gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 17:28, HumanGhost napisał:

Najlepiej jest kogoś przytulić. Po prostu. Bez słów.

No to już bardziej prawdopodne.
>Milczenie też jest dobrym lekarstwem

Dnia 05.11.2009 o 17:28, HumanGhost napisał:

w niektórych sytuacjach.

No właśnie ... w niektórych, ot i doszliśmy po raz kolejny do tego samego czyli że nigdy nie ma co się kierować stereotypami, utartymi zasadami i takie tam. Każdy przypadek jest inny choć mimo wszystko każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 17:30, Tyler_D napisał:

Każdy przypadek jest inny choć mimo wszystko każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia. ;-)


Dokładnie. Niemniej niezmienne według mnie jest jedno - każdy chce być kochanym. Nawet jeśli mówi, że nie to i tak chce.. tylko moze jeszcze o tym nie wie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:52, HumanGhost napisał:

- każdy chce być kochanym.

Akceptowanym i docenianym. Nie tylko przez otoczenie ale przez ważne w ich życiu osoby ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:34, Zauri napisał:

ciekawe miejsce na randke, na swiezym powietrzu raczej, gdzie mozna tez zapalic, any
ideas?

Jeżeli chodzi Ci o zapalenie świeczek, to może i być nawet na ławce w parku ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:50, Zauri napisał:

ehh... nie bylo pytania.. to moze jakies ciekawe miejsce obojetnie jakie, hm? zaden park czy cus..


Najpierw napisz w jakim mieście, bo w niektórych sa zakazy palenia w miejscach publicznych. A w innych zakazy palenia w wydzielonych miejscach.

Park, cmentarz, las, plaża, pustynia, balkon, dach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:11, Zauri napisał:

me miasto to Łódź :P i raczej chodzi mi o cos blisko centrum.. no nie bede jej ciagal
do lagiewnik..


Najtklub ze striptizem będzie idealny i bardzo ciekawy. A jak jej się nie spodoba to zostaniesz sam i nadal będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a dokładniej... Chodzę z dziewczyną ok. 4 miesięcy, przez ostatnie dni, może tygodnie nie układa nam się zbyt dobrze. Kocham ją, a ona mnie, lecz ona nie wierzy w moją szczerą miłość do niej. Chce abym jej udowodnił to, co do niej czuje. Jeśli nie zdołam tego zrobić, ona będzie myśleć, że zwyczajnie bawię się nią, jednak tak nie jest. Tu pojawia się > HELP ME < Jak mam jej to udowodnić ? Macie jakieś propozycje, bardzo byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:25, mskarpeta napisał:

Z całym szacunkiem, ale to jest głupie. Udowadniać swoją miłość? Bueheheheh... Idę spać.

Wiem, że to głupio brzmi, ale jej nie wystarczą słowa, ale chce żebym to jakoś udowodnił przez czyny. Dodam, że przyczyną naszej kłótni była (jej zdaniem) moja wina. ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:19, Van_Yanek napisał:

Macie jakieś propozycje, bardzo byłbym wdzięczny.


Jasne. Zastanowić się, czy w Twoim wieku istnieje takie cuś jak miłość od czterech miesięcy (naciągam, wiem) i szczerze porozmawiać z dziewuchą, czy na pewno wie czego chce - i czego oczekuje. Swoją drogą wyobrażam sobie tylko dwa radykalne sposoby na dowód miłości, z czego jeden jest równoznaczny ze kajdanami na łapach, a drugi z myśleniem za dwóch w przypadku akcji zakończonej sukcesem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:19, Van_Yanek napisał:

Mam problem, a dokładniej... Chodzę z dziewczyną ok. 4 miesięcy, przez ostatnie dni,
może tygodnie nie układa nam się zbyt dobrze. Kocham ją, a ona mnie, lecz ona nie wierzy
w moją szczerą miłość do niej. Chce abym jej udowodnił to, co do niej czuje. Jeśli nie
zdołam tego zrobić, ona będzie myśleć, że zwyczajnie bawię się nią, jednak tak nie jest.
Tu pojawia się > HELP ME < Jak mam jej to udowodnić ? Macie jakieś propozycje,
bardzo byłbym wdzięczny.

Zawsze możesz kupić dziewczynie bransoletkę ozdobioną karatowym złotem ... no chyba, że fundusze na to nie pozwalają to raczej skłaniałbym się do jakiejś miłej kolacji, którą oczywiście sam przygotujesz, a na wstępie obsypiesz lube bukietem czerwonych róż, bądź jeżeli chcesz, aby myślała, że jesteś o Nią chorobliwe zazdrosny na każdym kroku - żółtych. Na pewno dobre relacje po takim iwencie wrócą ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak chce żebyś pokazał to przez czyny, to np. pocałuj ją w szkole na korytarzu pełnym ludzi, albo jakoś inaczej pokaż, że ci na niej zależy, daj jej bukiet kwiatów przy wszystkich... Może zobaczy że na serio sie zakochales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:27, Shlafrok napisał:

> Macie jakieś propozycje, bardzo byłbym wdzięczny.

> Jasne. Zastanowić się, czy w Twoim wieku istnieje takie cuś jak miłość od czterech miesięcy

Dnia 16.11.2009 o 21:27, Shlafrok napisał:

(naciągam, wiem) i szczerze porozmawiać z dziewuchą, czy na pewno wie czego chce - i
czego oczekuje. Swoją drogą wyobrażam sobie tylko dwa radykalne sposoby na dowód miłości,
z czego jeden jest równoznaczny ze kajdanami na łapach, a drugi z myśleniem za dwóch
w przypadku akcji zakończonej sukcesem. ;]


Sprostowanie... Jesteśmy razem od czterech miesięcy, dawniej byliśmy przyjaciółmi. Pisałem już, że tu rozmowa nie pomoże. Ona chce, żebym udowodnił to w jakiś sposób, ale nie mam w ogóle pomysłu...;/

kedzior141

Bliżej w Twoją stronę ;). Myślałem o tym, żeby napisać jej wiersz - ale to trochę nie w moim stylu o,o... Może kartka, na której np. byłoby 100 powodów, dlaczego ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się