzo miłym chłopcem :).

Btw; Pokaż jej swój najnowszy wpis na blogu. Bo ,,chardkorem" takim jak Ty, to nie każdy może być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?


Zmień płeć? Nie, będzie jeszcze gorzej. Pokaż im, jak wspaniale robisz lody w McDonaldzie. To powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:14, Dzikq napisał:

Powiedz dziewczynie ktora Cie "gnebi" , ze ja kochasz. I po problemie.

A później, będzie płakać wieczorami(powie do mnie to krzycząc) że z nią nie chodzę skoro ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:36, xD_ominik napisał:

> Powiedz dziewczynie ktora Cie "gnebi" , ze ja kochasz. I po problemie.
A później, będzie płakać wieczorami(powie do mnie to krzycząc) że z nią nie chodzę skoro
ją kocham.

Coooo ty, zabije się. A jak będziemy mieli farta, to weźmie cię ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?

No to masz problem ;p zachowuj się jak cham ;d czyli bekaj, puszczaj wiatry itp itd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:40, mlynar911 napisał:

No to masz problem ;p zachowuj się jak cham ;d czyli bekaj, puszczaj wiatry itp itd xD

A potem to jedz w MC... ta >.< takie sprawy to po pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:40, mlynar911 napisał:

No to masz problem ;p zachowuj się jak cham ;d czyli bekaj, puszczaj wiatry itp itd xD

A jak się jej to spodoba to co? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?


Łzy śpiewają - Zabij się. ( http://www.youtube.com/watch?v=xxfqzx-sowI to jest gorsze od Blogasku 27 ;< ) Ja mam sprawdzone nieco mniej kontrowersyjne metody.

1. Zacznij grać w szachy. Kiedy dojdzie już do stosunku płciowego pomiędzy Tobą, a którąś z tych dziewczyn i popiszesz się "refleksem szachisty" ucieknie od Ciebie szybciej niż może Ci się wydawać :)

2. Zrób sobie operację plastyczną. Najlepiej zapragnij być murzynem. Wytatuuj sobie na czole wielką betoniarkę. I zapuść brodę do kolan.

3. Ubierz się w różową i niezwykle ciasną koszulkę. Najlepiej żeby widać Ci było pępek. Oczywiście pępek należy przekuć. A na głowie zrób sobie irokeza przychylonego nieco w lewo. Siły grawitacji, oddziaływanie międzycząsteczkowe... qmash, nie? Dodatkowo ogranicz do minimum kontakt z wodą.

4. Przyznaj się każdej dziewczynie, którą spotkasz, że kiedy byłeś mały, robiłeś to z subwooferem, bo zawsze przypominał Ci kobietę.

5. Weź duży rozbieg i walnij się głową w ścianę. Albo jesteś kolejnym zakompleksionym dzieciakiem, który kreuje się na maczo, który na widok kobiet ma mokre nogawki, albo jesteś za przeproszeniem głupi :) Nie wiem kto na siłę odtrąca od siebie kobiety... internet - on zabił tylu ludzi :(

Reasumując. Parada równości w tym wypadku jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Może tam odnajdziesz ludzi, których nie będziesz chciał przepędzić? Wszakże gej to też człowiek... i zwykle też stroni od kobiet... Insynuacji tutaj nie ma. To rada od serca :) Skoro nie lubisz samic,szukaj wśród samców... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do dziewczyn (są tu jakieś? ;P). Czy dziewczyny mają jakieś chore i kompletnie sprzeczne zachowania? Otóż pewna niewiasta (ta konkretna ma 14 lat) jednego dnia ogląda się za mną i ciągle uśmiecha, a drugiego przechodzi jakby mnie nie było... Porąbane ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

Pytanie raczej do dziewczyn (są tu jakieś? ;P). Czy dziewczyny mają jakieś chore i kompletnie
sprzeczne zachowania? Otóż pewna niewiasta (ta konkretna ma 14 lat) jednego dnia ogląda
się za mną i ciągle uśmiecha, a drugiego przechodzi jakby mnie nie było... Porąbane ;D.

Na to wbrew pozorom może Ci lepiej odpowiedzieć facet, bo one w zasadzie nie wiedzą o co im chodzi, bo o nic nie chodzi. A chodzi o to (:D), że w tym wieku zarówno po jednej jak i po drugiej stronie pękającej barykady wróg chce lepiej poznać wroga zanim będzie za późno i barykada pęknie całkowicie.
Chłopcy próbują nowych sztuczek na podboje, a dziewczyny się bunkrują i raz zapraszaja w zasadzkę a raz otwarcie spławiają dzieki czemu poznają wasze reakcje. Czasami nie jest to miłe, ale one już są takimi podświadomymi empirystkami. Chcą poczuć ten moment gdy zaczynasz błagać/płakać itd. oraz chcą poczuć granicę twojego szczęścia, a także determinacji, co daje im bazę wiedzy wejściowej na późniejsze bardziej poważne związki i bardziej doświadczonych adoratorów.
Tak - to całkowicie normalne - choć często przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy dziewczyny mają jakieś chore i kompletnie

Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

sprzeczne zachowania?

Tak ... niestety tak. ;-D
>Otóż pewna niewiasta (ta konkretna ma 14 lat) jednego dnia ogląda

Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

się za mną i ciągle uśmiecha, a drugiego przechodzi jakby mnie nie było... Porąbane ;D.

To nie jest porąbane ... to jest po prostu dziewczyna a one mają takie zachowania. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 15:37, edsonpele napisał:

Czy dziewczyny mają jakieś chore i kompletnie
sprzeczne zachowania?

Gdzieś Ty się uchował, że w wieku 15 lat zadajesz tak oczywiste pytania? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 15:53, Kukowsky napisał:

Gdzieś Ty się uchował, że w wieku 15 lat zadajesz tak oczywiste pytania? ;]

Rodzice mnie w piwnicy trzymali i jakoś z tydzień temu wypuścili na wolność ;P. A tak na serio to pytanie zadałem, nie bo nie wiedziałem, tylko żeby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Unikać Ojca mojej :D Przyszłej partnerki, chodzi aby z nim jeszcze tak głębiej nie rozmawiać, bo tak tylko wymianiamy między sobą takie słowa

Dzień Dobry
Jaki dziś mamy dzień (chodzi o pogodę)
Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej- Twoja wypowiedź jest jak bełkot jakiś... Nie martw się, jak będziesz tak rozmawiał jak piszesz na forum- nic nie wyniesie z Waszej rozmowy, czyli tak czy siak po sprawie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się