gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

żołądek, nie zapominaj o żołądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Ja bym dodał "niektórzy" przed słowem faceci. Nie oceniaj z góry wszystkich, skoro nie wszystkich znasz.

Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

Zakochują się w pustych tandetnych lalach w różowym lateksie, żeby zaszpanować przed
kuplami, jacy to są fajni.

Akurat tutaj się z Tobą zgodzą. Większość teraz zamiast znaleźć prawdziwą połówkę/prawdziwie się Zakochać,prawdziwie PoKochać, szuka pustej "laluni" którą będą mogli się popisać przed innymi.

Gdyby głupota bolała to na tym świecie byłoby o wiele więcej bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że, jak zaznaczyłam, jest to parafraza do wcześniejszej wypowiedzi. Może wypadałoby prześledzić wątek i włączyć czujniki ironii...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujnik Ironii "off", now I just click to "ON". Ok, now I understand what She mean. A tak poważnie, wybacz. Źle zrozumiałem Twą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:43, Infes napisał:

Czujnik Ironii "off", now I just click to "ON". Ok, now I understand what She mean. A
tak poważnie, wybacz. Źle zrozumiałem Twą wypowiedź.


na FSM, jeśli już mamy szpanować znajomością angielskiego, to przynajmniej szpanujmy nią poprawnie -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:43, Infes napisał:

Czujnik Ironii "off", now I just click to "ON". Ok, now I understand what She mean. A
tak poważnie, wybacz. Źle zrozumiałem Twą wypowiedź.


Jakoś ten fakt przeboleję =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szapanować to mogę w szkole na lekcji j.angielskiego. Tutaj wolę pisać i rozmawiać niż jak to ująłeś "szpanować".

@booba
Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:43, Infes napisał:

Czujnik Ironii "off", now I just click to "ON". Ok, now I understand what She mean. A
tak poważnie, wybacz. Źle zrozumiałem Twą wypowiedź.


she means jak już :) sory, że się wtrąciłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:31, booba napisał:

Zauważ, że, jak zaznaczyłam, jest to parafraza do wcześniejszej wypowiedzi. Może wypadałoby
prześledzić wątek i włączyć czujniki ironii...?


Parafraza – swobodna przeróbka tekstu, która rozwija i modyfikuje treść oryginału, zachowując jednak jego zasadniczy sens.

>Dziewczyny są głupie (niestety...) a na dodatek strasznie puste.

>Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Jakoś nie widzę, żeby Twoje zdanie było przekładem oryginału. Ba, w ogóle, jedno zdanie mówi o dziewczynach, drugie o facetach, więc o parafrazie nie może być mowy. Jeśli chcesz, by inni dobrze Cię rozumieli używaj tylko tych słów, które rozumiesz.
Polecam wikipedię, słownik języka polskiego, porządne lektury.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:06, booba napisał:

> Dziewczyny są głupie (niestety...) a na dodatek strasznie puste.
>
> Zakochują się w szpanerach z włosami na żelu i szpanującymi fajną komórą itp.
>
> Żal mi takich dziewczyn. Chodzę do 2 klasy technikum a cały czas to widzę w szkole.
Normalnie
> ręce opadają. Szkoda. Kiedyś to były inne czasy. Żałuję, że matka mnie wcześniej
nie
> urodziła.

Faceci są głupi, na dodatek myślą penisem.

Zakochują się w pustych tandetnych lalach w różowym lateksie, żeby zaszpanować przed
kuplami, jacy to są fajni.

(parafraza, schowajcie szafot...)

Żal mi takich "facetów", jak ty.


No cóż chciałbym być taki jakiego mnie opisujesz.

Szkoda, że to nieprawda.

PS. Właśnie przez takie dziewczyny, które opisałem parę postów wyżej nigdy nie byłem z dziewaczyną :/ i pewnie nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:36, Rumcajsev napisał:

Dziewczyny są głupie, zostań homoseksualistą(nie gejem bo poprawność...)


Ok, dzięki za radę. Chyba będę musiał skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2009 o 09:13, Chlorofil napisał:

PS. Właśnie przez takie dziewczyny, które opisałem parę postów wyżej nigdy nie byłem
z dziewaczyną :/ i pewnie nie będę.

Czy dziewczyny są tylko w Twoim technikum. Nie wiem czy wiesz, ale wiele z nich można znaleźć, chociażby na... dworze! Kobiety nie sa już takie płochliwe jak łanie więc raczej nie uciekną jak do którejś podejdziesz. Na całą moją byłą szkołę, takie kompletne blachary policzyłbym na palcach rąk i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 10:06, Rick napisał:

Czy dziewczyny są tylko w Twoim technikum. Nie wiem czy wiesz, ale wiele z nich można
znaleźć, chociażby na... dworze! Kobiety nie sa już takie płochliwe jak łanie więc raczej
nie uciekną jak do którejś podejdziesz. Na całą moją byłą szkołę, takie kompletne blachary
policzyłbym na palcach rąk i nóg.

Nie wiem jak w innych, ale w poznańskim gastronomiku byś się raczej załamał ;].
BTW ja nigdy nie kręciłem z dziewczynami ze szkoły. Jakoś lepiej mi się wydaje żeby nikt nie plotkował za plecami ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:36, Rumcajsev napisał:

Dziewczyny są głupie, zostań homoseksualistą(nie gejem bo poprawność...)

Ehem? Inaczej to szło! "Olej dziewczyny - zostań ninja!", albo ew. "Olej dziewczyny - idź na piwo!" (btw - oczekuję dużej dostawy desperadosów po tym jak naprawiłem znajomemu kompa heheh... XD)
No i wogle... Zamienić grind/pvp w L2 na dziewczynę? no wai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie bardzo przestarzałe poczucie humoru, że ciągniecie tego typu ''żart'' przez tyle postów, no ale na pewno o tym wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 09:13, Chlorofil napisał:

PS. Właśnie przez takie dziewczyny, które opisałem parę postów wyżej nigdy nie byłem
z dziewaczyną :/ i pewnie nie będę.

Oj koleś ... nie pierdziel farmazonów. To że na razie dookoła ciebie są same plastiko-pustaki to nie twoja wina. :d Czekaj cierpliwie a w końcu trafisz na jakąś rozgarniętą, bo tak naprawdę najlepsze znajomości zaczynają się po szkole średniej imo a im dalej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 10:53, Rumcajsev napisał:

Jakieś życie seksualne trzeba zachować :c

Niby tak, ale da się o tym zapomnieć jak znajdzie się inne, fajne zajęcie. Albo niektórzy są zbyt leniwi na takie rzeczy (ja :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czekaj cierpliwie a w końcu trafisz na jakąś rozgarniętą, bo tak

Dnia 09.08.2009 o 11:08, Tyler_D napisał:

naprawdę najlepsze znajomości zaczynają się po szkole średniej imo a im dalej tym lepiej.


Ja z Zamościem dałem już sobie spokój. Kiedy znalazłem w końcu ładną i mądrą to jedyną jej oznaką starania było przyzwolenie na zabranie jej do kina, etc. Od października będę mieszkał w Krakowie i liczę na skupisko ładnych studentek. ;) Chociaż jak patrzyłem na zdjęcia typiar z mojego wydziału to mam wrażenie, że ktoś się na mnie uwziął. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się