gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 15:54, Kardithron napisał:

Nie wiem, czy jestem dość śmiały, żeby powiedzieć "cześć" do prawie obcej >dziewczyny,
znanej mi tylko i wyłącznie z widzenia.

Skoro znasz ją z widzenia to już nie jest dla ciebie tak całkowicie obca. Przecież nie obije ci za to mor... buźki. :-P Może co najwyżej się zdziwić i uznać to za dziwne ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. A skoro mówisz że ci się podoba to czemu nie.

Dnia 03.01.2010 o 15:54, Kardithron napisał:

Hmm, no nie wiem. Jak sobie wyobrażasz takie spotkanie? :D

Heh ... to było tak pół żartem, pół serio. Oprócz tego co proponował Paluch_222 możesz spróbować "przypadkowo" być tam gdzie ona typu nie wiem ... wyjście na spacer z psem, na autobus, do sklepu czy gdziekolwiek i jak już Paluch wspomniał zagadać cosik. Dowiedz się o niej co nieco, gdzie się uczy, co robi po szkole i tak dalej - im więcej wiesz tym więcej masz do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najprostszy - "Miałem ochotę pogadać" sprawdzi się jak ulał. Dodać też możesz "i poznać Ciebie" ;)
Lepiej próbować i polec niż nie próbować wcale, nie będziesz miał wyrzutów, że nic nie zrobiłeś no i zyskasz cenne doświadczenie na przyszłość.

mskarpeta

Niektórzy nie mają wystarczająco samozaparcia by to zrobić. Głównie przez obawę wyśmiania i odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:25, mskarpeta napisał:

Ja to rozumiem, ale jak zależy Ci na jakiejś dziewczynie, to czasem trzeba się przełamać.


Też to rozumiem, jednak nie wszystkich na to stać. No, możemy tylko życzyć powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie popełniaj najczęstszego błędu. Poznaj ją, ale stań się jej przyjacielem. Kiedy zobaczysz, że znacie się wystarczająco dobrze po prostu powiedz jej, co do niej czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 15:54, Kardithron napisał:

Hmm, no nie wiem. Jak sobie wyobrażasz takie spotkanie? :D


Proponowałbym coś w stylu tego, o :

:]

20100103164001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:33, Kardithron napisał:

W porządku, pozostaje mi tylko podziękować za porady. Mamy wielu wspólnych znajomych,
spróbuję to dobrze wykorzystać. ;)


A i jeszcze jedna sprawa: uważaj, kogo o nią wypytujesz. Niektórzy mogą powiedzieć jej o tym, wtedy jest kilka możliwych scenariuszy, np. zaintryguje to ją i sama zacznie się Tobą interesować/wykorzysta to w niemiły dla Ciebie sposób/oleje to/wystraszy się, bo pomyśli, że ją prześladujesz. A to tylko kilka, które przychodzą mi teraz do głowy. Z fartem Wilku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Ufam wam i nikt nie potrafi mi doradzić :O.
Prawie wszyscy wokół wiedzą, że pewna panna się we mnie zakochała... W tym problem, że to miłośc platoniczna. Nic nie niej nie mam. Jak jej grzecznie i delikatnie to powiedzieć? :/ Nie nawidzę takich sytuacji =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:40, Paluch_222 napisał:

[imię dziewczyny] jesteś fajną/miłą dziewczyną i lubię Cię (jeśli tak jest) ale oprócz
tego nie mogę dać Ci nic więcej.


Em... są jakieś inne wzory? :X
Jakoś naprawdę delikatnie... ;/ Na sylwestrze po pijaku jej za dużo pozwoliłem =.=
Jak myślicie. Co najbardziej ją odemnie oddali? W sensie przestać z nią pisać na gg czy coś?
Najgorsze jest to, że chodzę z nią do klasy! o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:48, Akoss-94 napisał:

Em... są jakieś inne wzory? :X

Są.

Dnia 03.01.2010 o 17:48, Akoss-94 napisał:

Jakoś naprawdę delikatnie... ;/

A to wyżej to nie jest delikatnie? W sumie zostały ci dwie, no góra trzy wersje [ zakładając że ona naprawdę coś do ciebie czuje ofkors ]:
- olać ją totalnie [ na tyle ile się da ]
- traktować jak koleżankę powtarzając jej że nic z tego nie będzie, możecie być tylko kolegami ble ble ble etc
- przyjąć jej uczucie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej, że chciałbyś przeprowadzić z nią poważną rozmowę po lekcjach i... przeprowadź ją. Ot i wszystko. Wzór jest prosty - zacznij od różowej strony waszych kontaktów ("jesteś fajną dziewczyną i bardzo cię lubię..."), a drugą część zdania pozostaw na "pary z nas jednak nie będzie", bądź pochodne. To nic trudnego. Nie myśl jak to powiedzieć delikatniej, bo jeszcze wykraczesz. Odrzucasz jej uczucie i niezależenie od tego w jaki sposób dasz o tym dziewczynie do zrozumienia - ból będzie.
Powiedz co trzeba, wstrzymaj oddech i złap gardę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się