gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Gdybym przejął tok rozumowania "dziewczynka odzywa się do mnie, więc na pewno mnie kocha", to chyba bym myślał, że laski się o mnie biją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:35, Graszcz napisał:

Gdybym przejął tok rozumowania "dziewczynka odzywa się do mnie, więc na pewno mnie kocha",
to chyba bym myślał, że laski się o mnie biją

On zapewne tak mysli ;]. Jednak najprawdopodobniej napisał coś takiego, żeby pokazać jaki z niego Casanova na lewo i prawo, a tak naprawdę to musi wieszać kiełbasę na szyi, żeby chociaż psy na niego spojrzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:40, edsonpele napisał:

> Gdybym przejął tok rozumowania "dziewczynka odzywa się do mnie, więc na pewno mnie
kocha",
> to chyba bym myślał, że laski się o mnie biją
On zapewne tak mysli ;]. Jednak najprawdopodobniej napisał coś takiego, żeby pokazać
jaki z niego Casanova na lewo i prawo, a tak naprawdę to musi wieszać kiełbasę na szyi,
żeby chociaż psy na niego spojrzały...


Pewnie ta kiełbasa i tak nie pomaga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 11:35, xD_ominik napisał:

uważam że żadna w tobie nie była zakochana, może się jej tylko podobałeś i sam siebie
trochę za wysoko oceniasz.

No, nie to co ty, chodząca skromność. Brodząca w szejku śmietankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:35, Graszcz napisał:

Gdybym przejął tok rozumowania "dziewczynka odzywa się do mnie, więc na pewno mnie kocha",
to chyba bym myślał, że laski się o mnie biją



Hm... Wtedy by nie było ludzi samotnych, bo wszyscy by się kochali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:58, xD_ominik napisał:

Zna ktoś może sposób co zrobić aby dziewczyny się we mnie odkochiwały?

Skoro znasz "świetne" sposoby co zrobić aby się w tobie zakochać, to raczej problemów nie powinieneś mieć - rób wszystko odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba rada. Jeśli skończy chwalić się 5 i przestanie lamentować, że brakło mu 0.000001 do paska to może wyjdzie w miarę na ludzi i możliwe, że znajdzie parę dziewczyn, które będą chciały z nim normalnie rozmawiać (co oczywiście oznacza, że się zakochały). A chcecie czytać dalsze pytania "jak sprawić by dziewczyny przestały się o mnie bić"? ^^
A tak serio to okrutni jestescie, ale miałem radochę z czytania tego tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że z damskiego punktu widzenia nie ma zabawniejszego tematu na całym forum. Czytam te wasze posty i w 90% przypadków szczerze wątpię nie tylko, czy kiedykolwiek mieliście dziewczyny, ale wręcz czy jakakolwiek istota płci żeńskiej kiedykolwiek zamieniła z wami zdanie złożone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jak sie pogłaszcze kobietę za uchem to jest dodatkowa premia i można odkryć bonusowy poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:08, Blu napisał:

Czy to prawda że jak sie pogłaszcze kobietę za uchem to jest dodatkowa premia i można
odkryć bonusowy poziom?


Tak. Po jego przejściu otrzymujesz god mode na godzinę i masz szansę na losowego nowego członka drużyny, odwrotnie proporcjonalną do jakości posiadanego ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:08, Blu napisał:

Czy to prawda że jak sie pogłaszcze kobietę za uchem to jest dodatkowa premia i można
odkryć bonusowy poziom?

Checked - positive. Odkryłem to pewnego razu pod namiotem ;]
Ale potem możesz już nie mieć siły wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:46, xD_ominik napisał:


Dobra, sam wiem że przykłady złe podałem, ale warto się czymś pochwalić. Wież że się
we mnie kochają bo od czasu do czasu mówią mi że płaczą wieczorami że nie chcę z którąś
chodzić.

Człowieku, dziewczyna jak się kocha w chłopaku, to NIE powie ci wprost, że chcę z tobą chodzić etc - to chłopak musi jej to powiedzieć. Więc NA BANK była to ironia.
Albo sobie zmyśliłeś - bo twoimi poglądami na temat zdobywania dziewczyn to bym mógł sobie d*pę podcierać. To ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak jakiś gość na motocyklu po zmroku chce was zapytać jak dojechać do ________ to jadąc na rowerze krzyczycie ,,nie mam hamulców,nie mam hamulców" i zaczynacie pedałować...to takie smutne ;( przecież my chcemy tylko zapytać o drogę..coś takiego zdarzyło mi się już któryś raz ;f całe szczęście że niektóre z was chętnie udzielają odpowiedzi :P właściwie mam jakąś teorię...ale może powiesz coś ciekawego ;P
Blu
Słyszałem że poziom się otwiera ale w pewnych przypadkach otwiera się okienko z napisem ,,Program w wersji trial,przepraszamy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:25, PawelSuzuki napisał:

Dlaczego jak jakiś gość na motocyklu po zmroku chce was zapytać jak dojechać do ________
to jadąc na rowerze krzyczycie ,,nie mam hamulców,nie mam hamulców" i zaczynacie pedałować...to
takie smutne ;( przecież my chcemy tylko zapytać o drogę..coś takiego zdarzyło mi się
już któryś raz ;f całe szczęście że niektóre z was chętnie udzielają odpowiedzi :P właściwie
mam jakąś teorię...ale może powiesz coś ciekawego ;P


Kiepsko trafiłeś, nie jeżdżę na rowerze. I jak ktoś mnie o coś pyta to zazwyczaj odpowiadam. Ale zapoznaj nas ze swą teorią, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:21, booba napisał:

> A zamruczysz dla mnie?

nie tutaj, kochanie =)

Zwróciła się do mnie "kochanie"! Czyżby bóg faktycznie istniał?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się