gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Lol uspokoj sie czlowieku po prostu cie wysmial ze ona powiedziala ze musicie czekac 5 miechow a ty sie boisz o uczucie. Ja bym jej powiedzial słowko na W ktorym tak ładnie rozpoczales swojego posta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Nie potrafisz przyjąć krytyki jak facet. Powiem Ci co ja o tym myślę. Nie chce z Tobą chodzić póki jesteście w szkole? Bullshit! Wychodzicie gdzieś po szkole i po sprawie. Mama jest przeciwna? Ile masz lat? 13? Jeśli przynajmniej 16-17 to mówisz, że masz już prawo spotykać się z dziewczyną i koniec. Jeśli masz mniej, to sam jestem przeciwny.

P.S. Naucz się szacunku do drugiej osoby, bo prędzej czy później ktoś Ci to wypomni. Albo słowem, albo pięścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:53, MamDowna napisał:

nie masz pojecia co to milosc;)


A wyobraź sobie, że mam. Ty za to masz downa. I szanuję cię, bo umiesz się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:56, Rick napisał:

Błąd. Nie potrafisz przyjąć krytyki jak facet. Powiem Ci co ja o tym myślę. Nie chce
z Tobą chodzić póki jesteście w szkole? Bullshit! Wychodzicie gdzieś po szkole i po sprawie.
Mama jest przeciwna? Ile masz lat? 13? Jeśli przynajmniej 16-17 to mówisz, że masz już
prawo spotykać się z dziewczyną i koniec. Jeśli masz mniej, to sam jestem przeciwny.

P.S. Naucz się szacunku do drugiej osoby, bo prędzej czy później ktoś Ci to wypomni.
Albo słowem, albo pięścią.


Hej, ja po prostu nie dam sobie pluć w twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2010 o 23:58, capral napisał:


Hej, ja po prostu nie dam sobie pluć w twarz!

Chamstwem i bluzgami? Nie tędy droga. Dałeś się sprowokować i to nie on wydaje się tutaj dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:59, Isildur napisał:

Słowa wulgarne oraz obrażanie innych osób na tym forum... Degrad -1


OK, degrad mi się należy, ale wypowiedź tego ********** to dokładnie to samo tyle że bez tego pięknego słowa na w. I gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 00:01, capral napisał:

OK, degrad mi się należy, ale wypowiedź tego ********** to dokładnie to samo tyle że
bez tego pięknego słowa na w. I gdzie tu sprawiedliwość?

Kolejny błąd. Pisząc "Muhahaha" wyraził swoje emocje. Nikt tego nie broni byleby to było w granicach dobrego smaku. Moim zdaniem dałeś się po prostu sprowokować. Niestety jak małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2010 o 23:51, capral napisał:

Moja mama jest nauczycielką, a ona jest bardzo mocno przeciwna chodzeniu
z dziewczyną.


Hej.
Od razu powiem, że popieram Twoją mamę, gdyż trzeba być tolerancyjnym. Te wszystkie uprzedzenia do homoseksualistów, osób innej wiary, o innym kolorze skóry są idiotyzmem. I tutaj dla twojej mamy spory plus.
Niemniej, mimo wszystko... Cóż, nie będę ukrywał, że że zmuszanie swojego syna, żeby umawiał się z chłopakami, aby pokazać całemu światu, że jest się osobą tolerancyjną, nie jest dobrym wyjściem...
W ten sposób przecież zabija Twoją indywidualność, ergo - nie jest tolerancyjna w stosunko do Ciebie, prawda?... No właśnie.
Ale mam tutaj pewne rozwiązanie dla twojej mamy. Otóż uważam, iż lepszym wyjściem będą koszulki i transparenty z odpowiednim logo tudzież hasłem. Poprzez tego typu produkty Twoja Mama może powiedzieć wszystkim, że nie ma żadnych uprzedzeń - i co najważniejsze, zrobi to nie krzywdząc Ciebie.
Powiedz to Jej, może wtedy pozwoli ci się spotykać z osobami o wybranej przez Ciebie płci.
Mam nadzieję, że Ci się uda, będę się za to modlił :)

Ps. Zawsze możesz skłamać (?) , że jesteś biseksualistą i zapraszać do domu raz kumpla, a raz tą dziewczynę. W ten sposób i Ty będziesz zadowolony, i Twoja mama, bo przecież biseksualiści też są obiektem wielu szyderstw i tolerować ich jak najbardziej należy. Wilk syty i owca cała, pod warunkiem jednak, że kumpel zgodzi się na czułe pocałunki :)

Niemniej, szczerze liczę na to, że pogodzisz się z mamą w tej kwestii :)

Serdecznie pozdrawiam,
Moherek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 00:55, Wayzin napisał:

Cieszę się, że próbowałeś być zabawny, ale ci to zajebiście nie wyszło.

E tam, dobry post. Mówisz tak, bo sam nie wymyśliłeś niczego lepszego.
btw: Ciekawa konstrukcja "ale ci to zajebiście nie wyszło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 10:58, rob006 napisał:

Niby temat o dziewczynach, a ostatnio przypomina raczej piaskownicę nerdów... :D


Jak widać dla nerda piaskownica jest dobrym substytutem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 00:55, Wayzin napisał:

Cieszę się, że próbowałeś być zabawny, ale ci to zajebiście nie wyszło.

Mnie rozbawiło. Wyjątkowo, bo żarty Mohera rzadko mnie śmieszą.

Witek: Konstrukcja fajna, nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:56, Rick napisał:

P.S. Naucz się szacunku do drugiej osoby, bo prędzej czy później ktoś Ci to wypomni.
Albo słowem, albo pięścią.


Sory, za offtopic, ale Rick czy ty każdemu tak grozisz ; d?
Co do moich walentynek.
Moja luba stwierdziła, że to bardzo komercjalne święto więc w sumie skończyło się na miłym spacerku. Zaoszczędzona trochę kasa, a już niedługo miesięcznica to się przyda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się