gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

Sam nie czuję się na tyle kompetentny w tej materii, aby wytknąć Ci popełnione błędny

To czemu to robisz?

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

(jestem dopiero na pierwszym roku psychologii)

Chwalisz się czy żalisz?

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

wiem jednak, że na pewno nie
informatycy powinni przybierać autorytatywne stanowisko w kwestii uzależnień.
W razie jakichś wątpliwości pogrubiłem najważniejszy fragment.

Eee to jest forum i każdy może się tu wypowiadać na każdy temat? Dlaczego nie doczepiłeś się innych, oni też są psychologami tylko ja nie mam prawa się wypowiadać?
Powiedz mi wprost, że moje podejście Ci nie odpowiada, a sam masz inne zdanie, a nie gadasz takie głupoty.

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

wyjaśnij proszę, co masz na myśli.

Psycholog i nie wie? No patrzcie! Zadufany w sobie, a wiedza nikła. Słyszał pan o czymś takim, że człowiek choć wie, że postępuje źle to i tak broni się mimowolnie? Żeby nie wyjść na głupca przekształcają rzeczywistość na taką która im odpowiada. Jak w tym wypadku, palacz stwierdza, że to lubi! Bzdura! Jak można lubić wdychanie substancji smolistych i dymu!?

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

zresztą, oszukanie wykrywacza kłamstw jest niezwykle proste, ale jestem pewien, że wyniki
(niezależnie jakie) zadowoliłyby kogoś bez odpowiedniego wykształcenia psychologicznego.

Bla bla bla... jest na pierwszym roku, a się mądruje jak by wszystkie rozumy pozjadał.

@Madoc

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

Rozumiem, że można zapalić pod presją otoczenia

I głównie o to chodzi, chęć przypodobania się bądź chęć bycia tak fajnym jak "dorośli".

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

(chociaż wbrew pozorom odmówienie wcale nie jest takie trudne)

Dla mnie? Dla Ciebie? Może i tak, ale wierz mi, że mnóstwo ludzi ulega wpływom innych.

Dnia 23.03.2010 o 21:47, Daelor napisał:

ale po tym jednym raczej mało kto się uzależnia. Więc trzeba to lubić.

Nie nie. Po prostu gdy odmówisz po jednym to padnie stwierdzenie, że jesteś mięczak, albo jak nie można tego lubić. Niektórzy wręcz zmuszają się, tylko żeby być cool i fajni, a później nawet nie wiedzą kiedy są już nałogowcami.
Btw. Wytłumacz mi co jest fajnego we wdychaniu substancji smolistych? Może zamknę Cie w pomieszczeniu i wpuszczę Ci trochę czadu, też będzie to fajne?

@Starscream
Zanim zaczniesz mnie obrażać to zastanów się ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 11:49, Lillith napisał:

Olaboga... Czyli zaspokajanie swoich ambicji to marnowanie cennego czasu... "Nie szanują
siebie" inwestując każdą wolną chwilę w swój rozwój intelektualny, który może zaowocować
sukcesami w przyszłości? No jakoś nie mogę się z Twoim zdaniem zgodzić...

Jak widać Twoje ambicje nie obejmowały czytania ze zrozumieniem, szkoda. Osoba ucząca się dla ocen to ktoś kto spędzi 2h ucząc się czegoś co zapomni po 2 dniach tylko po to aby dostać 5 z kartkówki. I moim zdaniem taki ktoś nie ma mózgu.

Dnia 23.03.2010 o 11:49, Lillith napisał:

Więcej Ci nie polewamy, bo gadasz potem głupoty... :(
Zauważ: palenie powoduje masę chorób, pochłania czas, kasę, itd. Książka nikomu jeszcze
chyba w takim stopniu nie zaszkodziła, nieprawdaż? Może miałeś tu na myśli osoby, które
izolują się i spędzają czas jedynie na lekturze? Ale tak czy siak porównanie nie na miejscu-
"mól książkowy" nie szkodzi zdrowiu swojemu i innych, jak to jest w wypadku palaczy.

Nie komentowałem samego palenia, sam nie palę i uważam nałogowych palaczy za kretynów, natomiast stwierdzenie "Nie szanuje swojego zdrowia -> nie szanuje siebie." jest kompletnie idiotyczne. Może i moja ironia była dosyć failowa, ale przekaz i tak był jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 12:35, loczyn napisał:

Nie ma co komentować. :)
Dziecko. Ma problemy ze szkołą, to twierdzi, że jest "gupia".
Dorośnie, zacznie pracować na taśmie w hali produkcyjnej/przy kasie w tesco/nosić cegły
na budowie to zatęskni za szkołą i tymi rzekomo "złymi" książkami no i uczeniu się, jeśli
nie zdechnie wcześniej z powodu fajek/wódki/narkotyków. :D

Ty chyba masz problemy ze sobą jeżeli na podstawie mojej wypowiedzi uznałeś że mam problemy ze szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:05, azur65 napisał:

Ty chyba masz problemy ze sobą jeżeli na podstawie mojej wypowiedzi uznałeś że mam problemy ze szkołą.

Bo zazdrościsz kolegom z klasy dobrych ocen na które Cie zwyczajnie nie stać?
Z resztą co do posta wyżej, chyba zapomniałeś, że podczas uczenia się obojętnie czego polepszasz pamięć oraz ogólne pojęcie o świecie. Przeczytanie 2 tematów z biologii na pewno nie zaszkodzi ani fizykowi, ani poloniście, ani operatorowi koparki, a jedynie może poszerzyć horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:07, loczyn napisał:

Przeczytanie 2 tematów z biologii na
pewno nie zaszkodzi ani fizykowi, ani poloniście, ani operatorowi koparki, a jedynie
może poszerzyć horyzonty.

Poloniście Budyniowi zaszkodzi, a i nawet może doprowadzić do konwulsji i niepohamowanych torsji! A, i Fiszce też to bardzo szkodzi : |

Edit: Fiszka, żeby to czytnąc musi zgasić wódkę i odstawić fajkę..... albo na odwrót, wszystko mi się miesza przez ten spirytus lubelski, a tata mi mówił, żeby nie mieszać alkoholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:07, loczyn napisał:

Bo zazdrościsz kolegom z klasy dobrych ocen na które Cie zwyczajnie nie stać?

Z przedmiotów które mnie interesują stać mnie na 5\6, w gimnazjum byłem finalistą konkursu przedmiotowego, więc raczej ocen nikomu nie zazdroszczę.

Dnia 23.03.2010 o 22:07, loczyn napisał:

Z resztą co do posta wyżej, chyba zapomniałeś, że podczas uczenia się obojętnie czego
polepszasz pamięć oraz ogólne pojęcie o świecie. Przeczytanie 2 tematów z biologii na
pewno nie zaszkodzi ani fizykowi, ani poloniście, ani operatorowi koparki, a jedynie
może poszerzyć horyzonty.

Moim zdaniem już bardziej poszerza horyzonty granie w CoDa niż nauka o kolejnych fazach mitozy, przynajmniej można poznać stopnie wojskowe w armii, to już bardziej potrzebna wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zaprzestaniecie offtopu to posypią się nagrody, więcej ostrzegać nie będę. Ostatni raz proszę Wróćcie do tematu wątku, tworzycie w tej chwili nikomu niepotrzebny bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:10, Daelor napisał:

Jesteś niekulturalną osobą i nie wiem, skąd w tobie tyle agresji.

Nie wiem gdzie Ty widzisz agresję?
Wpadasz nagle w rozmowę i zamiast nawiązać jakkolwiek do tego wątku albo do głównego nurtu (o którym zapomnieliśmy) to Ty robisz wycieczki w stronę mojej osoby które są nie na miejscu.
Jak np to o moich "uprawnieniach". Przepraszam, czyli że co? Ty nie możesz od jutra odzywać się w tematach o IT bo nie masz uprawnień? Kwalifikacji? Hello!

Dnia 23.03.2010 o 22:10, Daelor napisał:

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Również pozdrawiam.

@Budyn
Wierz mi nie zaszkodzi.

PS>Wątek główny: Dziewczyny rzućcie palenie bo faceci nie lubią palących kobiet :P

@Isildur
Możemy stosować to samo co strona główna gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:14, loczyn napisał:

PS>Wątek główny: Dziewczyny rzućcie palenie bo faceci nie lubią palących kobiet
:P

Czemu faceci nie lubią palących kobiet?
No i jak sprawa wygląda w sytuacji odwrotnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:14, loczyn napisał:

PS>Wątek główny: Dziewczyny rzućcie palenie bo faceci nie lubią palących kobiet
:P


Jako paląca kobieta na niedobór sympatii ze strony płci przeciwnej nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:17, booba napisał:

Jako paląca kobieta na niedobór sympatii ze strony płci przeciwnej nie narzekam.

booba wiesz, że nie jestem odpowiednim człowiekiem do rozmów z Tobą, to dlaczego zaczynasz?

@blu
sprostowanie -> niepalący faceci nie lubią palących kobiet bo są jak popielniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:19, loczyn napisał:

@blu
sprostowanie -> niepalący faceci nie lubią palących kobiet bo są jak popielniczki.

Ja tam lubie popielniczki, jest gdzie strzepywać popiół z fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:19, loczyn napisał:

sprostowanie -> niepalący faceci nie lubią palących kobiet bo są jak popielniczki.

A jeśli ja nie pale i lubie palącą dziewczyne? Czy to patologia? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:20, Furr napisał:

Eeee, możesz wyjaśnić...?

Capią fajami? Jak otworzą usta to jest odór jak z popielniczki? Jeszcze bardziej łopatologicznie :P?
@Blu
Spytaj Daelor'a, ja nie jestem kompetentny w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:22, loczyn napisał:

> Eeee, możesz wyjaśnić...?
Capią fajami? Jak otworzą usta to jest odór jak z popielniczki? Jeszcze bardziej łopatologicznie
:P?

Ty masz jakiś fetysz z tą popielniczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:21, Blu napisał:

> sprostowanie -> niepalący faceci nie lubią palących kobiet bo są jak popielniczki.

A jeśli ja nie pale i lubie palącą dziewczyne? Czy to patologia? :|

Tak, musisz iść na terapię dla anonimowych mężczyzn będących w relacjach towarzyskich z kobietą palącą. Chyba też muszę się udać, um : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:23, feeshka napisał:

Ty masz jakiś fetysz z tą popielniczką?

To nie ja całuję się z popielniczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:23, Budyn napisał:

Tak, musisz iść na terapię dla anonimowych mężczyzn będących w relacjach towarzyskich
z kobietą palącą. Chyba też muszę się udać, um : |

To niedobrze. :|
Przynajmniej dzięki tobie wiem że nie jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się