gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 21:05, Tyler_D napisał:

Heh ... wybacz ale śmiem twierdzić że już prościej jest zebrać dajmy na to 10 osób na
imprezę na mieście niż <15 na szkolną dyskotekę - jeżeli oczywiście mówimy o średniej.
No bo naprawdę nie wiem kto byłby na tyle ... chętny by na takie coś przyjść. :d

xmarqinaxnellx => no właśnie o tym mówię. ;-D

Ja w ogole nie chodze na dyskoteki wiec nie wiem:P Dyskoteka szkolna w LO faktycznie dziwnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:08, capral napisał:

No to fajnie macie, bo u nas jak jest jakaś dyska, to tylko w szkole. A wiadomo, że lepiej
sobie pomelanżować niż iść na dyskę szkolną.

Jak dla mnie raczej nie. W ogóle to nie wiem skąd się wzięła taka koncepcja i szczerze mówiąc to nie zazdroszczę tym co wolą melanż od dyskoteki (jakiejkolwiek). Jak jestem na jakiejś domówce, to wolę sobie potańczyć, nawet jeśli wiem że nie umiem a nie przykampić gdzieś dupę i walić czystą/browar/inny alkohol. A picie dla samego picia to raczej żenada. Dlatego zawsze wolałem potańczyć od zwykłych melanży, bo jak dla mnie to dzieciaki głównie chodzą na tego typu "imprezy" i się jarają tym że chlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wlasnie odwrotnie, tanczyc nie umiem i nie lubie, za to przykampic dupe z ludzmi i obalic co nie co, to sobie chwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:21, Zauri napisał:

u mnie wlasnie odwrotnie, tanczyc nie umiem i nie lubie, za to przykampic dupe z ludzmi
i obalic co nie co, to sobie chwale!

Wiesz, to po co chodzic na impreze skoro kazdy ma w domu lustro a alkohol mozna dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 21:35, dzeksondzekson napisał:

Wiesz, to po co chodzic na impreze skoro kazdy ma w domu lustro a alkohol mozna dokupic


Znając Zauriego, to pewnie właśnie to kupno jest problemem - a tak, wiesz, zawsze można wysępić... :|
...
Nie Zauri? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano nie, kupic to nie problem nie przesadzajcie..sepem tez nie jestem zawsze na alko sie zloze, pic sam ze soba tez nigdy nie bede.. taki po prostu jestem.

@dzeksondzekson

co tu kombinowac? idziesz do sklepu, wyjmujesz z lodowy to co chcesz i idziesz do lady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:41, Zauri napisał:

ano nie, kupic to nie problem nie przesadzajcie..sepem tez nie jestem zawsze na alko
sie zloze, pic sam ze soba tez nigdy nie bede.. taki po prostu jestem.

@dzeksondzekson

co tu kombinowac? idziesz do sklepu, wyjmujesz z lodowy to co chcesz i idziesz do lady..


I dowodzik prosimy;D Jeżeli sie ma 18 lat o to problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:07, Zauri napisał:

ani razu sie o dowod nie pytali, a takowego jeszcze nie posiadam, ale dosc o tym, bo
sie straszny offtop robi..

A mnie zawsze. Ale ok, koniec tego tematu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:13, xmarqinaxnellx napisał:

A mnie zawsze. Ale ok, koniec tego tematu;]


Ha! Dla mnie to problem jeszcze przez 19 dni :)

Ale nie o to chodzi. Chciałem powiedzieć, że organizacja 18stki w klubie daje +100 do znajomych ;p Teraz cały ogólniak mnie zna ;d Chociaż już wcześniej prawie wszyscy mnie znali ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:15, dzeksondzekson napisał:

Jak dla mnie raczej nie. W ogóle to nie wiem skąd się wzięła taka koncepcja i szczerze
mówiąc to nie zazdroszczę tym co wolą melanż od dyskoteki (jakiejkolwiek). Jak jestem
na jakiejś domówce, to wolę sobie potańczyć, nawet jeśli wiem że nie umiem a nie przykampić
gdzieś dupę i walić czystą/browar/inny alkohol. A picie dla samego picia to raczej żenada.
Dlatego zawsze wolałem potańczyć od zwykłych melanży, bo jak dla mnie to dzieciaki głównie
chodzą na tego typu "imprezy" i się jarają tym że chlają.


Co kraj to obyczaj. :D Tu nie chodzi o bezmyślne sączenie alkoholu, tylko o mile spędzony czas w towarzystwie znajomych. ;> Pokręcić dupą to sobie można w domu (na dodatek przy dużo lepszej muzyce). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:12, Tyler_D napisał:

http://demotywatory.pl/358240/Pocieszenie

komentarze też są bardzo ... ciekawe. ;-D

W sumie to prawda nie ma co ukrywać ale te komentarze są ... porywające ;p
Osoba pocieszająca chce pocieszyć osobę pocieszaną i często nie wie co mówi ;p a najprościej jest powiedzieć te kilka ciepłych słów ;p chociaż słowa i osoba nie zawsze pasują do sytuacji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:28, mlynar911 napisał:

a najprościej jest powiedzieć te kilka ciepłych słów ;p


Najprościej jest milczeć i jest to chyba najlepsze rozwiązanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:09, Tyler_D napisał:

Równie dobrze może być to rozwiązanie najgorsze. ;-) I tak źle i tak niedobrze.


No nie wiem, skoro i tak źle, i tak niedobrze, to wybór jest prostszy niż prosty imo. ;)
Ale co ja gadam, w ww. sytuacji się nie znalazłem, teoretyzować sobie mogę i o schabowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:05, Shlafrok napisał:

Najprościej jest milczeć i jest to chyba najlepsze rozwiązanie. ;]

Jeżeli chodzi o ta sytuacje to milczenie przy rozmowie przez komunikator raczej słabo wypada ;> jeżeli jest to rozmowa w realu to może jakiś uścisk czy coś też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:09, Tyler_D napisał:

Równie dobrze może być to rozwiązanie najgorsze. ;-) I tak źle i tak niedobrze.


Najlepiej jest kogoś przytulić. Po prostu. Bez słów. Milczenie też jest dobrym lekarstwem w niektórych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się