gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2010 o 16:16, loczyn napisał:

a) Mieszkasz na wsi i procent buraczanych facetów jest większy niżeli procent normalnych
kobiet (tradycjonalistek) i to Ci zaburza obraz.


Wypraszam sobie. To jest dyskryminacja ludzi mieszkających na wsi, ślepe podążanie za stereotypami i utrwalanie ich w społeczeństwie. Na podstawie takich tekstów można na Twój temat wysunąć jedynie wniosek, iż jesteś zamkniętym we własnym wyidealizowanym świecie nietolerancyjnym betonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:44, Furr napisał:

Wypraszam sobie. To jest dyskryminacja ludzi mieszkających na wsi, ślepe podążanie za
stereotypami i utrwalanie ich w społeczeństwie. Na podstawie takich tekstów można na
Twój temat wysunąć jedynie wniosek, iż jesteś zamkniętym we własnym wyidealizowanym świecie
nietolerancyjnym betonem.

Mów sobie co chcesz, ale nie zaprzeczysz, że opcja "a" może być prawdopodobna. No i nie oburzaj się, bo Twoja reakcja pokazuje, że masz problem z tym.
Może melisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:50, Madoc napisał:

Dlaczego na wsi ma być więcej buraczanych facetów niż normalnie?

Nie wiem, tak stwierdziłem po moich osobistych obserwacjach. Możesz się nie zgadzać, tylko proszę nie rób tak jak Furr, bo zwątpię w społeczność gramu...
Jeśli ktoś chce słać inwektywy w moją stronę, to niech od razu sam się zgłosi do moderatorni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:50, Madoc napisał:

Dlaczego na wsi ma być więcej buraczanych facetów niż normalnie?


To juz jest chyba temat na dyskusje w innym temacie, np. ten o Stereotypach. ;]

@Neisha

Z tymi myszami to mnie przerazilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę, na wsiach jest o wiele mniejszy procent typowych buraków. Też wiem z obserwacji. Zapytaj się jakiegoś kolesia w mieście, który chodzi w spodniach z trzema białymi paskami o godzinę. A zrób to samo na wsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak cała twoja wiedza na temat wsi pochodzi z odcinka "Rozmów w toku" o kobietach ze wsi szukających facetów w mieście, bo cała męska część wsi jest, ekhem, nic nie warta... Próbowałeś kiedyś przekonać się na własnej skórze? Pewnie nie, bo po co, lepiej wierzyć w to co nam mówią w telewizji.

Ehhh, wiedziałem że na Bałutach zawsze trafiają się dziwne przypadki, ale żeby aż tak? Pfff.

Zanim się popłaczesz, pójdź zagłosować na Kaczyńskiego, w końcu, to jedyny człowiek w Polsce który nas uratuje od dekadencji, rozpusty i ogólnonarodowego spustoszenia kobiet pocałunkami francuskimi...

A jak nie znajdziesz pracy, pójdź do PZPNu, tam betonu nigdy za mało, może awansujesz na leśnego dziadka.

Boo, prawica jest jednak dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:55, loczyn napisał:

tylko proszę nie rób tak jak Furr, bo zwątpię w społeczność gramu...

Ojjj. A co ci zrobił Furr? :(

Nie zapominaj skąd się biorą ludzie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:00, Baluk25 napisał:

Że się wtrącę, na wsiach jest o wiele mniejszy procent typowych buraków. Też wiem z obserwacji.
Zapytaj się jakiegoś kolesia w mieście, który chodzi w spodniach z trzema białymi paskami
o godzinę. A zrób to samo na wsi. ;)

Zależy jakie miasto i jaka wieś. ;]
Każdy ma inne obserwacje i warto się nimi dzielić, a nie się od razu obrażać (vide Furr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się myśli szufladkami, to się uraża co drugą osobę... Cóż poradzić, ludzie są tacy źli, że się obrażają za tak jakże KONSTRUKTYWNĄ i BOGATĄ MERYTORYCZNIE krytykę. Świat jest zły, loczyn ponad wszystko. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:01, KombajnRajder napisał:

Tak to jest jak cała twoja wiedza na temat wsi pochodzi z odcinka "Rozmów w toku" o kobietach
ze wsi szukających facetów w mieście, bo cała męska część wsi jest, ekhem, nic nie warta...
Próbowałeś kiedyś przekonać się na własnej skórze? Pewnie nie, bo po co, lepiej wierzyć
w to co nam mówią w telewizji.

Nie oglądam telewizji. Na wsiach byłem nie raz nie dwa, w miasteczkach mniejszych również. Napisałem jasno i wyraźnie Z MOICH OBSERWACJI jeśli nie uczyli w szkole czytać to już nie do mnie pretensje.

Dnia 26.04.2010 o 17:01, KombajnRajder napisał:

Ehhh, wiedziałem że na Bałutach zawsze trafiają się dziwne przypadki, ale żeby aż tak?
Pfff.

Nie rozumiem kwestii, może ją rozwiniesz?

Dnia 26.04.2010 o 17:01, KombajnRajder napisał:

Zanim się popłaczesz, pójdź zagłosować na Kaczyńskiego, w końcu, to jedyny człowiek w
Polsce który nas uratuje od dekadencji, rozpusty i ogólnonarodowego spustoszenia kobiet
pocałunkami francuskimi...

To, że nie szanujesz czyiś poglądów to mnie mało obchodzi, to że nie masz argumentów i uciekasz aż do polityki(!?) też mnie mało obchodzi.

Dnia 26.04.2010 o 17:01, KombajnRajder napisał:

A jak nie znajdziesz pracy, pójdź do PZPNu, tam betonu nigdy za mało, może awansujesz
na leśnego dziadka.
Boo, prawica jest jednak dziwna...

Już pokazałeś swój poziom, teraz idź na insomnie.pl

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:03, loczyn napisał:

Zależy jakie miasto i jaka wieś. ;]
Każdy ma inne obserwacje i warto się nimi dzielić, a nie się od razu obrażać (vide Furr).


IMO Furr zareagował jak najbardziej prawidłowo - powtarzasz głupie stereotypy, więc powinieneś spodziewać się takich rekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:09, rob006 napisał:

IMO Furr zareagował jak najbardziej prawidłowo - powtarzasz głupie stereotypy, więc powinieneś
spodziewać się takich rekcji.

A może to wy za bardzo do siebie wzięliście ten podpunkt "a"? Jeśli ktoś porusza się w stereotypach to go to obruszy, kto nie - zleje, proste. Do tego nie rozważyliście czy (cały, a nie tylko fragment wycięty z kontekstu) podpunkt "a" nie może być prawdą. Może/nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w mieście a jednak znajomych wybrałem sobie ze wsi bo w mieście mieszka więcej "buraków" niż w okolicznych wioskach razem wziętych. A przynajmniej więcej ludzi niekulturalnych, nietolerancyjnych i zadzierających nosa wyżej niż mają grzywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:24, Rodzyn napisał:

Mieszkam w mieście a jednak znajomych wybrałem sobie ze wsi bo w mieście mieszka więcej
"buraków" niż w okolicznych wioskach razem wziętych. A przynajmniej więcej ludzi niekulturalnych,
nietolerancyjnych i zadzierających nosa wyżej niż mają grzywkę.

Więcej, bo jak to mówi pierwsza zasada statystyki: niezależnie od ilości, procent pozostaje, stąd jest ich więcej.
Tylko co chciałem sprostować w swoim poprzednim poście dla co poniektórych którzy się obruszyli.

"Mieszkasz na wsi i procent buraczanych facetów jest większy niżeli procent normalnych
kobiet (tradycjonalistek) i to Ci zaburza obraz."


Tam jest "i" nie "lub" czy "albo". Chodzi ogólnie o to, ze w mieście spotykamy różnych ludzi, ze względu na ich ilość ciężko by wszyscy byli tacy sami. Natomiast na wsiach i małych miasteczkach królują przekonania grupowe, co najwyżej wsie mogą dzielić się na: "ci po tej stronie mostu* i ci po tamtej stronie".

Stąd jest napisane "Mieszkasz na wsi" oraz "i" zaznaczając jaki typ wsi "procent buraczanych facetów jest większy niżeli procent normalnych kobiet (tradycjonalistek) i to Ci zaburza obraz."

*-most można zastąpić rzeką lub górą (najczęściej) lub ulicą czy tam płotem, urzędem, ujściem (rzadziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:13, loczyn napisał:

Jeśli ktoś porusza się w stereotypach to go to obruszy, kto nie - zleje, proste.


Jak ktoś usłyszy bzdurę i ma czas aby ją skomentować - zwykle to robi. Proste. A na twoim miejscu nie ciągnąłbym tematu, tylko cię to pogrąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:43, rob006 napisał:

Jak ktoś usłyszy bzdurę i ma czas aby ją skomentować - zwykle to robi.

Albo nie doczyta i nie zrozumie, a po tym od razu obrazi drugą osobę?

Dnia 26.04.2010 o 17:43, rob006 napisał:

Proste. A na twoim miejscu nie ciągnąłbym tematu, tylko cię to pogrąża.

Dziękuję za radę, ale już skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się