gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 17:09, Zauri napisał:

a jakie sa jeszcze zagadnienia damsko meskie w tejze ksiazce? ;>

''Magnetyzm serca'' jest podobno kolejnym "Sekretem" a, że drugą pozycje czytałem i nie było tam nic odkrywczego, domyślam się, że podobnie jest i z magnetyzmem. Zagadnienia typu: uwierz w miłość, pokochaj siebie, a inni Cię pokochają. Bądź miły, uśmiechaj się do ludzi, myśl pozytywnie etc. nie nazwałbym nową Ameryką. W każdym razie, dobrą książką o związkach i sposobie myślenia obu płci przedstawia John Gray w "Mężczyźni są z Marsa kobiety mają cycki". Ekhem, mój błąd, "...a kobiety są z Wenus". Na 100% o niej słyszeliście bo nowe toto nie jest i prawdopodobnie była już omawiana w tym temacie, ale skoro już jesteśmy przy tego typu pozycjach, nie zaszkodzi jej przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luty się zaczyna, jakie macie pomysły na prezenty obywatele?
Mam dziewczynę (jopeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, nie, nie dam się dotknąć, sio, bo psem poszczuje) i mam klina. Co tu by jej kupić?
Ogólnie irytuje mnie jedna sytuacja. Cały czas ktoś się od niej przystawia. A to jakiś koleś cztery lata starszy (jesteśmy równi wiekiem), a to jakiś kretyn zapraszał ją na dziś wieczór, a to jej bardzo dobry kolega zaczął się do niej przystawiać i powedział, że ją kocha. I bądź tu człowieku mądry. Ale bojowa i oddana dziewczyna: starszego spławiła, nigdzie dzisiaj nie polazła, koledze strzeliła w pysk gdy próbował ją pocałować. Od tego czasu ma z nim spokój.
Hilfe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:04, NikiNicoo napisał:

Ale bojowa i oddana dziewczyna: starszego spławiła,
nigdzie dzisiaj nie polazła, koledze strzeliła w pysk gdy próbował ją pocałować.

Zazdroszczę. Serio.

Co do prezentu, kwiaty + kolacja zrobiona przez twoją skromną osobę.
Ja jak zawsze polecam coś zrobionego przez siebie samego. Doceni to bardzo.
Ew. możesz pójść moim tropem i jeśli twoja kobieta lubi chodzić w szlafrokach to spraw jej takowy. Prosty pomysł na prezent, niby niepozorny ale bardzo praktyczny i może stać się czymś bez czego nie może się obejść co wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:04, NikiNicoo napisał:

(...)


Biżuterię - tylko musisz dokładnie się przypatrzeć jaką nosi, książkę, jeśli lubi czytać, płytę jeśli lubi słuchać (w sensie ma jakiś ulubiony zespół), jakieś ładne drobiazgi, może coś pachnącego? (jakieś kulki do kąpieli), ramki do zdjęć... i można w nieskończoność wymieniać - musisz po prostu się zastanowić co ona lubi, czego najwięcej jest w jej pokoju, jakie ma hobby i coś wybrać.

A co do książek kobiety/mężczyźni to jeszcze mogę polecić książki Barbary i Allana Pease np. "Dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą" i inne z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, moja dziewczyna ma urodziny za tydzień.. Macie jakieś pomysły na prezent? Oprócz kwiatów. ;]

Dodam, że nie jesteśmy dziećmi, czyli wyjście na pizze jako prezent odpada. ;D
Hehe może jakieś perfumy? Ktoś poleci coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:42, HumanGhost napisał:

Kurde, moja dziewczyna ma urodziny za tydzień.. Macie jakieś pomysły na prezent? Oprócz
kwiatów. ;]


Pfff daj więcej informacji ;p Moja dziewczyna lubi Muse i The Killers. Więc na urodziny kupiłem jej ulubioną płytę Muse''a a ;p normalnie w 7 niebie była ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:40, Sabina_S napisał:

A co do książek kobiety/mężczyźni to jeszcze mogę polecić książki Barbary i Allana Pease
np. "Dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą" i inne z tej serii.


Tak, tez to moge smialo polecic. Barbara i Allan Pease SWIETNE wydaja ksiazki; ich Body Language jest IMHO obowiazkowa lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 22:42, HumanGhost napisał:

Dodam, że nie jesteśmy dziećmi, czyli wyjście na pizze jako prezent odpada. ;D
Hehe może jakieś perfumy? Ktoś poleci coś fajnego?


Co do perfum to ciężko - bo musisz dobrze wiedzieć jakie zapachy lubi i w jakich się dobrze czuje, pomijając, że zapach inaczej pachnie na każdej osobie.
A inne rzeczy? Książka, płyta, coś zrobionego przez siebie - np. fajny album z waszymi zdjęciami, lub poduszka czy coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:23, Sabina_S napisał:

A inne rzeczy? Książka, płyta, coś zrobionego przez siebie - np. fajny album z waszymi zdjęciami, lub poduszka czy coś w tym guście.


Hehe w sumie chyba już wiem co. Problem jest właściwie tylko jeden: w lutym ma urodziny, imieniny i w międzyczasie są walentynki. Kurcze, muszę to sobie jakoś składnie ułożyć. ;]
A więc chyba będzie taka kombinacja:
- urodziny: wielkie puzzle z górskim krajobrazem (lubi i góry i puzzle) + kwiaty
- walentynki: czekoladki w kształcie serc + kwiaty
- imieniny: jakiś futrzany zwierzak ze srebrnym łańcuszkiem i srebrnym serduszkiem na szyi + kwiaty
Uff mam nadzieje, że coś takiego powinno być w porządku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 08:34, HumanGhost napisał:

Uff mam nadzieje, że coś takiego powinno być w porządku. :-)


Na pewno będzie się cieszyć. Bo kwiaty są dobre na każdą okazję, czekoladki też, A puzzle jak lubi układać to super - w sumie to będziecie mogli razem je ułożyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kupić dziewczynie (16 lat) na walentynki? Zastanawiam się nad jakąś biżuterią (jak coś macie ładnego na allegro, nieużywanego, do 40zł + przesyłka to dawać :D), ale może być coś innego. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdyle, jeszcze luty się nie zaczął a już się co poniektórzy martwią o te ''WalęTynki''. Jedno z bardziej idiotycznych "świąt" w dodatku całkowicie bezsensowne i nakręcane przez samych ludzi i wszędobylskie reklamy, serduszka i inne badziewia.

Ehh ... przypadkowo ci odpisałem. Post nie miał być kierowany bezpośrednio do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tego dnia świętuję przemianowanie ZWZ na AK. :D Ale zgadzam się z traktowaniem przez ludzi Walentynek. Czysta komercja, nic więcej. Ludzie tylko udają szczęśliwych i zakochanych. Jakby nie można było zrobić czegoś dla drugiej osoby w inny dzień roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:50, MacoRIP napisał:

Co kupić dziewczynie (16 lat) na walentynki? Zastanawiam się nad jakąś biżuterią (jak
coś macie ładnego na allegro, nieużywanego, do 40zł + przesyłka to dawać :D), ale może
być coś innego. Pomożecie?


Biżuteria do 40zł ?!?! Raczysz sobie żartować ? Za 40zł to nie kupisz porządnych czekoladek, nie mówią już o kwiatach a co dopiero coś z biżuterii. Pomyśl o czym od siebie (od serca) a nie od portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślijcie im mangową eKartkę, dajcie kwiatka na spotkaniu, weźcie do kina i będzie z dyni. Ważne że pamiętacie o danym święcie. Drogie prezenty to się żonie kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 16:10, Tyler_D napisał:

Ja pierdyle, jeszcze luty się nie zaczął a już się co poniektórzy martwią o te ''WalęTynki''.
Jedno z bardziej idiotycznych "świąt" w dodatku całkowicie bezsensowne i nakręcane przez
samych ludzi i wszędobylskie reklamy, serduszka i inne badziewia.

Od razu widać, że jesteś samotny :D. Bo chyba tylko tacy bojkotują walentynki. Osobiście mi to święto - o dziwo - nie przeszkadza (pomimo samotności). To tylko jeden dzień. Da się przeżyć. Parę serduszek na witrynach sklepowych to jeszcze nie jest najgorsze, co może się zdarzyć.
Aha, i uprzedzam, darujcie sobie wyświechtane argumenty w stylu "walentynki to komercha", bo równie dobrze moglibyście mnie uświadamiać, że Hitler miał wąsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo chyba tylko tacy bojkotują walentynki.
Eee ... no teraz to ty przesadzasz. Jeden dość negatywny post i już bojkot? No wai mister. Tak - to jest jeden dzień ale prawie cały miesiąc o tym pierdzielą tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się